Randki24
Recenzja 2024

Randki24.pl screenshot
0
4/5
Łatwa obsługa
5/5
Funkcje
3/5
Zaangażowanie
4/5
Profesjonalizm
3/5
Cena
5/5

Tylko dla singli i singielek

Ponad 330 tysięcy użytkowników

Kobiety i mężczyźni z całej Polski

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne

Nasza recenzja serwisu
Randki24

Randki24.pl logo

Randki24 to polski portal randkowy, który jest skierowany do osób pełnoletnich, które szukają prawdziwego związku za pomocą znajomości w Internecie. Jest to serwis randkowy dedykowany singlom i singielkom – operator nie zachęca do zakładania konta osób pozostających w związkach ani poszukujących jednorazowej przygody lub romansu.

W bazie użytkowników strony Randki24 znajduje się wiele Polek i Polaków poszukujących miłości. Autentyczność profili jest weryfikowana przez obsługę portalu. Każdy może stworzyć na tyle szczegółowy profil, w jakim stopniu ma ochotę. W związku z tym, że w serwisie nie jest przeprowadzany test osobowości, rejestracja trwa wyłącznie do kilku minut. Nie trzeba przesyłać zdjęcia, jednak jest to wskazane, aby uzyskać więcej odsłon profilu i nawiązać jeszcze więcej znajomości.

Korzystanie ze wszystkich funkcji portalu wymaga podania wykupienia opcji Premium, jednak można zdobyć ją także za darmo – przesyłając opisy randkowe, komentowanie tekstów w czytelni lub posiadanie zaświadczenia o niepełnosprawności. Randki24 to portal dedykowany wszystkim singlom i singielkom, także osobom niepełnosprawnym, samotnym rodzicom i domatorom. Możliwość znalezienie profili domatorów, którzy lubią spędzać czas w domu, na przykład przed telewizorem, zdarza się bardzo rzadko. Z tego powodu portal Randki24 z powodzeniem trafia w niszę, jaką stanowią osoby o szczególnych potrzebach i zainteresowaniach.

Znajdź prawdziwą miłość na stronie z randkami online Randki24. Sprawdź, czy spełnia on Twoje oczekiwania zapoznając się najpierw z naszą recenzją!

Spis treści

Plusy

100% weryfikacja profili

niska cena abonamentu

duża baza użytkowników

prosta obsługa strony

Minusy

brak testu osobowości

pisanie wiadomości po wykupieniu abonamentu

Ceny na stronie Randki24

 

1 MIESIĄC

Miesięcznie: 11,07 zł
Razem: 11,07 zł

 

6 MIESIĘCY

Miesięcznie: 1,67 zł
Razem: 10 zł

 

12 MIESIĘCY

Miesięcznie: 1,33 zł
Razem: 16 zł

Rejestracja nowego konta na stronie Randki24

Na stronie głównej Randki24 znajdziesz podgląd tego, jak prezentuje się portal od strony wizualnej. Zobaczysz też pełną bazę użytkowników serwisu, jeszcze bez konieczności rejestracji i logowania. Aby móc wchodzić w interakcję z innymi singlami i singielkami na stronie Randki24, niezbędna jest rejestracja konta. Na szczęście cały proces jest wyłącznie formalnością i wystarczy kilka chwil, aby uzyskać pełen dostęp do funkcji serwisu.

Rejestracja nowego konta na stronie Randki24

Na stronie głównej, w prawym górnym rogu strony znajdziesz przycisk „Załóż konto”. Kliknij, aby uruchomić formularz rejestracyjny. Zakładanie konta składa się z dwóch etapów. Pierwsza część wymaga podania swoich podstawowych danych, takich jak płeć, adres e-mail i hasło. Wymagane jest także zapoznanie się z regulaminem. W drugiej części podaj więcej szczegółów o sobie – województwo i miasto, w którym mieszkasz, szczegóły dotyczące Twojego wyglądu (wzrost, budowa ciała, kolor oczu i włosów), a także swój stosunek do nałogów i zainteresowania. To proste szczegóły, które mogą pomóc Ci w szybszym znalezieniu partnera lub partnerki, których szukasz.

Rejestracja nowego konta na stronie Randki24 2

Na koniec, możesz napisać kilka zdań o sobie oraz opisać swoją wymarzoną drugą połówkę. Gdy zakończysz dwa pierwsze etapy rejestracji konta, na podany wcześniej adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w niego, aby potwierdzić rejestrację i rozpocząć korzystanie z nowego konta na stronie Randki24!

Analiza użytkowników portalu

Do portalu randkowego Randki24 może dołączyć każdy, kto poszukuje prawdziwej miłości. Już ponad 330 singielek i singli z całej Polski zdecydowało się na założenie tu swojego konta. Operator serwisu randkowego dokłada wszelkich starań, aby zachęcić do rejestracji wszystkie osoby poszukujące szczęśliwej miłości – nie jest to portal dla osób szukających romansu lub pozostających w związkach. Aby ułatwić to zadanie, na stronie głównej dostępna jest osobna sekcja dla osób szukających dziewczyny lub chłopaka oraz żony, lub męża. Kategorię dla siebie znajdą osoby niepełnosprawne, samotne mamy i ojcowie, a także domatorzy, którzy preferują spędzanie czasu w domowym zaciszu.

Analiza użytkowników portalu - Randki24

Stworzenie kilku osobnych sekcji dla użytkowników o różnych oczekiwaniach jest szczególnie pomocne, jeśli dobrze wiesz, czego szukasz. Skraca to czas poznawania się i pomaga uniknąć nieporozumień. Na stronie z randkami Randki24 znajdziesz kobiety i mężczyzn z całej Polski, w różnym wieku. Są tu osoby, które dopiero co wkroczyły w dorosłość, dorośli oraz seniorzy. Bez problemu znajdziesz grupę singli lub singielek w Twoim wybranym przedziale wiekowym wykorzystując narzędzia do wyszukiwania.

Proces dopasowywania partnerów

Portal randkowy Randki24 nie oferuje testu osobowości lub testu psychologicznego, na podstawie którego mogłyby zostać przedstawione dopasowania innych profili. Jest to nieco staromodny serwis randkowy, w którym możesz poznawać nowe osoby wyszukując je ręcznie w wyszukiwarce użytkowników, sprawdzając, kto odwiedził Twój profil lub czekając na zaczepki („oczka”) od innych singli lub singielek.

Proces dopasowywania partnerów - Randki24

Wiele na temat nowo poznanej osoby powie Ci opis znajdujący się w jej profilu. Jeśli użytkownik starannie wypełnił wszystkie pola formularza rejestracyjnego znajdziesz tam nie tylko cechy wyglądu, ale także zainteresowania i oczekiwania, jakie wiąże z poszukiwaniem miłości online.

Opcje kontaktu

Na stronie Randki24 możesz nawiązywać nowe znajomości na dwa sposoby. Aby uzyskać pełen dostęp do wszystkich opcji kontaktu wymagane jest aktywowanie pakietu 24-Plus. Po wykupieniu pakietu możesz wysyłać wiadomości do innych bez ograniczeń. Ponadto uzyskujesz dostęp do wszystkich odebranych wiadomości oraz historii konwersacji. Aby zaczepić osobę na portalu, która wyjątkowo przypadła Ci do gustu, możesz użyć funkcji „oczek” i zrobić pierwszy krok w kierunku rozpoczęcia rozmowy.

Opcje kontaktu - Randki24

Aplikacja mobilna Randki24

Witryna randkowa Randki24 nie posiada aplikacji mobilnej do pobrania. Z powodzeniem możesz jednak korzystać z niej na swoim smartfonie i tablecie. Uruchom stronę Randki24.pl i korzystaj z niej tak, jak z aplikacji. Wygodnie rozmieszczone przyciski pomogą Ci szybko zalogować się lub założyć konto. Możesz także przeszukiwać listy użytkowników, nawiązując nowe znajomości wszędzie tam, gdzie właśnie się znajdujesz.

Korzystanie ze strony Randki24 na telefonie to doskonały sposób na rozerwanie się w wolnej chwili i pozostanie w kontakcie ze wszystkimi znajomymi na portalu. Szybka strona mobilna to jedna z zalet portalu.

Nasza ocena

Randki24 to serwis randkowy wyłącznie dla singli. Oferta randek online dla specyficznych grup odbiorców, w tym osób niepełnosprawnych, samotnych rodziców i domatorów sprawia, że ten portal z randkami online wyróżnia się na tle innych. Nie posiada może najbardziej nowoczesnego projektu strony, jednak pozostaje prosty w obsłudze.

Plusem tej strony jest możliwość zdobycia opcji premium za aktywność na portalu. Cena abonamentu jest niższa w porównaniu do konkurencyjnych serwisów co sprawia, że Randki24 przyciągają do siebie spore grono singli z całej Polski.

Randki24
4/5

4,0

/5

Randki24
4/5

4,0

/5