Kim jesteśmy?

Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Z miłością kojarzy nam się wszystko to, co dobre. Miłość jednak może być dla większości z nas niezrozumiała, ulotna, metafizyczna, niedostępna, wymagająca… W dobie nowoczesnych technologii czujemy się nieraz bardziej samotni niż kiedykolwiek wcześniej, tym bardziej, gdy obok nas nie ma nikogo, z kim możemy podzielić się naszymi przemyśleniami. Nikt z nas nie ma jednak wątpliwości – wszyscy potrzebujemy miłości.

Nie wiemy, na jakim etapie się znajdujesz. Możliwe, że od dłuższego czasu szukasz swojej drugiej połówki, dopiero odkrywasz świat randek online, jesteś w związku, w którym sprawy nie idą tak, jak powinny lub chcesz po prostu otworzyć się na nowe doznania. Bardzo możliwe, jednak że tę drogę przeszło już wiele osób przed Tobą i one również szukają nowego początku.

Nie wiesz, jak znaleźć miłość i prawdziwe uczucie? Jak poradzić sobie z tym nowym doświadczeniem?

Znajdujesz się w odpowiednim miejscu, ponieważ doskonale wiemy, jak Ci pomóc.

Jesteśmy zespołem stojącym za Datinghelp, kompleksową platformą będącą Twoim kompendium wiedzy na temat randek online. Pomagamy wszystkim zagubionym w technologicznych zawiłościach świata miłości znaleźć to, czego szukają – w najłatwiejszy i najprzyjemniejszy sposób. Doradzamy, podpowiadamy, recenzujemy, opisujemy i dzielimy się własnymi doświadczeniami ze świata randek, miłości i związków. Naszym celem jest towarzyszenie Ci podczas podróży ku miłości, rozjaśnianie i rozprostowanie przed Tobą zawiłych ścieżek związków i randek.

Możliwe, że zadajesz sobie pytanie, czy możesz nam zaufać. Pozwól więc, że opowiemy Ci coś o nas. Nazywamy się Casper Schou i Jesper Nørskov Jensen i platforma Datinghelp to efekt naszej współpracy. Specjalizujemy się w dziedzinie poszukiwania miłości w czasach nowoczesnej technologii, budowania trwałych i stabilnych związków oraz skutecznego randkowania na własnych zasadach. Wywodzimy się z różnych środowisk zawodowych i osobistych, jednak łączy nas jedno – nie boimy się podejmować prób, radzić sobie z porażkami i poprzez praktykę budować naszą wiedzę o poszukiwaniu miłości w Internecie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z nas jest inny. Niektórzy chcą znaleźć drugą połówkę, z którą planują spędzić resztę życia, inni, preferują płomiennie, krótkoterminowe romanse, jeszcze inni, chcą znaleźć bratnią duszę w określonej niszy osób o danej orientacji lub poglądach. Dla nas ważni są wszyscy i każdy z osobna.

Pochodzimy z Danii. Casper jest w stałym związku od piętnastu lat. Jesper z kolei to singiel, który chętnie testuje oferty różnych stron z randkami online i aplikacji randkowych, tworząc recenzje poparte własnym doświadczeniem. Chociaż rozpoczęliśmy naszą działalność na duńskim rynku, obecnie prowadzimy bliźniacze witryny także dla osób mieszkających w innych europejskich krajach, w tym w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Włoszech, Francji oraz Polsce. Aby lepiej zaadresować potrzeby osób poszukujących miłości w innych krajach, nawiązaliśmy współpracę z zespołem doświadczonych polskich copywriterów, którzy doskonale znają rynek randkowy w Polsce. To właśnie na ich pracy i przemyśleniach opieramy swoje własne doświadczenie w szerokim świat współczesnej miłości.

Casper Schou
Jesper Jensen

Początkowo rozpoczynaliśmy naszą działalność w Internecie, skupiając się na rozwoju zgranej społeczności osób, których łączy wspólny cel. Jednak z biegiem lat ta możliwość stała się czymś więcej niż tylko marzeniem, a my znaleźliśmy sposób, aby świat randek online stał się pomysłem na naszą wymarzoną ścieżkę zawodową. Mając to na uwadze, chcemy być z Tobą absolutnie szczerzy, że na stronie znajdują się linki partnerskie. Oznacza to, że otrzymujemy prowizję, jeśli pozwolisz naszej stronie Datinghelp przekierować Cię na inną stronę randkową w celu zakupu recenzowanego przez nas produktu, który z pewnością pomoże Ci w poszukiwaniach drugiej połówki.

Możliwe, że zastanawiasz się, czy możesz ufać naszym poleceniom. To doskonałe pytanie i bardzo dobrze, że je sobie zadajesz. W momencie, gdy korzystanie z oferty stron randkowych staje się płatne, zaufanie do zakupionej usługi to podstawa satysfakcjonujących wrażeń.  Dołącz do naszej społeczności i przekonaj się, co możemy Ci zaoferować. Przejrzyj nasze recenzje i polecenia i przekonaj się, czy to coś, czego oczekujesz. Ufamy, że nasza praca pomoże Ci znaleźć miłość, której szukasz.

Bo w końcu, do zakochania jeden krok – pozwól nam postawić go razem z Tobą,

Życzymy Ci udanej i satysfakcjonującej podróży,

Casper i Jesper