Przeznaczeni
Recenzja 2024

Przeznaczeni screenshot
0
4.6/5
Łatwa obsługa
5/5
Funkcje
5/5
Zaangażowanie
4/5
Profesjonalizm
5/5
Cena
4/5

2 mln profili singli z całej Polski i Europy

17 253 małżeństw zawartych dzięki dopasowaniu

200 tys. użytkowników miesięcznie

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne

Nasza recenzja serwisu
Przeznaczeni

Przeznaczeni logo

Serwis Przeznaczeni to wyjątkowe miejsce na mapie platform z randkami online. Portal prężnie działa w sieci już od 2005 roku. Tak długie doświadczenie w branży randek online pozwoliło na stworzenie skutecznych i sprawdzonych narzędzi pomagających łączyć w pary osoby o podobnych priorytetach i wizjach związku.

Jak podkreślają to sami twórcy portalu randkowego Przeznaczeni, strona jest uważana za największą w Europie i drugą na świecie witrynę, której celem jest dopasowywanie do siebie singli poszukujących wartościowych relacji i stałych związków. Czym są najbardziej uniwersalne wartości? Według portalu Przeznaczeni są to miłość, przyjaźń, wierność, uczciwość oraz rodzina.

W 2014 roku portal randkowy Przeznaczeni otrzymał aż dwie nagrody branżowe za najlepszą technologię wykonania serwisu randkowego oraz za najlepszy projekt strony od iDate Awards. Rok później, w 2015 roku, portal uruchomił aplikację mobilną, którą można pobrać na urządzenia z iOS oraz Androidem.

Co wyróżnia portal randkowy Przeznaczeni od innych podobnych stron randkowych? Okazuje się, że to właśnie serwisowi Przeznaczeni przypisuje się najskuteczniejsze łączenie osób w pary. Ponadto platforma zapewnia dostęp wyłącznie do wiarygodnych i ręcznie sprawdzanych profili osób z wartościami. W sumie z portalu Przeznaczeni korzysta aż 2 miliony użytkowników, z czego 200 tysięcy loguje się tu każdego miesiąca. Szacuje się, że w wyniku dopasowania na portalu poznało się ponad 100 tysięcy par, z czego ponad 17 tysięcy wstąpiło w związek małżeński. Na stronie głównej można lepiej poznać historie miłosne wybranych par.

Jeśli zastanawiasz się, czy serwis randkowy Przeznaczeni jest dobry dla Ciebie? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej. 

Spis treści

Plusy

duża baza użytkowników

promuje uniwersalne wartości

duży wskaźnik zawartych związków

portal ceniony w branży

prosta obsługa

aplikacja mobilna z darmowym miesiącem Premium

Minusy

wysyłanie i odbieranie wiadomości tylko w opcji premium

Ceny w Przeznaczeni?

 

1 MIESIĄC

Miesięcznie: 39,90 zł
Razem: 39,90 zł

 

6 MIESIĘCY

Miesięcznie: 13,90 zł
Razem: 83,40 zł

 

12 MIESIĘCY

Miesięcznie: 8,90 zł
Razem: 106,80 zł

Zakładanie nowego konta na Przeznaczeni

Nowe konto użytkownika na portalu randkowym Przeznaczeni możesz założyć na dwa sposoby. Pierwszym z nich, który omówimy w tej części, jest tradycyjna rejestracja profilu przy użyciu swojego adresu e-mail. Drugą opcją jest szybkie logowanie za pomocą już istniejącego konta w serwisie Facebook.

Pierwszym krokiem w tradycyjnej rejestracji konta jest wpisanie swojego adresu e-mail w specjalnym polu znajdującym się na środku strony głównej. Przy okazji zaznacz, że zgadzasz się z regulaminem serwisu i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez operatora.

W kolejnym kroku na ekranie pojawi się formularz złożony z pięciu kroków. W pierwszym z nich podaj swoje podstawowe dane, w tym imię, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, wzrost, budowę ciała, kolor oczu i włosów. Możesz także od razu dodać swoje zdjęcie. Drugi etap dotyczy wskazania swoich wartości. Pytania są różne, jednak najczęściej dotyczą stosunku do wiary, poglądów politycznych, małżeństwa i zainteresowań – te są przedstawiane w formie zdjęć, które można zaznaczyć, aby wskazać swoje preferencje. W ostatnim kroku podajesz dodatkowe informacje o sobie, wskazując, jakich relacji poszukujesz na stronie Przeznaczeni.

Zakładanie nowego konta na Przeznaczeni

Ostatnim krokiem jest uzupełnienie profilu użytkownika o więcej szczegółowych informacji, które mogą pomóc potencjalnym odwiedzającym Twoje konto na podjęcie decyzji o tym, czy łączą Was wspólne zainteresowania i poglądy. Odpowiedz na takie pytania, jak: „Pierwszą rzeczą o Tobie, o którą zapytałbym Twoją mamę to”, „Na pierwszej randce nigdy” czy „Idealna niedziela to dla mnie”. Na tym etapie możesz także dodać więcej zdjęć.

Analiza użytkowników portalu

Przeznaczeni to portal randkowy dedykowany określonej grupie odbiorców. Są to osoby, które przede wszystkim poszukują trwałych relacji, opartych na uniwersalnych, najczęściej konserwatywnych wartościach. Zdaniem wielu użytkowników strona z randkami Przeznaczeni jest skierowana głównie do osób wyznania katolickiego, jednak pojawiają się tu także osoby o innych poglądach – szczegóły można poznać odwiedzając profil wybranego użytkownika.

Z usług portalu korzystają kobiety i mężczyźni w różnym wieku, najczęściej single, którzy zamieszkują większe miasta i mniejsze miejscowości w Polsce. Tak szeroka baza użytkowników pozwala rozszerzyć profil demograficzny potencjalnych partnerów i ułatwić lepsze dopasowanie drugiej połówki.

Proces dopasowywania partnerów

Dopasowywanie do siebie potencjalnych partnerów i partnerek przebiega wieloetapowo. Można poczekać na propozycje innych profili zasugerowane przez portal, jak i samodzielnie skorzystać z wyszukiwarki przeszukując dostępne konta. Podczas poszukiwań nowych znajomości, możesz zaznaczać interesujące osoby i dodawać je do listy ulubionych profili.

Proces dopasowywania partnerów - Przeznaczeni

W dowolnym momencie możesz zmienić kryteria wyszukiwania, rozszerzając zakres wieku i lokalizacji Twojej wymarzonej drugiej połówki. Możesz także zdecydować się na przeglądanie wszystkich profili w okolicy, niezależnie od poglądów, wartości czy cech wyglądu. 

Opcje kontaktu z innymi

Podstawowa forma kontaktu na portalu Przeznaczeni to wysyłanie i odbieranie wiadomości. Jest ona jednak dostępna wyłącznie dla tych użytkowników, którzy wykupili opcję premium. Darmowe konto na portalu również posiada swoje opcje kontaktu. Jeśli jakaś osoba szczególnie przypadnie Ci do gustu, możesz przesłać jej wirtualny prezent. Nic także nie stoi na przeszkodzie, aby zadać intrygujące pytania osobie, której profil wyjątkowo Ci się spodoba. Aby podkreślić swoje zainteresowanie innym użytkownikiem lub użytkowniczką można oznaczyć dany profil wyróżnieniem „Ten profil ma to coś”.

Opcje kontaktu z innymi - Przeznaczeni

Możesz także zablokować widoczność swojego profilu dla pewnych osób (na przykład znajomych lub osób z Twojej okolicy), a także blokować określone konta i wpisywać je na czarną listę, uniemożliwiając danym użytkownikom kontakt z Tobą. Co więcej, jeśli zdecydujesz się na zakup konta Premium możesz skorzystać z dodatkowych funkcji, takich jak możliwość komentowania zdjęć innych użytkowników, monitorowania kto przeglądał Twój profil czy wpisywania się do księgi gości na stronie innych osób.

Jak podkreślają operatorzy serwisu Przeznaczeni, rozmowa online jest pierwszym krokiem do tego, aby później spotkać się na żywo i zbudować stałą relację. Jeśli poczujesz, że chcesz przejść na wyższy poziom, możecie umówić się na spotkanie wideo lub na randkę i osobiście przekonać się, czy Wasz związek ma potencjał na szczęśliwą historię miłosną.

Aplikacja mobilna Przeznaczeni

Aplikacja mobilna Przeznaczeni jest dostępna do pobrania na urządzenia Apple z systemem iOS oraz smartfony z Androidem. Plik instalacyjny znajdziesz w oficjalnym sklepie z aplikacjami Twojego urządzenia. Za pomocą aplikacji mobilnej możesz zarejestrować nowe konto lub zalogować się do serwisu. Możesz w dowolnym momencie przeglądać profile innych użytkowników i nawiązywać z nimi kontakt.

Dzięki aktywnym powiadomieniom push nie ominie Cię żadna nowa wiadomość ani zaczepki od innych osób na portalu. Dużą zaletą korzystania z aplikacji mobilnej jest możliwość otrzymania darmowego, jednomiesięcznego dostępu do konta Premium. Jest to doskonała okazja na przetestowanie wszystkich funkcji płatnych serwisu i podjęcie decyzji o ewentualnym przedłużeniu abonamentu.

Aplikacja mobilna Przeznaczeni

Nasza ocena

Przeznaczeni to serwis randkowy dla osób, którym nieobce są konserwatywne i katolickie wartości. Co prawda na stronie mogą rejestrować się użytkownicy o różnych poglądach, jednak formularze i testy osobowości są kształtowane w taki sposób, aby podkreślić stosunek do małżeństwa, rozwodów, poglądów politycznych czy wiary. Dużym plusem portalu randkowego Przeznaczeni jest możliwość skorzystania z opcji Premium przez miesiąc za darmo, pod warunkiem zainstalowania aplikacji mobilnej.

Bez wykupionej opcji Premium niezwykle trudne może być nawiązanie kontaktu z innymi osobami. O ile są możliwe zaczepki czy zadawanie pytań, o tyle zablokowane jest wysyłanie i odbieranie wiadomości. Poza tym ten portal randkowy cechuje się szybką rejestracją i prostą obsługą. Bez problemu odnajdą się tu początkujący i zaawansowani użytkownicy. Ciekawą opcją jest możliwość wyróżnienia ulubionego profilu na tle innych oraz możliwość wpisania się do księgi gości na stronie wybranej osoby.

przeznaczeni logo
4.6/5

4,6

/5

przeznaczeni logo
4.6/5

4,6

/5