Portal dla samotnych po 40 ❤️
Najlepsze portale randkowe dla singli po 40.

Ogromną zaletą portali randkowych jest to, że są dostępne dla każdego, niezależnie od płci, zainteresowań, poglądów i wieku. Nieważne, ile masz lat – nigdy nie jest za późno na poszukiwanie prawdziwej miłości. Jeśli usłyszysz od kogoś, że portale i aplikacje randkowe są wyłącznie dla młodzieży, nie wierz w to!

Serwisy randkowe dedykowane osobom, które pierwsze doświadczenia w związkach mają już za sobą przeszły długą drogę i ewoluowały do naprawdę innowacyjnych i nowoczesnych witryn hazardowych, do których dostęp nigdy nie był łatwiejszy.

Nie wiesz, od czego zacząć i jaki portal randkowy dla samotnych po 40. wybrać? Jesteś w doskonałym miejscu, ponieważ starannie wybraliśmy dla Ciebie najlepsze portale randkowe w Polsce, które spełnią Twoje oczekiwania i pozwolą Ci szybko znaleźć to, czego szukasz.

Aby zaprezentować Ci wyłącznie najlepsze portale randkowe, przetestowaliśmy ponad 25 witryn i aplikacji randkowych korzystając z poniższych kryteriów:

Do każdego z tych kryteriów przypisaliśmy ocenę od 0 do 5. Portal randkowy, który otrzyma od nas ocenę 5 spełnia wszystkie wymagania w danym aspekcie.

Źle

Słabo

Dobrze

Świetnie

Dodatkowo przygotowaliśmy ogólną ocenę każdej strony, czyli średnią z różnych kategorii. Oznacza to, że ogólny wynik portalu składa się z oceny 5 kryteriów.

Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak przyznajemy punkty.

Poniżej znajdziesz przegląd 11 najlepszych portali randkowych. Ostateczną ocenę każdej strony znajdziesz pod jej logo. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej opinii w danej kategorii, kliknij „Przeczytaj recenzję”.

Do naszych osobistych wrażeń z korzystania ze strony dodajemy jeszcze doświadczenia innych użytkowników. Zapoznajemy się też z recenzjami z innych serwisów, takich jak Trustpilot, aby sprawdzić najmniejsze niuanse i uzyskać wiarygodny obraz wrażeń użytkowników.

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne.

Be2 logo
4.6/5

Grupa docelowa:

Poważni single

Poziom aktywności:

Bardzo wysoki

Główna grupa wiekowa:

30-55 lat

Dlaczego Be2 to dobry wybór dla 40-latków?

Dużą zaletą portalu randkowego Be2 jest dwudziestoletnie doświadczenie w tej branży. Oznacza to, że prawdopodobnie większość obecnych czterdziestolatków zetknęła się już z tą marką i może nawet nadal posiada tam swoje konto. Czym jeszcze wyróżnia się serwis z randkami online Be2? Twórcy portalu dołożyli wszelkich starań, aby zapewnić swoim użytkownikom to, czego naprawdę oczekują – perfekcyjnego dopasowania.

Funkcje strony randkowej Be2

Dzięki specjalnie przygotowanemu, opartemu na badaniach naukowych, testowi osobowości skraca się czas potrzebny na znalezienie idealnej drugiej połówki. Nie trzeba przeglądać setek portali, nawiązywać wielu znajomości lub szukać igły w stogu siana. Wyniki testu pomogą wykluczyć te osoby z bazy użytkowników, które kompletnie nie odpowiadają Twoim potrzebom.

Z drugiej strony, jak na tacy dostaniesz listę propozycji osób, z którymi prawdopodobnie od razu złapiesz dobry kontakt. Prawdopodobieństwo, że znajdziesz tę osobę, której naprawdę szukasz, jest duże, ponieważ baza singli i osób poszukujących miłości stale się rozrasta.

Jak korzystać z Be2?

Korzystając z narzędzi serwisu randkowego Be2, możesz nawiązywać nowe znajomości na swój własny sposób. Jeśli jesteś osobą nieśmiałą, skorzystaj z niewinnych zaczepek, możesz też od razu napisać do wybranej osoby i spróbować złapać wspólny język. Zwróć uwagę na opcje abonamentu. Wykupienie subskrypcji jest niezbędne, aby móc wysyłać i odbierać wiadomości od innych singli na portalu. Gdy dokonasz płatności, opcjom kontaktu nie będzie końca – dostępny jest nawet czat wideo.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Be2?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące119,90 zł359,70 zł
6 miesięcy79,90 zł479,40 zł
3.6/5

Grupa docelowa:

Wykształceni

Poziom aktywności:

Średni

Główna grupa wiekowa:

35-55 lat

Dlaczego Academic Singles to dobry wybór dla 40-latków?

Wiele portali randkowych decyduje się zawęzić grono swoich użytkowników do takich, którzy należą do pewnej niszy. Jedną z nich jest uzyskane wykształcenie. Serwis randkowy Academic Singles opiera się na dopasowywaniu do siebie użytkowników z wyższym wykształceniem. To wyjątkowe miejsce, w którym swoje drugie połówki mogą znaleźć wszyscy single, także Ci po czterdziestce, pragnący poznać osoby podobne sobie.

Funkcje strony randkowej Academic Singles

Dużym ułatwieniem w jeszcze szybszym poznawaniu nowych osób jest możliwość skorzystania z trafnego dopasowania profili. Dorobek nauki wykorzystano tu w słusznym celu, tworząc indywidualne profile psychologiczne, bazujące na starannie dopracowanym teście.

Niezwykle ekscytującą funkcją, która staje się dostępna po wykupieniu subskrypcji w Academic Singles, jest szansa rozpoczęcia konwersacji poprzez czat wideo. Osoby, które stale są w ruchu, mogą skorzystać z łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej, pobrać ją na swojego smartfona i pozostać w kontakcie wszędzie tam, gdzie się znajdują. W gronie użytkowników jest sporo osób po 40., z różnym doświadczeniem życiowym i oczekiwaniami od przyszłych partnerów i partnerek. Sprawdź, czy jest wśród nich ktoś, kto odmieni Twoje życie.

Jak korzystać z Academic Singles?

Rejestracja nowego konta użytkownika w Academic Singles, tak jak możliwość wypełnienia testu osobowości, są w 100% darmowe. Z tego powodu można bez żadnych zobowiązań upewnić się, czy serwis spełnia Twoje wysokie oczekiwania. Aby móc rozpocząć przesyłanie wiadomości do innych osób na portalu, należy jednak wykupić dodatkowy abonament. Tylko wtedy zostaną odblokowane wszelkie dodatkowe funkcje i narzędzia.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Academic Singles?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące119,90 zł359,70 zł
6 miesięcy79,90 zł479,40 zł
4/5

Grupa docelowa:

Poważni single

Poziom aktywności:

Niski

Główna grupa wiekowa:

Powyżej 50 lat

Dlaczego Singles50 to dobry wybór dla 40-latków?

Nowoczesne portale randkowe wciąż udowadniają, że nie ma dla nich żadnych granic, jeśli chodzi o pomaganie wszystkim potrzebującym w efektywnym znajdowaniu miłości. W serwisie randkowym Singles50 znajdziesz osoby dobiegające pięćdziesiątki lub te, które obchodziły już swoje 50. urodziny. Jak szybko się przekonasz, liczba osób, które poszukują swojej drugiej połówki, jest ogromna.

Funkcje strony randkowej Singles50

Na stronie Singles50 rejestrują się osoby mające już swoje przyzwyczajenia, bagaż doświadczeń oraz oczekiwania względem osoby, z którą chcą zawrzeć znajomość. Nie ma tu miejsca na niedomówienia oraz marnotrawienie czasu na nic niewnoszące znajomości.

Rejestracja nowego konta w portalu Singles50 jest darmowa, a do założenia profilu zachęcają między innymi statystyki. Jak podkreśla operator, potwierdzono już 41% udanych dopasowań. Jest to możliwe między innymi dzięki zastosowaniu najnowszych odkryć w branży randkowej, którą są spersonalizowane dopasowania. Ich działanie jest proste – wystarczy rozwiązań bezpłatny test osobowości na Singles50, a następnie poczekać, aż pojawią się propozycje kont, z którymi warto nawiązać kontakt.

Jak korzystać z Singles50?

Dużą zaletą Singles50 jest intuicyjny projekt strony. Nawet te osoby, które nie do końca czują się swobodnie, surfując po sieci, szybko zrozumieją, gdzie należy kliknąć i co uzupełnić, aby szybko przygotować interesujący profil i rozpocząć rozmowę z innymi singlami. Aby odblokować wiele przydatnych narzędzi, takich jak wysyłanie i odbieranie wiadomości, warto najpierw wykupić abonament.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Singles50?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące119,90 zł359,70 zł
6 miesięcy79,90 zł479,40 zł
4.6/5

Grupa docelowa:

Ambitni single

Poziom aktywności:

Bardzo wysoki

Główna grupa wiekowa:

20-39 lat

Dlaczego eDarling to dobry wybór dla 40-latków?

Prawdziwa miłość może być definiowana na wiele sposobów. Portal randkowy eDarling doskonale rozumie, jak różne mogą być powody, dla których poszukujemy miłości w Internecie. Z tego powodu swoją ofertę kieruje do szerokiego grona odbiorców, także singli po czterdziestce. Do wyboru masz dwie opcje, których możesz używać zamiennie – aplikację mobilną do pobrania na swojego smartfona oraz stronę randkową. Jeśli chcesz skupić się wyłącznie na poszukiwaniu prawdziwego uczucia, witryna eDarling to coś dla Ciebie.

Funkcje strony randkowej eDarling

Najważniejszym elementem oferty eDarling jest test psychologiczny. Podobnie, jak rejestracja konta, jest dostępny zupełnie za darmo. Wystarczy, że odpowiesz na szereg pytań, czasami nieoczywistych, a udzielone odpowiedzi pozwolą zbudować Twój profil psychologiczny. Po wypełnieniu testu (zajmie Ci to około 10 minut), algorytm dopasuje Twój profil do profili innych singli na eDarling, z którymi najprawdopodobniej szybko złapiesz kontakt.

Jak korzystać z eDarling?

Swobodne korzystanie z usług dostępnych w serwisie eDarling jest możliwe po wykupieniu abonamentu. Wtedy uzyskasz dostęp do otrzymanych wiadomości oraz zaczniesz wysyłać wiadomości do innych osób. Ponadto aktywowane zostaną inne funkcje, które pomogą Ci lepiej poznawać inne osoby, odkrywać ich dodatkowe zdjęcia czy kontaktować się na inne sposoby, w tym poprzez czat wideo.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w eDarling?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc99,90 zł99,90 zł
3 miesiące74,90 zł224,70 zł
6 miesięcy49,90 zł299,40 zł
3.8/5

Grupa docelowa:

Bez zobowiązań

Poziom aktywności:

Wysoki

Główna grupa wiekowa:

18-44 lat

Dlaczego C-date to dobry wybór dla 40-latków?

C-date to jeden z najbardziej nowoczesnych portali matrymonialnych, dostępny do darmowej rejestracji. Tym, co wyróżnia C-date wśród innych, podobnych serwisów, jest położenie dużego nacisku na bezpieczeństwo swoich użytkowników. Już od 2008 roku portal randkowy C-date zdobywa doświadczenie na tym niezwykle konkurencyjnym rynku i dba o już otrzymanie zaufanie swoich klientów. Codziennie w serwisie C-date rejestruje się około 25 tysięcy użytkowników. To sprawia, że znalezienie drugiej połówki staje się prostsze.

Funkcje strony randkowej C-date

Operator stojący za serwisem randkowym C-date dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim użytkownikom komfort i wygodę. Stosowane są najnowocześniejsze metody szyfrowania i ochrony danych. Analizy autentyczności profili dokonują nie tylko pracownicy C-date – są wspomagani przez narzędzia bazujące na sztucznej inteligencji. Można mieć więc pewność, że wszelkie nadużycia zostaną błyskawicznie zaadresowane.

Jak korzystać z C-date?

Rejestracja na portalu C-date jest darmowa, jednak zaleca się wykupienie abonamentu, aby móc uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, w tym do wysyłania i odbierania wiadomości od innych użytkowników.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w C-date?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące39,97 zł119,90 zł
6 miesięcy13,31 zł79,90 zł
4.6/5

Grupa docelowa:

Bez zobowiązań

Poziom aktywności:

Wysoki

Główna grupa wiekowa:

18-44 lat

Dlaczego Victoria Milan to dobry wybór dla 40-latków?

Randkowanie dla osób w związkach po 40. roku życia? Victoria Milan to operator, który dostrzegł tę niszę i stworzył miejsce do randkowania dla osób, które chcą zachować szczególną anonimowość podczas umawiania się na intymne spotkania. Grupa osób poszukujących nowych znajomości, jednak wciąż pozostająca w związkach ma specyficzne oczekiwania od serwisów randkowych. Chcą, aby zapewniono im dyskrecję i anonimowość. Na tym więc skupia się portal randkowy Victoria Milan, pomagając bezpiecznie nawiązać nowe znajomości.

Funkcje strony randkowej Victoria Milan

Statystyki publikowane przez portal randkowy Victoria Milan, jasno wskazują, że grono osób, które szukają nowych znajomości, jest bardzo duże. Marka działa w Polsce już od ponad 12 lat i przez cały ten czas zaufały jej miliony użytkowników. Na czym polega ten fenomen?

Victoria Milan oferuje bezpłatną rejestrację konta, a następnie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci anonimowość i bezpieczeństwo. Nie musisz podawać swojej dokładnej lokalizacji. Twoi znajomi lub osoby mieszkające niedaleko Ciebie nie dowiedzą się, że jesteś użytkownikiem serwisu. Nie musisz także przesyłać swojego zdjęcia – możesz je bezpiecznie ukryć, stosując naklejki i filtry.

Jak korzystać z Victoria Milan?

Gdy założysz już nowe konto i przygotujesz się na nowe znajomości, pamiętaj o konieczności wykupienia dodatkowego abonamentu, który odblokuje możliwość przesyłania i odbierania wiadomości oraz dostęp do dodatkowych funkcji serwisu.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Victoria Milan?

Długość abonamentu Cena za miesiąc Razem
1 miesiąc 28,45 zł 28,45 zł
3 miesiące 22,35 zł 67,05 zł
6 miesięcy 18,29 zł 109,74 zł
12 miesięcy 14,22 zł 170,64 zł

4.2/5

Grupa docelowa:

Poważni single

Poziom aktywności:

Średni

Główna grupa wiekowa:

30-50 lat

Dlaczego MyDwoje to dobry wybór dla 40-latków?

Czy biura matrymonialne odeszły już do historii? Serwis randkowy online MyDwoje udowadnia, że wystarczy tylko otworzyć je na większe grono użytkowników, aby znów stały się modne. Jeśli uważasz, że z usług biura matrymonialnego korzystają wyłącznie desperaci i desperatki, jesteś w błędzie!

Portal MyDwoje połączył to, co najlepsze z dopasowywania do siebie singli, w różnym wieku, także samotnych po 40. oraz z możliwości, jakie dają nowe technologie. W serwisie MyDwoje bezpłatnie założysz konto i przekonasz się, jak wiele nowych osób możesz poznać za pomocą jednego kliknięcia.

Funkcje strony randkowej MyDwoje

Podobnie, jak w tradycyjnych biurach matrymonialnych, wypełnisz test osobowości. Jest on przygotowany przez prawdziwego eksperta od związków, dlatego masz pewność, że pytania nie są losowe i mają swoje powody. Wypełnienie testu pozwala na stworzenie unikalnego profilu psychologicznego, do którego są dopasowywani inni użytkownicy.

Jak korzystać z MyDwoje?

Skorzystaj z usług internetowego biura matrymonialnego MyDwoje, jeśli poszukujesz szczęśliwej i stałej relacji. W gronie użytkowników przeważają osoby po trzydziestce, czterdziestce i pięćdziesiątce, dlatego z pewnością znajdziesz tu kogoś w Twoim oczekiwanym przedziale wiekowym. Po zarejestrowaniu nowego profilu dopracuj je, uzupełniając o istotne szczegóły, a na koniec potwierdź swoją tożsamość kodem SMS.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w MyDwoje?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc60 zł / 85 zł60 zł / 85 zł
3 miesiące32 zł / 46 zł95 zł / 139 zł
4.6/5

Grupa docelowa:

Wszyscy

Poziom aktywności:

Bardzo wysoki

Główna grupa wiekowa:

20-39 lat

Dlaczego Sympatia to dobry wybór dla 40-latków?

Sympatia to serwis randkowy, który z pewnością zna każdy, w szczególności single po czterdziestce. Powstawał wraz z rozwojem Internetu w Polsce i był pierwszym, najpopularniejszym wtedy portalem, na którym można było poznawać nowe osoby. 

Przez lata Sympatia połączyła ze sobą tysiące Polaków i Polek, i co najważniejsze, cieszy się sporym wzięciem także dzisiaj. Oznacza to, że baza użytkowników wciąż jest duża, a Ty nadal masz okazję poznać tam miłość swojego życia. Sprzyjają temu statystyki, według których na randkę umówiło się już ponad 75% użytkowników.

Funkcje strony randkowej Sympatia

Odwiedzając portal Sympatia, nie tylko otwierasz się na nowe znajomości. Możesz bawić się, grać w gry społecznościowe oraz czatować na żywo za pomocą połączenia wideo. Jeśli chcesz, możesz mieć swoje kontakty i randki zawsze przy sobie – wystarczy pobrać aplikację mobilną Sympatii. Sprawdź też w praktyce, jak wygląda szybkie lajkowanie zdjęć – jeśli Twoje zdjęcie polubi ktoś, kto wpadł w oko i Tobie, możecie szybko rozpocząć znajomość.

Jak korzystać ze strony Sympatia?

W serwisie Sympatia nie tylko szybko założysz nowe konto, zupełnie za darmo. Wysokość subskrypcji jest jedną z najniższych na rynku polskich randek online. Dzięki dodatkowym opcjom prawdopodobieństwo, że znajdziesz osobę, której szukasz, znacząco wzrośnie.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Sympatia?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc16,90 zł 16,90 zł
3 miesiące9,97 zł29,90 zł
6 miesięcy8,32 zł49,90 zł
4.2/5

Grupa docelowa:

Wszyscy

Poziom aktywności:

Bardzo wysoki

Główna grupa wiekowa:

20-65 lat

Dlaczego Randkujmy to dobry wybór dla 40-latków?

Randkujmy to całkowicie darmowa witryna z randkami online dla polskich singli i singielek, także po czterdziestce. Pomimo że oferuje podstawowe funkcje poznawania nowych osób, nie musisz płacić za rejestrację i użytkowanie strony ani złotówki. Od razu po rejestracji możesz pisać do osób, które wpadły Ci w oko i czytać uzyskane od nich odpowiedzi. Randkujmy to portal randkowy na poziomie, który dba o autentyczność profili.

Funkcje strony Randkujmy

Możliwość założenia darmowego konta randkowego to duży plus dla wszystkich niezdecydowanych, którzy nie chcą inwestować w usługę, której do końca nie są pewni. W Randkujmy szybko się zarejestrujesz, uzupełnisz profil i otworzysz się na nowe znajomości bez zobowiązań względem operatora. W zasadzie możesz sprawdzić, kto korzysta z portalu jeszcze przed założeniem konta – pełną bazę użytkowników można podejrzeć bez logowania.

Jak korzystać ze strony Randkujmy?

Czego brakuje w serwisie Randkujmy? Jest to darmowy i prosty serwis randkowy, w którym nie ma takich dodatkowych opcji, jak testy psychologiczne, automatyczne dopasowania czy czat wideo. Mimo to, ten serwis spełnia swoją funkcję, jaką jest poznawanie nowych osób poszukujących miłości.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Randkujmy?

Randkujmy to darmowy serwis randkowy, dlatego możesz korzystać ze wszystkich funkcji i narzędzi bez dodatkowych opłat.

4.6/5

Grupa docelowa:

Konserwatywni

Poziom aktywności:

Wysoki

Główna grupa wiekowa:

30-50 lat

Dlaczego Przeznaczeni to dobry wybór dla 40-latków?

Nowoczesny świat często zapomina o tym, jak dużą rolę w życiu wielu ludzi pełnią uniwersalne wartości, często nazywane konserwatywnymi. Przyjaźń, wierność, rodzina, uczciwość czy miłość – jak znaleźć osobę, dla której są one ważne? Z pomocą przychodzi serwis randkowy Przeznaczeni, dedykowany osobom ceniącym konserwatywne wartości, głównie wyznania katolickiego (ale nie tylko). Dużą grupę użytkowników serwisu Przeznaczeni stanowią osoby, które ukończyły 40 lat.

Funkcje strony Przeznaczeni

Przeznaczeni działa na polskim rynku już od 2005 roku. To całkiem sporo, jeśli chodzi o polską branżę internetowych randek. Portal idzie z duchem czasu, wdrażając nowoczesne technologie, począwszy od ochrony danych swoich użytkowników, przez projekt strony, na sposobie dopasowania użytkowników kończąc. Co miesiąc na portalu loguje się nawet 200 tysięcy osób poszukujących miłości.

Jak korzystać ze strony Przeznaczeni?

Użytkownicy mogą skorzystać z portalu randkowego Przeznaczeni poprzez stronę internetową lub pobrać dedykowaną aplikację. Dostępnych jest wiele przydatnych narzędzi, które pomogą Ci szybko znaleźć osobę, której szukasz – od zaczepek, po wysyłanie klasycznych wiadomości. Chętni mogą wykupić opcję Premium i uzyskać dostęp do dodatkowych opcji i funkcji.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Przeznaczeni?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł39,90 zł
3 miesiące23,80 zł71,40 zł
6 miesięcy13,90 zł83,40 zł
12 miesięcy8,90 zł106,80 zł
3.6/5

Grupa docelowa:

Poważni single

Poziom aktywności:

Wysoki

Główna grupa wiekowa:

25-55 lat

Dlaczego Swatka to dobry wybór dla 40-latków?

Wydaje Ci się, że samotne osoby po 40. mają trudniej w znalezieniu miłości? Portal randkowy Swatka powstał dla wszystkich tych, dla których poszukiwanie miłości wiąże się z przełamywaniem swoich największych barier i pokonywaniem nieśmiałości. Wybierz serwis Swatka, jeśli chcesz poznawać nowe osoby w komfortowy dla siebie sposób, za pomocą narzędzi, które nie wymagają od Ciebie przekraczania własnych granic.

Funkcje strony Swatka

Masz pewność, że wszystkie profile nowych użytkowników serwisu Swatka są starannie sprawdzane. Nie tylko zarejestrujesz się zupełnie za darmo, ale także wypełnisz test osobowości, aby poznać nowe osoby jeszcze szybciej.

Jak korzystać ze strony Swatka?

Rejestracja i przygotowanie profilu zajmie Ci tylko chwilę, ponadto możesz skorzystać z już posiadanego konta w mediach społecznościowych. Zwróć uwagę na słabe strony serwisu Swatka, którymi są: niewielka baza użytkowników i dość wysokie ceny subskrypcji.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Swatka?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc59,90 zł59,90 zł
3 miesiące33,00 zł99,00 zł
6 miesięcy23,17 zł139,00 zł
12 miesięcy13,25 zł159,00 zł

FAQ: portal dla samotnych po 40.

Czy samotni po 40. wciąż mają szansę znaleźć miłość?

Oczywiście! Prawdziwa miłość nie zna żadnych barier, tym bardziej nie liczy się wiek. Nie ma najlepszego momentu na zakochanie i stworzenie udanego związku. Każdy moment jest dobry i wiedzą o tym wszyscy, którym dzięki randkom udało się znaleźć drugą połówkę. Branża randkowa w Polsce jest otwarta na singli w każdym wieku, także osoby samotne po 40. Zobacz, jak wiele portali randkowych znajduje się na naszej stronie. Wszystkie one posiadają spore bazy użytkowników z osobami w Twoim wieku. Nie obawiaj się szukać miłości online – prawdopodobnie bardzo miło się zaskoczysz.

Jaki portal randkowych dla singli po 40. jest najlepszy?

Na naszej stronie zebraliśmy w jednym miejscu nasze ulubione serwisy randkowe, w których świetnie poczują się wszyscy samotni single od czterdziestu lat wzwyż. Każda z nich jest nieco inna i to wyłącznie od Twoich preferencji zależy, którą z nich wybierzesz. Możesz skupić się na poszukiwaniu osób o uniwersalnych wartościach (Przeznaczeni), darmowych serwisach (Randkujmy), okazji do płomiennego romansu (Victoria Milan) lub miłości na całe życie (eDarling).

Jak poznawać ludzi na portalach randkowych dla singli po czterdziestce?

Poznawanie ludzi na portalach randkowych dla singli po czterdziestce jest łatwiejsze, niż może się wydawać. Przede wszystkim zacznij od wybrania strony randkowej, na której chcesz założyć swój profil. Następnie skorzystaj z przydatnych narzędzi, takich jak testy osobowości, filtry wyszukiwania lub zaczepki. Poznawaj nowych ludzi i daj się poznać, wypełniając kwestionariusze, uzupełniając profil i aktywnie odpowiadając na próby kontaktu.

Jak rozpocząć rozmowę na portalu randkowym dla samotnych po 40?

Znajdź wspólny temat, który pozwoli Wam płynnie prowadzić rozmowę. Przyjrzyj się profilowi danej osoby i spróbuj znaleźć zainteresowania i pasje, które Was łączą. Możesz też skupić się na wybranym aspekcie jej osobowości, dopytać o szczegóły. Wyślij wiadomość z naprawdę ciekawym pytaniem na temat tego zainteresowania i pozwól, aby to wszystko samo się rozpoczęło. Ludzie uwielbiają rozmawiać o tym, czym się pasjonują, więc jeśli dasz drugiej osobie na to szansę, poczują się o wiele bardziej komfortowo i chętniej będą rozmawiać. Zrób to dobrze, a przełamiesz pierwsze lody i zaczniesz dobrą rozmowę.

Co mam o sobie napisać?

Pamiętaj, że szczerość jest w cenie. Tak wielu ludzi próbuje stworzyć profil randkowy, który ich zdaniem będzie interesujący. Jednak gdy zbyt dużo faktów jest wyssanych z palca, druga osoba szybko się o tym przekona. Bądź sobą i nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Pamiętaj, aby napisać o tym, czym się pasjonujesz, co jest dla Ciebie ważne i co czyni Cię wyjątkowym. 

Ile kosztuje korzystanie z serwisów randkowych dla singli po 40?

Większość stron randkowych posiada własne abonamenty, których opłacenie pozwala rozszerzyć zakres funkcji i opcji. Ceny mogą być różne – nie brakuje zupełnie darmowych portali randkowych, jak i tych, w których miesięczny abonament będzie kosztował nie więcej niż kilka złotych. Najdroższe portale premium kosztują kilkadziesiąt złotych za miesiąc. Najkorzystniejszą opcją może być wykupienie subskrypcji na dłuższy okres. 

Niektóre witryny mają bezpłatny okres próbny, w którym możesz przetestować wszystkie funkcje i interfejs, zanim zdecydujesz się na płatną subskrypcję. Jest to dobry sposób, aby sprawdzić, które witryny są dla Ciebie odpowiednie, zanim zapłacisz jakąkolwiek opłatę.

Czy serwisy randkowe dla osób po 40. są bezpieczne?

Tak, w większości. Wszystkie serwisy randkowe dla singli po 40. przywiązują dużą wagę do bezpieczeństwa i ochrony, koncentrując się na zachowaniu prywatności i zdrowego środowiska dla wszystkich swoich członków. Możesz więc mieć pewność, że witryny są bezpieczne.

Pamiętaj jednak, że warto być odpowiedzialnym i mieć świadomość, że na tych stronach mogą pojawić się ludzie z ukrytymi, nie zawsze uczciwymi motywami. Niestety, podobnie jak w przypadku każdej społeczności internetowej, niewielka część odwiedza te witryny, aby spróbować wykorzystać naiwność ludzi o szczerych intencjach. W związku z tym ważne jest, aby zachować rozsądek i poświęcić trochę czasu na poznanie każdego, z kim rozmawiasz, zanim spotkasz się z nimi osobiście.