Darmowy portal randkowy ❤️  
13 najlepszych darmowych portali randkowych w Polsce

W dobie wielu komercyjnych stron z randkami online, darmowe portale randkowe wciąż cieszą się olbrzymią popularnością wśród polskich singli i singielek. Bezpłatne portale randkowe nie posiadają może tak wielu zaawansowanych funkcji, jak ich płatne odpowiedniki, skupiają jednak wokół siebie spore grono użytkowników, zachęconych bezpłatną rejestracją, przyjaznym projektem strony i możliwością nawiązania kontaktu bez ograniczeń.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dwie listy popularnych portali randkowych w Polsce. Pierwsza z nich zawiera w 100% darmowe portale randkowe, w których ewentualne opłaty albo nie istnieją, albo dotyczą zupełnie opcjonalnych funkcji. Na drugiej liście znajdziesz najlepsze serwisy randkowe w Polsce z darmową rejestracją i płatnymi opcjami dodatkowymi.

Darmowe portale randkowe

Darmowe portale randkowe oferują wszystko to, czego potrzebujesz, aby znaleźć swoją połówkę online. Począwszy od bezpłatnej rejestracji, aż po nielimitowaną możliwość wysyłania i odbierania wiadomości. Co prawda nie znajdziesz tu takich funkcji, jak testy osobowości czy możliwość rozmowy przez czat wideo, jednak takie narzędzia nie zawsze są niezbędne do tego, aby odnaleźć prawdziwą miłość.

Niektóre darmowe serwisy randkowe oferują jednak pewne opcjonalne płatne funkcje jak możliwość wysyłania dodatkowych emotikon, otrzymywania odznak czy dodawania większych ilości zdjęć. Te opcje nie są jednak niezbędne do tego, aby w pełni cieszyć się możliwością kontaktu z innymi użytkownikami.

Aby zaprezentować Ci wyłącznie najlepsze portale randkowe, przetestowaliśmy ponad 25 witryn i aplikacji randkowych korzystając z poniższych kryteriów:

Do każdego z tych kryteriów przypisaliśmy ocenę od 0 do 5. Portal randkowy, który otrzyma od nas ocenę 5 spełnia wszystkie wymagania w danym aspekcie.

Źle

Słabo

Dobrze

Świetnie

Dodatkowo przygotowaliśmy ogólną ocenę każdej strony, czyli średnią z różnych kategorii. Oznacza to, że ogólny wynik portalu składa się z oceny 5 kryteriów.

Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak przyznajemy punkty.

Poniżej znajdziesz przegląd 13 najlepszych portali randkowych. Ostateczną ocenę każdej strony znajdziesz pod jej logo. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej opinii w danej kategorii, kliknij „Przeczytaj recenzję”.

Do naszych osobistych wrażeń z korzystania ze strony dodajemy jeszcze doświadczenia innych użytkowników. Zapoznajemy się też z recenzjami z innych serwisów, takich jak Trustpilot, aby sprawdzić najmniejsze niuanse i uzyskać wiarygodny obraz wrażeń użytkowników.

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne.

Randkujmy logo
4.2/5

Grupa docelowa:

Wszyscy

Poziom aktywności:

Bardzo wysoki

Główna grupa wiekowa:

20-65 lat

Randkujmy to naszym zdaniem najlepsza, w 100% darmowa strona z randkami online w Polsce. Jako jedna z niewielu witryn tego typu nie pobiera żadnych opłat za rejestrację konta oraz pisanie i odbieranie wiadomości od innych użytkowników.

Jak korzystać z Randkujmy?

Wystarczy szybka rejestracja konta, aby od razu przystąpić do poszukiwania nowej miłości – bez żadnych dodatkowych opłat. Strona Randkujmy dba o wysoką jakość swoich usług dokładając wszelkich starań w weryfikowaniu autentyczności profili – wszystkie podejrzane konta są od razu usuwane.

Co wyróżnia Randkujmy?

Konieczność płacenia za subskrypcję, umożliwienie wysyłania wiadomości lub nakładanie limitów, może być bardzo uciążliwe dla wszystkich, którzy chcą się po prostu dobrze bawić. Randkujmy skutecznie omija problemy związane z ograniczeniami, dając osobom poszukującym miłości nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji na portalu.

Dla kogo jest portal Randkujmy?

Serwis Randkujmy jest bardzo łatwy w obsłudze. Z powodzeniem mogą korzystać z niego osoby w każdym wieku. Aby upewnić się, czy jest to odpowiednie miejsce dla Ciebie, nie musisz nawet zakładać nowego profilu – baza użytkowników zarejestrowanych na stronie jest dostępna do wglądu bez logowania, dlatego możesz przejrzeć listę dostępnych osób i upewnić się, czy znajdzie się tu ktoś, kto przykuje Twoją uwagę.

Zwróć uwagę

Czy ten darmowy portal randkowy posiada jakieś minusy? Dla niektórych słabą stroną Randkujmy może być niedostępność czatu wideo oraz testu psychologicznego, który pozwala na automatyczne dopasowania profilu. Z drugiej strony możliwość swobodnego przeglądania bazy zarejestrowanych osób i brak ograniczeń skutecznie rekompensuje te niedociągnięcia.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Randkujmy?

Randkujmy to darmowy serwis randkowy, dlatego możesz korzystać ze wszystkich funkcji i narzędzi bez dodatkowych opłat.

3.4/5

Grupa docelowa:

Wszyscy

Poziom aktywności:

Niski

Główna grupa wiekowa:

25-45 lat

Darmowy portal randkowy Fotoflirt pomaga znaleźć miłość w najprostszy możliwy sposób – za pomocą zdjęć. Czasami liczy się wyłącznie pierwsze wrażenie, a Fotoflirt udowadnia, że jedno zdjęcie może powiedzieć więcej, niż tysiąc słów.

Jak korzystać ze strony Fotoflirt?

Z darmowego portalu Fotoflirt mogą korzystać wszyscy single i singielki, którzy chcą szybko znaleźć swoją drugą połówkę. Istnieją opcje abonamentowe, jednak aktywują one jedynie dodatki, które nie są niezbędne do nawiązywania nowych znajomości.

Wystarczy się zarejestrować i przygotować swój profil randkowy. Udostępnianie swoich zdjęć na darmowych portalu randkowym Fotoflirt jest kluczem do dobrej zabawy. Z tego powodu Twoje nowe konto nie będzie aktywne aż do momentu, gdy wgrasz do niego swoje zdjęcie. 

Co wyróżnia Fotoflirt?

Plusem tego bezpłatnego serwisu randkowego jest błyskawiczna i uproszczona rejestracja. O ile projekt strony może wydawać się nieco przestarzały, szybko przekonasz się, że witryna jest prosta i przyjemna w obsłudze. Co więcej, możliwość darmowego poszukiwania drugiej połówki przyciąga wielu chętnych – baza użytkowników liczy już ponad 4 miliony!

Zabawną i zupełnie darmową funkcją, która z pewnością przypadnie Ci do gustu jest meczowanie. To zabawa podobna do tych znanych z aplikacji randkowych.

Na Twoim ekranie pojawi się losowo wybrane zdjęcie, a Twoim zadaniem jest zdecydowanie o tym, czy przypadło Ci ono do gustu i polajkowanie, lub odrzucenie. Osoba, której zdjęcie przypadło Ci do gustu zobaczy Twoje zdjęcie i jeśli je polajkuje, zostaniecie powiadomieni o dopasowaniu.

Dla kogo jest portal Fotoflirt?

Grupa docelowa portalu Fotoflirt jest dość szeroka. Odnajdą się tu zarówno młodzi dorośli, jak i osoby w średnim wieku. Operator strony dba o to, aby zachować najwyższy poziom profesjonalizmu i bezpieczeństwa.

Użytkownicy, którzy potwierdzili swoją tożsamość otrzymują specjalne oznaczenia swojego profilu. Dzięki temu zyskujesz pewność, że osoba po drugiej stronie jest rzeczywiście tym, za kogo się podaje.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Fotoflirt?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc14,90 zł14,90 zł
3 miesiące9,97 zł29,91 zł
6 miesięcy8,32 zł49,92 zł

Strony randkowe z darmową rejestracją

Na poniższej liście znajdziesz wszystkie najlepsze portale randkowe w Polsce, które oferują darmową rejestrację konta. Oznacza to, że możesz przetestować te strony bez płacenia przy zakładaniu nowego profilu. Większość z poniższych stron blokuje jednak wiele kluczowych funkcji (takich jak wysyłanie i odbieranie wiadomości), aż do momentu wykupienia płatnej subskrypcji. Są to jednak jedne z najchętniej wybieranych portali randkowych w Polsce, z dużymi bazami użytkowników.

4.6/5

Grupa docelowa:

Poważni single

Poziom aktywności:

Wysoki

Główna grupa wiekowa:

30-55 lat

Portal randkowy Be2 ma spore doświadczenie w branży i łączy ze sobą ludzi online już od 2004 roku. Przez lata powstało wiele narzędzi pomagających nawiązać kontakt, od prowokujących pytań, przez zostawianie polubień zdjęć, aż po opcję czatu wideo.

Jak korzystać z Be2 za darmo?

Be2 oferuje swoim użytkownikom darmową rejestrację i wykonanie testu osobowościowego. Następnie, aby uzyskać dostęp do większej ilości funkcji i móc swobodnie rozmawiać z wybranymi osobami, należy wykupić subskrypcję w wybranym planie cenowym.

Co wyróżnia Be2?

Darmowa rejestracja na portalu randkowym Be2 umożliwia rozwiązanie testu osobowości i stworzenie indywidualnego profilu psychologicznego, niezbędnego do precyzyjnego dopasowania partnerów i partnerek.

Be2 to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych serwisów z randkami online w Polsce, z którego korzysta spora baza użytkowników – zwiększa to szansę na szybkie poznanie drugiej połówki.

Dla kogo jest portal Be2?

Be2 to doskonała opcja dla wszystkich fanów randkowych aplikacji mobilnych. Wystarczy pobrać aplikację Be2 na swojego smartfona, aby w dowolnym momencie móc nawiązywać nowe znajomości i odbierać powiadomienia o nowych dopasowaniach czy wiadomościach.

Be2 oferuje darmową rejestrację, która pozwala postawić pierwsze kroki na portalu, jednak aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcji, w tym pisania i odbierania wiadomości od innych osób na portalu, należy opłacić subskrypcję.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Be2?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące119,90 zł359,70 zł
6 miesięcy79,90 zł479,40 zł
4.6/5

Grupa docelowa:

Ambitni single

Poziom aktywności:

Bardzo wysoki

Główna grupa wiekowa:

20-39 lat

Portal z randkami online eDarling działa w polskiej branży już od 2010 roku. Przez lata zdobył sporą popularność wśród ambitnych osób poszukujących stałych relacji.

Jak korzystać z eDarling za darmo?

Rozpocznij od zarejestrowania nowego konta użytkownika. Następnie wypełnij specjalnie przygotowany test psychologiczny, który będzie przydatny na późniejszych etapach. Uzupełnij swoje konto, prezentując się z jak najlepszej strony.

Po dokonaniu bezpłatnej rejestracji konta oraz wypełnieniu testu psychologicznego zauważysz, że wiele funkcji i narzędzi jest zablokowanych – aby uzyskać do nich dostęp, należy wykupić jedną z opcji subskrypcji.

Co wyróżnia eDarling?

Osoby poszukujące miłości online nie muszą ograniczać się do przesiadywania przed komputerem. Aplikacja mobilna eDarling to doskonały sposób na nieograniczony dostęp do platformy, także w ruchu.

Możliwość aktywowania automatycznych powiadomień, przeglądania bazy nowych użytkowników i pozostawania w kontakcie to wartość dodana opcji mobilnej, dostępnej na urządzenia z iOS i Androidem.

Dla kogo jest portal eDarling?

Strona z randkami online eDarling skupia użytkowników, którzy poszukują prawdziwej miłości, stałego związku oraz na poważnie myślą o zbudowaniu nowej relacji. eDarling oferuje darmową rejestrację konta wraz z towarzyszącym jej testem psychologicznym.

Sam test został opracowany przez naukowców, a jego wypełnianie jest niezwykle przyjemne. Niektóre pytania mogą wydawać się zaskakujące, jednak ich cel jest jeden – pomoc w znalezieniu idealnego dopasowania wśród innych użytkowników na portalu.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w eDarling?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc99,90 zł99,90 zł
3 miesiące74,90 zł224,70 zł
6 miesięcy49,90 zł299,40 zł
3.6/5

Grupa docelowa:

Wykształceni

Poziom aktywności:

Średni

Główna grupa wiekowa:

35-55 lat

Academic Singles to jedyny w swoim rodzaju serwis z randkami online, który skupia użytkowników z wyższym wykształceniem, poszukujących miłości wśród osób podobnych sobie. 

Jak korzystać z Academic Singles za darmo?

Zarejestruj się za darmo na portalu randkowym Academic Singles i przekonaj się, jak łatwo jest znaleźć drugą połówkę, która jest perfekcyjne dopasowana do Twoich oczekiwań.

Na portalu skorzystano z dorobku nauki, aby stworzyć indywidualny profil psychologiczny każdego użytkownika serwisu – zupełnie za darmo. Na podstawie wyników testu możliwe są precyzyjne dopasowania kont i jeszcze skuteczniejsze poszukiwania miłości.

Co wyróżnia Academic Singles?

Ciekawą funkcją dostępną po wykupieniu abonamentu jest możliwość rozpoczęcia rozmowy poprzez czat wideo. Ponadto wygodna i szybka aplikacja mobilna pomaga zawsze pozostać w kontakcie z innymi, także w podróży. Zaletą Academic Singles jest skoncentrowanie się na określonej niszy klientów – jeśli do niej należysz, z pewnością jest to odpowiedni wybór dla Ciebie.

Dla kogo jest portal Academic Singles?

Academic Singles jest dedykowane osobom z wykształceniem wyższym, poszukującym stałych związków, otwartych na poznawanie nowych osób. Chociaż rejestracja na stronie jest zupełnie darmowa, istnieje konieczność wykupienia dodatkowego abonamentu.

Wszystko po to, aby odblokować dodatkowe opcje, w tym możliwość przesyłania wiadomości do innych użytkowników serwisu. Ze swojej strony platforma gwarantuje bezpieczeństwo danych swoich klientów oraz weryfikowanie profili.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Academic Singles?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące119,90 zł359,70 zł
6 miesięcy79,90 zł479,40 zł
4/5

Grupa docelowa:

Poważni single

Poziom aktywności:

Niski

Główna grupa wiekowa:

Powyżej 50 lat

Singles50 to platforma randkowa dedykowana określonej grupie docelowej – singlom po pięćdziesiątce. To jedno z niewielu miejsc w sieci, w którym można aktywnie poszukiwać miłości.

Jak korzystać z Singles50 za darmo?

Darmowa rejestracja na Singles50 otwiera przed Tobą świat nowych znajomości, z potwierdzonym 41% procentem udanych dopasowań. Twórcy serwisu Singles50 doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w pewnym wieku mija ochota na eksperymentowanie i przewracanie swojej codzienności na drugą stronę.

Bezpłatny test osobowości ma pomóc w określeniu swojego indywidualnego profilu, do którego zostaną dopasowani inni użytkownicy portalu. Zwiększa to prawdopodobieństwo nawiązania udanych i spełnionych relacji.

Co wyróżnia Singles50?

Portal randkowy Singles50 został zaprojektowany specjalnie dla osób, które niekoniecznie czują się pewnie w nowoczesnym świecie Internetu. Obsługa serwisu jest intuicyjna, zakładanie konta wyjątkowo łatwe.

Na potrzeby sporej grupy użytkowników przygotowano aplikację mobilną, którą można pobrać na swój telefon i pozostawać w kontakcie przez cały czas.

Dla kogo jest portal Singles50?

Jeśli jesteś singlem lub singielką dobiegającą pięćdziesiątki, lub 50. urodziny są już daleko za Tobą, nadal masz szansę na znalezienie swojej drugiej połówki i wspólne przeżycie kolejnych lat.

Serwis randkowy Singles50 został stworzony specjalnie dla osób około pięćdziesiątki i starszych, skupiając wokół siebie użytkowników ze swoim bagażem doświadczeń, oczekiwaniami i przyzwyczajeniami.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Singles50?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące119,90 zł359,70 zł
6 miesięcy79,90 zł479,40 zł
3.8/5

Grupa docelowa:

Bez zobowiązań

Poziom aktywności:

Wysoki

Główna grupa wiekowa:

18-44 lat

Portal C-date oferuje swoim użytkownikom „coś więcej niż randki” i wydaje się, że w tym stwierdzeniu jest ziarnko prawdy, ponieważ serwis zdobył zaufanie ogromnego grona klientów, ciesząc się średnio 25 tysiącami nowych rejestracji, każdego dnia. Dużą zaletą portalu randkowego C-date jest wieloletnie doświadczenie, starannie budowane od 2008 roku.

Jak korzystać z C-date za darmo?

C-date to nowoczesny serwis matrymonialny, w którym możesz zarejestrować się zupełnie za darmo. O ile rejestracja w serwisie randkowym C-date jest w 100% bezpłatna, o tyle, aby móc w pełni korzystać ze wszystkich narzędzi dostępnych na stronie, wymagane jest wykupienie abonamentu. Bez wykupionej subskrypcji, nie jest możliwe odblokowanie kluczowych funkcji, w tym wysyłanie i odbieranie wiadomości od innych osób.

Co wyróżnia C-date?

Wszystkie osoby, które decydują się na darmowe założenie swojego konta nie muszą martwić się o swoje bezpieczeństwo. C-date stosuje najnowocześniejsze metody, aby chronić informacje dotyczące swoich użytkowników. Nowoczesne szyfrowanie chroni przesyłane dane, analiza SI oraz ręczna weryfikacja kont pozwala szybko usunąć fałszywe profile. Wszelkie nadużycia są błyskawicznie raportowane.

Dla kogo jest portal C-date?

Serwis C-date jest dedykowany osobom, które poszukują szybkiej miłości, bez angażowania się w związek i bez zobowiązań. To miejsce dla ludzi młodych, którzy aktywnie korzystają z Internetu i jest to ich preferowany sposób na zawieranie nowych znajomości.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w C-date?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące39,97 zł119,90 zł
6 miesięcy13,31 zł79,90 zł
4.6/5

Grupa docelowa:

Bez zobowiązań

Poziom aktywności:

Wysoki

Główna grupa wiekowa:

18-44 lat

Portale randkowe mogą skupiać się na różnych niszach użytkowników – singlach, seniorach, osobach o określonych poglądach. Platforma do poznawania nowych osób online jest dedykowana jeszcze innej grupie odbiorców – osobom, które pozostają w stałych związkach. Tacy użytkownicy posiadają specyficzne oczekiwania, wymagają dodatkowego poziomu anonimowości i dyskrecji – Victoria Milan skutecznie odpowiada na te potrzeby, pomagając osobom w związkach znaleźć okazję do gorącego romansu.

Jak korzystać z Victoria Milan za darmo?

Podczas bezpłatnej rejestracji nowego konta nie musisz podawać swojej szczegółowej lokalizacji, dzięki czemu trudniej będzie odnaleźć Twój profil potencjalnym znajomym z okolicy. Nie musisz także pokazywać swojej twarzy – o odpowiednie zamaskowanie zdjęcia profilowego zadbają naklejki, nakładki i filtry.

Co wyróżnia Victoria Milan?

Po darmowej rejestracji konta i uzupełnieniu profilu, konieczne staje się wykupienie abonamentu – tylko wtedy możesz swobodnie kontaktować się z interesującymi Cię kontami i profilami na stronie. 

Pomimo że Victoria Milan nie stworzyła dedykowanej aplikacji mobilnej, możesz korzystać ze strony mobilnej poprzez swoją przeglądarkę na smartfonie lub tablecie.

Dla kogo jest Victoria Milan?

Jak wynika ze statystyk, osoby pozostające w związkach także poszukują miłości online – świadczy o tym olbrzymia baza użytkowników strony, sięgająca już 9 miliona osób na świecie. Victoria Milan działa w Polsce już od 2010 roku i ufa jej spore grono klientów, ceniących bezpieczeństwo i anonimowość zapewniane na portalu.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Victoria Milan?

Długość abonamentu Cena za miesiąc Razem
1 miesiąc 28,45 zł 28,45 zł
3 miesiące 22,35 zł 67,05 zł
6 miesięcy 18,29 zł 109,74 zł
12 miesięcy 14,22 zł 170,64 zł

4.6/5

Grupa docelowa:

Wszyscy

Poziom aktywności:

Bardzo wysoki

Główna grupa wiekowa:

20-39 lat

Portal randkowy Sympatia zna praktycznie każdy – to jeden z tych serwisów z randkami online, który jako pierwszy zadebiutował w dopiero rozwijającym się polskim internecie. To właśnie na darmowej w tamtym czasie stronie Sympatia swoje pierwsze kroki z randkami online stawiały tysiące Polek i Polaków.

Jak korzystać z Sympatii za darmo?

Bezpłatna rejestracja konta w serwisie Sympatia to nie jedyny plus portalu. Dostęp do wielu dodatkowych funkcji wymaga dodatkowej opłaty abonamentu, jednak jego cena jest jedną z najniższych w branży.

Co prawda nie znajdziesz tu wyspecjalizowanych testów osobowości, jednak spora baza użytkowników i wyszukiwarka pomogą Ci szybko nawiązać nowe znajomości z osobami, które najbardziej przypadły Ci do gustu.

Co wyróżnia serwis Sympatia?

Przez lata platforma Sympatia nie straciła na swojej atrakcyjności. Co więcej, wykazuje się znaczną skutecznością w dopasowywaniu do siebie osób szukających miłości – według statystyk na randkę, dzięki Sympatii umówiło się już 75% ze wszystkich użytkowników!

Dla kogo jest Sympatia?

Sympatia to portal, który stale się rozwija. Obecnie nie tylko poznasz tu nowe osoby i porozmawiasz z nimi na czacie. Możecie także dobrze się bawić, grając w gry internetowe lub rozmawiać na czacie wideo i jeszcze lepiej się poznać.

Dodatkowym plusem jest aplikacja mobilna Sympatia, którą możesz pobrać na swojego smartfona oraz opcja szybkiego lajkowania lub odrzucania losowych zdjęć użytkowników portalu.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Sympatia?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc16,90 zł 16,90 zł
3 miesiące9,97 zł29,90 zł
6 miesięcy8,32 zł49,90 zł
4.4/5

Grupa docelowa:

Wszyscy

Poziom aktywności:

Bardzo wysoki

Główna grupa wiekowa:

25-34 lat

Badoo stawia na szczere i niewymuszone relacje. Nie wskazuje na to, jakie powinny one być – z tego powodu coś dla siebie znajdą tu osoby szukające prawdziwej miłości, przyjaźni, flirtu czy płomiennego romansu. 

Jak korzystać z Badoo za darmo?

Rejestracja oraz tworzenie profilu w Badoo jest w 100% darmowe. Dzięki temu możesz lepiej poznać dostępne funkcje na platformie oraz podjąć decyzję, czy chcesz iść o krok dalej wykupując subskrypcję.

Dzięki nowoczesnej aplikacji mobilnej Badoo, możesz zabrać swoje randki zawsze ze sobą i pozostawać w kontakcie – wyskakujące powiadomienia dadzą Ci znać o wszystkich nowościach na portalu i okazjach do poznania swojej randki.

Co wyróżnia Badoo?

Badoo posiada prostą w użyciu, intuicyjną stronę internetową – swoje poszukiwania możesz zacząć praktycznie od razu po rejestracji. Co więcej, po wykupieniu abonamentu możesz wypróbować różne opcje poznawania nowych ludzi, od opcji dopasowania, przez poznawanie osób w najbliższej okolicy, aż do narzędzia typu „chybił – trafił”.

Badoo posiada mnóstwo zalet dla wszystkich, którzy chcą szybko poznać nowe osoby. Z drugiej strony pojawiają się głosy, że nie wszystkie konta w serwisie są autentyczne i sprawdzone, nie brakuje duplikatów i fałszywych profili.

Dla kogo jest Badoo?

Badoo to portal randkowy, w którym bezpłatnie rejestrują się użytkownicy poszukujący szybkich randek. To zdecydowanie jeden z najchętniej wybieranych serwisów randkowych w Polsce, który skupia już ponad 159 milionów singli z  całego świata.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Badoo?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc59,99 zł59,99 zł
3 miesiące39,99 zł119,99 zł
Na zawsze349,90 zł
4.2/5

Grupa docelowa:

Poważni single

Poziom aktywności:

Średni

Główna grupa wiekowa:

30-50 lat

Serwis z randkami online MyDwoje udowadnia, że biura matrymonialne wcale nie odeszły do lamusa, a rozwój nowoczesnej technologii wpłynął tylko na to, w jaki sposób mogą dopasowywać do siebie osoby poszukujące miłości.

Jak korzystać z MyDwoje za darmo?

MyDwoje to portal pozwalający na bezpłatną rejestrację konta i jest jednym z najchętniej wybieranych serwisów tego typu w naszym kraju. Po bezpłatnym założeniu konta możesz je dopracować i pozwolić, aby stało się widoczne dla innych, na przykład potwierdzając swoją tożsamość SMS-em.

Co wyróżnia MyDwoje?

Posiada sprawdzone i przydatne funkcje, takie jak sporą bazę użytkowników, z których każdy wypełnia specjalnie przygotowany test osobowości.

Zaletą tego testu jest to, że został zaprojektowany przez prawdziwego eksperta od relacji damsko-męskich. Wyniki testu są doskonałym wskaźnikiem pozwalającym dopasowywać do siebie osoby zarejestrowane na portalu, ze znacznie większym sukcesem.

Dla kogo jest MyDwoje?

Z usług portalu MyDwoje może skorzystać każdy, kto poszukuje stałych i szczęśliwych relacji, jednak zdecydowanie przeważają tu profile osób, które ukończyły trzydzieści, czterdzieści i pięćdziesiąt lat. 

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w MyDwoje?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc60 zł / 85 zł60 zł / 85 zł
3 miesiące32 zł / 46 zł95 zł / 139 zł
4.6/5

Grupa docelowa:

Konserwatywni

Poziom aktywności:

Wysoki

Główna grupa wiekowa:

30-50 lat

Pochwalasz konserwatywne wartości i chcesz poznać kogoś podobnego sobie? Przeznaczeni to wyjątkowy serwis randkowy, w którym miłości poszukują te osoby, dla których ważna jest rodzina, wierność, przyjaźń, uczciwość i miłość. 

Jak korzystać z serwisu Przeznaczeni za darmo?

Załóż konto w serwisie randkowym Przeznaczeni zupełnie za darmo i sprawdź, w jaki sposób możesz poznawać nowe osoby. Możesz zwiększać swoją widoczność na przykład poprzez darmowe zaczepki.

Jeśli jednak chcesz pójść o krok dalej i móc swobodnie wysyłać i odbierać wiadomości, niezbędne jest wykupienie usługi Premium. Pobierz aplikację mobilną, aby pierwszy miesiąc Premium otrzymać zupełnie za darmo.

Co wyróżnia serwis Przeznaczeni?

Portal randkowy Przeznaczeni pojawił się w Polsce już w 2005 roku. Cieszy się sporym uznaniem na rynku randek online, o czym świadczą liczne nagrody branżowe. Serwis posiada świetną aplikację mobilną i wykorzystuje nowoczesną technologię ochrony danych, projektu strony i dopasowywania użytkowników. Każdego miesiąca loguje się tu ponad 200 tysięcy osób.

Dla kogo jest strona Przeznaczeni?

Zdaniem wielu, jest to serwis randkowy dla katolików, jednak swoje miejsce znajdą tu także wyznawcy innych religii. Z pewnością jest to miejsce dla osób, które poszukiwanie drugiej połówki traktują bardzo poważnie.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Przeznaczeni?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł39,90 zł
3 miesiące23,80 zł71,40 zł
6 miesięcy13,90 zł83,40 zł
12 miesięcy8,90 zł106,80 zł
3.6/5

Grupa docelowa:

Poważni single

Poziom aktywności:

Wysoki

Główna grupa wiekowa:

25-55 lat

Swatka to popularny serwis randkowy pomagający znaleźć miłość osobom niezależnie od wieku.

Jak korzystać z serwisu Swatka za darmo?

Na stronie Swatka możesz zarejestrować się za darmo. Profile wszystkich zarejestrowanych osób są starannie sprawdzane przez pracowników Swatki. Poza darmową rejestracją, masz możliwość wypełnienia testu osobowości, który pomoże Ci w jeszcze bardziej precyzyjnym wybieraniu osób do kontaktu.

Co wyróżnia serwis Swatka?

Zaletą Swatki jest szybka i prosta rejestracja, intuicyjna obsługa oraz logowanie przez konta w mediach społecznościowych. Słabe strony serwisu Swatka to przede wszystkim wysokie ceny subskrypcji, niewiele narzędzi oraz niewiele aktywnych użytkowników.

Dla kogo jest Swatka?

Swatka to portal randkowy otwarty dla wszystkich. Miłości szukają tu osoby w każdym wieku, o różnych oczekiwaniach, potrzebach i zainteresowaniach.

Swatka reklamuje się jako doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy mają obawy przed nawiązywaniem znajomości na żywo. Dzięki przemyślanym funkcjom, możesz poznawać nowe osoby na swój sposób i we własnym tempie.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Swatka?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc59,90 zł59,90 zł
3 miesiące33,00 zł99,00 zł
6 miesięcy23,17 zł139,00 zł
12 miesięcy13,25 zł159,00 zł

FAQ: darmowe portale randkowe

Jak znaleźć całkowicie bezpłatne serwisy randkowe?

Na polskim rynku trudno jest znaleźć zupełnie darmowe portale randkowe, które nie pobierają żadnej opłaty abonamentowej. Na naszej stronie znajdziesz jednak te serwisy, w których możesz zarejestrować się zupełnie za darmo, a także mieć niczym nieograniczony kontakt z innymi użytkownikami. Jeśli szukasz darmowych randek sprawdź serwis Randkujmy i FotoFlirt.

W związku z tym, że liczba w pełni darmowych stron z randkami online jest niewielka, przedstawiamy także te portale randkowe, które oferują darmową rejestrację konta.

Jaki jest najlepszy darmowy serwis randkowy?

Wszystko zależy od tego, jakie masz oczekiwania. Najlepszy serwis randkowy to taki, który posiada dużą bazę zweryfikowanych użytkowników oraz wygodne narzędzia do komunikacji, takie jak czaty czy aplikacje mobilne.

Na naszej stronie szczegółowo przedstawiamy wszystkie dostępne opcje darmowych randek online, aby pomóc Ci w wyborze najlepszej możliwej witryny, która spełni Twoje potrzeby. Plusem darmowych portali randkowych jest to, że możesz przetestować je zupełnie za darmo i wybrać taki, który najbardziej przypadnie Ci do gustu.

Jak działają darmowe portale randkowe?

Darmowe portale randkowe to rzadkość na polskim rynku. Wszystko dlatego, że trudno jest utrzymywać duży portal internetowy nie pobierając za to dodatkowych opłat. Najczęściej bezpłatne serwisy randkowe czerpią środki z reklam na stronie lub dodatkowych opcji, które można wykupić zupełnie dobrowolnie, gdyż nie wpływają one na dostępność najważniejszych funkcji. Aby zaoszczędzić, darmowe portale randkowe zwykle nie zaoferują Ci takich funkcji, jak test osobowości czy czat wideo.

Czy w darmowych portalach randkowych mogę znaleźć miłość?

Oczywiście, co więcej, prawdopodobieństwo znalezienia drugiej połówki wzrasta, ponieważ znacznie więcej osób jest zainteresowanych szukaniem miłości na darmowych portalach, w których nie muszą uiszczać dodatkowych opłat.

Darmowe portale randkowe posiadają najważniejsze cechy, które pozwalają poznawać nowe osoby – wyszukiwarkę z filtrami, możliwość pisania i odbierania wiadomości oraz uzupełniania swojego profilu, podając swoje preferencje. Dzięki temu możesz znaleźć podobnie myślących singli, którzy interesują się tymi samymi rzeczami, co ty. 

Po co płacić za korzystanie z serwisu randkowego?

W branży randek online nie brakuje serwisów, które cieszą się dużą popularnością ze względu na swoją skuteczność w dopasowywaniu użytkowników. Takie portale randkowe inwestują spore kwoty w nowoczesny projekt strony, tworzenie sprawdzonego testu psychologicznego, szybkiej aplikacji mobilnej czy udostępnianiu funkcji, takich jak rozmowy na żywo. Na takich portalach nie tylko będziesz się świetnie bawić, ale z łatwością nawiążesz nowe znajomości.

Oczywiście możesz poznawać nowe osoby zupełnie za darmo i pomogą Ci w tym świetne, bezpłatne witryny, które polecamy na tej stronie. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na wykupienie abonamentu, skorzystaj z bezpłatnych witryn, z pewnością spotkasz tam wielu ciekawych ludzi, a kto wie – może także odnajdziesz prawdziwą miłość?