Aplikacja randkowa ❤️
10 najlepszych aplikacji randkowych w Polsce

Aplikacje randkowe cieszą się ogromną popularnością wśród wszystkich osób, które chcą znaleźć nową miłość, umówić się na randkę lub po prostu poszerzyć swoje grono znajomych. Nowoczesne aplikacje randkowe posiadają wiele funkcji, które do tej pory nie były dostępne w tradycyjnych portalach randkowych, w tym poszukiwania partnerów i partnerek na podstawie aktualnej lokalizacji. Największą zaletą aplikacji randkowych jest wygoda i dostępność. Każdy z nas posiada pod ręką smartfona, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest pozostać w kontakcie z innymi, bez względu miejsce i czas.

Na tej stronie znajdziesz starannie wyselekcjonowaną listę najlepszych aplikacji randkowych w Polsce. Ich główne zalety to spore bazy użytkowników, wiele nowoczesnych funkcji, a także stosunkowo niskie ceny. Wiele z tych aplikacji randkowych jest dedykowanych określonej grupie odbiorców – sprawdź, czy wśród nich znajduje się ta, z którą się identyfikujesz.

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne.

Lovoo logo
3.8/5

Grupa docelowa:

Wszyscy

Poziom aktywności:

Średni

Główna grupa wiekowa:

18-40 lat

Dla kogo jest aplikacja Lovoo?

Aplikacja randkowa Lovoo to doskonały wybór dla wszystkich osób, które chcą maksymalnie wykorzystać możliwości, jakie daje nowoczesna technologia. Ta aplikacja jest wręcz napakowana różnymi funkcjami, które pomogą Ci poznawać nowe osoby w taki sposób, jaki jest dla Ciebie najbardziej komfortowy. To opcja dla osób, które chcą próbować nowych metod nawiązywania kontaktów z innymi i nie boją się podjąć próby znalezienia prawdziwej miłości.

Co wyróżnia aplikację Lovoo?

Zadaniem aplikacji Lovoo jest łączenie ze sobą osób poprzez prawdziwe interakcje, stąd w aplikacji są dostępne dość proste profile użytkowników. Z drugiej strony nie musisz tracić czasu na zapoznawanie się informacjami na profilach, jeśli od razu możecie przejść do rozmowy i poznać się lepiej, a także zobaczyć na żywo. Do wyboru jest wiele interesujących i rzadko spotykanych w innych aplikacjach opcji, takich jak: randki w ciemno, łamacze lodów, transmisje na żywo, gry w dopasowanie, bitwy i wiele innych.

Dlaczego warto pobrać aplikację Lovoo?

Zaletą Lovoo jest to, że pomimo swojej wysokiej ceny abonamentu, daje dostęp do sporej części interesujących funkcji zupełnie za darmo. Możesz więc najpierw przetestować wybrane narzędzia bez dodatkowych opłat, a dopiero później podjąć decyzję o tym, czy chcesz poszerzyć funkcjonalność aplikacji o dodatkowe opcje.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Lovoo?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc59,99 zł59,99 zł
3 miesiące38,33 zł114,99 zł
12 miesięcy29,16 zł349,99 zł
4.6/5

Grupa docelowa:

Poważni single

Poziom aktywności:

Wysoki

Główna grupa wiekowa:

30-55 lat

Dla kogo jest aplikacja Be2?

Aplikacja Be2 jest dla wszystkich osób, które chcą mieć przy sobie swoje kontakty na portalu randkowym i być na bieżąco z regularnie pojawiającymi się nowymi profilami. Be2 jest dedykowana osobom, które na poważnie myślą o założeniu związku.

Co wyróżnia aplikację Be2?

Mocną stroną Be2 jest prawie 20-letnie doświadczenie operatora w rodzimej branży randkowej. Operator nieustannie testuje nowe narzędzia pomagające nawiązywać kontakt i budować relacje. Wszystkie opcje, które znajdziesz w aplikacji, pomogą Ci postawić kolejny krok w skutecznym poszukiwaniu drugiej połówki. Możesz więc zadawać prowokujące pytania, lajkować zdjęcia, a nawet porozmawiać z wybranymi osobami twarzą w twarz podczas opcji czatu wideo. Jedyne, co jest Ci potrzebne, to Twój smartfon.

Dlaczego warto pobrać aplikację Be2?

W aplikacji randkowej Be2 możesz zarejestrować się zupełnie za darmo. Podczas zakładania nowego konta użytkownicy rozwiązują specjalny test osobowości, a na podstawie jego wyników przygotowywany jest indywidualny profil psychologiczny. To konieczne, jeśli chcesz, aby Twoje dopasowanie było jak najbardziej trafne. Na szczęście Be2 to popularna aplikacja randkowa w Polsce, dlatego jest spora szansa, że znajdziesz wiele interesujących i zgodnych profili.

Warto jednak pamiętać, że pomimo darmowej rejestracji na portalu Be2, korzystanie z najprostszych narzędzi, takich jak odbieranie i wysyłanie wiadomości, wymaga wykupienia abonamentu.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Be2?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące119,90 zł359,70 zł
6 miesięcy79,90 zł479,40 zł
4.4/5

Grupa docelowa:

Wszyscy

Poziom aktywności:

Bardzo wysoki

Główna grupa wiekowa:

18-35 lat

Dla kogo jest aplikacja Tinder?

Tinder wykorzystuje najnowocześniejszą technologię dopasowywania do siebie użytkowników serwisu za pomocą ich aktualnej lokalizacji oraz prostych kryteriów – głównie preferencji płci i wieku. Jest to więc aplikacja dedykowana wzrokowcom, którzy niekoniecznie są zainteresowani budowaniem stałych relacji, a raczej poznawaniem osób na szybkie randki. Mimo to nie brakuje też użytkowników, którzy liczą na coś więcej, a polajkowanie zdjęcia to tylko pierwszy krok w rozpoczęciu interesującej znajomości.

Co wyróżnia Tindera?

Tinder to nie tylko najbardziej znana aplikacja randkowa w Polsce i wielu krajach świata, ale wręcz synonim randkowania za pomocą smartfona. Do codziennego słownika weszły już słowa „Przesuń w prawo”, a pojęcie lajkowania zdjęć lub ich odrzucania za pomocą jednego przesunięcia palcem został podchwycony przez wiele konkurencyjnych aplikacji randkowych.

Dlaczego warto pobrać aplikację Tinder?

Dużą zaletą aplikacji mobilnej Tinder jest to, że można ją pobrać zupełnie za darmo, a ewentualne opłaty dotyczą wyłącznie dodatkowych funkcji. Duża baza użytkowników sprawia, że poznawanie nowych osób stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek i wystarczy do tego wyłącznie jeden ruch palcem.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Tinder?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc63,24 zł63,24 zł
6 miesięcy31,64 zł189,84 zł
12 miesięcy23,42 zł281,16 zł
4.6/5

Grupa docelowa:

Ambitni single

Poziom aktywności:

Bardzo wysoki

Główna grupa wiekowa:

20-39 lat

Dla kogo jest eDarling?

Aplikacja randkowa eDarling to przedłużenie popularnego serwisu randkowego. Dzięki pobraniu aplikacji na swojego smartfona można pozostać w stałym kontakcie ze wszystkimi poznanymi osobami oraz przeszukiwać bazy użytkowników w każdej wolnej chwili. Portal eDarling jest dedykowany osobom, które chcą na poważnie zbudować nową relację z drugą osobą.

Co wyróżnia eDarling?

Podobnie, jak większości tego typu serwisów, zarówno rejestracja, jak i szczegółowy test psychologiczny są dostępne zupełnie za darmo. Test osobowości to wyjątkowo dopracowane narzędzie, którego uzupełnienie zwiększa szansę na znalezienie idealnego dopasowania. Sporą zaletą aplikacji eDarling jest możliwość aktywowania powiadomień, które dadzą Ci znać zawsze wtedy, gdy nastąpi nowe dopasowanie, lub inny użytkownik będzie chciał nawiązać z Tobą znajomość.

Czy aplikacja eDarling jest darmowa?

Aby móc swobodnie korzystać z usług aplikacji eDarling należy jednak wykupić abonament. Dopiero z aktywną subskrypcją stanie się możliwe pisanie i odbieranie wiadomości, a także korzystanie z dodatkowych funkcji ułatwiających lepsze poznanie potencjalnych partnerów i partnerek.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w eDarling?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc99,90 zł99,90 zł
3 miesiące74,90 zł224,70 zł
6 miesięcy49,90 zł299,40 zł
4.6/5

Grupa docelowa:

Wszyscy

Poziom aktywności:

Bardzo wysoki

Główna grupa wiekowa:

20-39 lat

Dla kogo jest Bumble?

Bumble to innowacyjna aplikacja randkowa w całym tego słowa znaczeniu. Przez wielu jest uznawana za pierwszą, która znacząco przełamuje dotychczasowe, utarte schematy randkowania. Twórcy Bumble podkreślają, że równość, jest możliwa tylko wtedy, gdy panuje obopólny szacunek, a narzędzia dostępne w aplikacji Bumble są tego doskonałym przykładem. Największym stereotypem współczesnego randkowania jest to, że to panowie powinni zrobić pierwszy krok. Bumble przełamuje ten schemat, pozostawiając palmę pierwszeństwa kobietom.

Co wyróżnia Bumble?

Kobiety korzystające z aplikacji randkowej Bumble mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ to one decydują z kim i kiedy nawiążą znajomość i czy chcą podtrzymać kontakt. Aplikacja Bumble jest darmowa dla wszystkich podstawowych funkcji oraz niezwykle prosta w obsłudze. Posiada jednak dodatkowe plany subskrypcyjne dla wszystkich, którzy chcą przenieść swoje doświadczenie randkowe na zupełnie inny poziom. Aby dać się poznać z innej strony, można z łatwością połączyć swoje konto Bumble z już istniejącym na Instagramie lub Spotify.

Dlaczego warto pobrać aplikację Bumble?

Bumble to nie tylko randkowanie, ale narzędzie do poznawania nowych osób w okolicy – czy to na niezobowiązujące spotkanie, czy na wspólne wyjście do kina, a nawet w celach biznesowych. To zupełna nowość, jeśli chodzi o aplikacje społecznościowe, która została dostrzeżona przez sam sklep App Store, który nagrodził Bumble nagrodą Trend Roku.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Bumble?

Długość abonamentu
Cena za miesiącRazem
1 miesiąc92,99 zł92,99 zł
3 miesiące49,99 zł149,99 zł
4.2/5

Grupa docelowa:

Geje

Poziom aktywności:

Bardzo wysoki

Główna grupa wiekowa:

18-34 lat

Dla kogo jest Grindr?

Grindr to aplikacja randkowa dedykowana określonej grupie odbiorców – społeczności LGBTQ+. Jest prosta w obsłudze i niezwykle intuicyjna, przez co każdego dnia korzystają z niej miliony osób, którzy poszukują nowej znajomości, najczęściej okazji do niezobowiązującego spotkania i płomiennego romansu. Misja aplikacji randkowej Grindr pozostaje niezmienna od 2009 roku – łączyć osoby wzajemnie ze sobą oraz ze światem

Co wyróżnia Grindr?

Głównym kryterium dopasowywania do siebie osób w aplikacji jest lokalizacja GPS (do 100 metrów). Dzięki temu można od razu sprawdzić, kto o podobnych potrzebach znajduje się w niedalekiej odległości i szybko nawiązać kontakt. Opcji jest sporo – lodołamacze, klasyczny czat, wideo czat, a nawet czaty grupowe. Wszyscy użytkownicy mogą wysyłać do siebie nie tylko wiadomości, ale także zdjęcia oraz filmy wideo.

Dlaczego warto pobrać aplikację Grindr?

Grindr dba o anonimowość swoich klientów – każdy użytkownik może zdecydować, w jaki sposób chce chronić swoją prywatność. Można usuwać odczytane wiadomości i przesłane zdjęcia, a także nie pokazywać swojej dokładnej lokalizacji, jedynie tą przybliżoną. Z aplikacji Grindr można korzystać wyłącznie po jej pobraniu i zainstalowaniu, jednak cały proces zajmuje tylko chwilę. Jest ona dostępna także w języku polskim.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Grindr?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc92,99 zł92,99 zł
3 miesiące62,66 zł187,99 zł
6 miesięcy39,16 zł469,99 zł
4.4/5

Grupa docelowa:

Wszyscy

Poziom aktywności:

Bardzo wysoki

Główna grupa wiekowa:

25-34 lat

Dla kogo jest Badoo?

Badoo to niezwykle popularna aplikacja randkowa, która od lat znajduje się w czołówce, jeśli chodzi o liczbę użytkowników z Polski. Korzystają z niej tysiące użytkowników, dlatego każdy, niezależnie od preferencji, ma szansę znaleźć tu swoją drugą połówkę.

Wystarczy pobrać Badoo na swojego smartfona, aby mieć swoje randki i kontakty zawsze przy sobie. Dodatkowe powiadomienia w aplikacji dadzą Ci znać zawsze, gdy pojawi się nowa opcja kontaktu, dopasowanie lub wiadomość.

Co wyróżnia Badoo?

Badoo wyróżnia się podejściem do randek online. Zachęca swoich użytkowników, aby stawiali na szczere relacje i nie udawali kogoś, kim naprawdę nie są. Z tego powodu swoje grono potencjalnych partnerów i partnerek znajdą nie tylko osoby szukające niezobowiązującego romansu, ale także przyjaźni, flirtu czy miłości. Szybka rejestracja pozwala na rozpoczęcie poszukiwań drugiej połówki praktycznie od razu. Do wyboru jest kilka narzędzi, w tym szczegółowe dopasowanie lub tryb „chybił – trafił”.

Dlaczego warto pobrać aplikację Badoo?

Pomimo że aplikacja randkowa Badoo jest darmowa do pobrania i rejestracji, aktywacja dodatkowych opcji może wymagać wykupienia dodatkowego abonamentu. Jej zaletą jest jednak duża baza korzystających osób oraz przyjazny projekt aplikacji.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Badoo?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc59,99 zł59,99 zł
3 miesiące39,99 zł119,99 zł
Na zawsze349,90 zł
4.6/5

Grupa docelowa:

Wszyscy

Poziom aktywności:

Bardzo wysoki

Główna grupa wiekowa:

20-39 lat

Dla kogo jest Sympatia?

Aplikacja randkowa Sympatia to prawdziwy weteran, jeśli chodzi o polski rynek randek online. Sympatia od lat cieszy się zaufaniem użytkowników i przez wielu jest traktowana z prawdziwym sentymentem. Przez kolejne lata swojej działalności aplikacja randkowa Sympatia nie straciła nic na swojej atrakcyjności i pomimo sporej konkurencji, nadal jest rozpoznawalna przez singli i singielki z całej Polski. Dużą zaletą Sympatii są doskonałe wyniki, jeśli chodzi o dopasowanie, dochodzące nawet do 75%.

Co wyróżnia aplikację Sympatia?

Sympatia oferuje wiele nowatorskich funkcji, które pozwalają nie tylko na nawiązywanie znajomości, ale także na miłe spędzanie czasu. Użytkownicy mogą grać ze sobą w gry, rozmawiać na czatach wideo i korzystać z funkcji szybkiego dopasowania poprzez lajkowanie zdjęć.

Dlaczego warto pobrać aplikację Sympatia?

Zakładanie konta w serwisie Sympatia jest darmowe, a wykupienie abonamentu umożliwia jedynie na poszerzenie zakresu dostępnych opcji. Sympatia to więc portal dla wszystkich – poszukujących nowych znajomości, miłości, randek i zabawy. Z brakiem testów osobowości i wygodną w użyciu wyszukiwarką, pozwala na poznawanie osób na własnych warunkach.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Sympatia?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc16,90 zł 16,90 zł
3 miesiące9,97 zł29,90 zł
6 miesięcy8,32 zł49,90 zł
4.2/5

Grupa docelowa:

Wszyscy

Poziom aktywności:

Bardzo wysoki

Główna grupa wiekowa:

24-35 lat

Dla kogo jest Happn?

Jeśli zdarzyło Ci się minąć interesującą osobę na ulicy, ale zabrakło Ci śmiałości, aby do niej zagadać, aplikacja randkowa Happn to wybór dla Ciebie. To nowatorska aplikacja randkowa, która pomaga w łączeniu ze sobą osób, niezależnie od tego, gdzie mieszkają, jakim językiem mówią oraz w jakiej kulturze się wychowali. Z aplikacji Happn mogą więc korzystać zarówno osoby, które poszukując nowych znajomości w miejscu swojego zamieszkania, jak i te, które podróżują i chcą poszerzyć siatkę swoich kontaktów.

Co wyróżnia aplikację Happn?

Korzystając z aplikacji randkowej Happn, możesz czuć się bezpiecznie. Operator zadbał o to, aby chronić swoich użytkowników na wiele sposobów. Możesz blokować natarczywe profile i masz pewność, że konto każdej osoby, z którą rozmawiasz, zostało starannie zweryfikowane. Nie musisz też obawiać się, że ktoś namierzy Twoją dokładną lokalizację – „napotkania” bazują wyłącznie na przybliżonych danych.

Dlaczego warto pobrać aplikację Happn?

Rozmowa z innymi użytkownikami aplikacji rozpoczyna się w momencie, gdy nawzajem polubicie swoje zdjęcie. Możesz zawęzić grono proponowanych Ci profili wyłącznie do tych, które znajdują się w Twojej bliskiej okolicy.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Happn?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc54,99 zł54,99 zł
3 miesiące45 zł135 zł
6 miesięcy33,34 zł199,99 zł
3.8/5

Grupa docelowa:

Młodzi dorośli

Poziom aktywności:

Niski

Główna grupa wiekowa:

18-30 lat

Dla kogo jest aplikacja Facebook Dating?

Aplikacja Facebook Dating jest dedykowana użytkownikom Facebooka. Posiadanie konta na Facebooku jest niezbędne, aby nawiązywać nowe znajomości na Facebook Dating, ale nie musisz obawiać się, że Twoi znajomi zobaczą, że randkujesz online. Przygotowywanie nowego profilu randkowego jest ułatwione, ponieważ możesz wyłącznie pobrać dane z profilu na Facebooku, aby szybko wypełnić informacje o sobie. Rozmowy z innymi użytkownikami konta odbywają się poza Messengerem.

Co wyróżnia aplikację Facebook Dating?

Facebook Dating nie jest jeszcze popularną opcją randkowania w Polsce, lecz najprawdopodobniej to tylko kwestia czasu. Facebook postanowił poszerzyć portfolio swojego meta świata, dołączając do niego opcję poznawania nowych ludzi, z wykorzystaniem już posiadanych narzędzi. Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji randkowej Facebook Dating, trzeba najpierw zainstalować aplikację natywną Facebooka. Funkcja randkowania jest z nią połączona, jednak wszystko odbywa się na innej platformie.

Dlaczego warto pobrać aplikację Facebook Dating?

Dopasowywanie kont opiera się na lokalizacji użytkowników, jednak wszystkie kryteria można dodatkowo zawęzić. W analizie idealnego dopasowania pomocna staje się także aktywność na portalu Facebook, w tym dołączanie do wydarzeń, członkostwo w grupach tematycznych itp. Ogromną zaletą Facebook Dating jest to, że nie są pobierane żadne opłaty za korzystanie z opcji randkowania. To w 100% darmowa aplikacja mobilna.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Facebook Dating?

Korzystanie z Facebook Dating jest darmowe. Nie ma tu żadnej subskrypcji Premium do wykupienia.

FAQ: aplikacje randkowe w Polsce

Czy są dostępne bezpłatne aplikacje randkowe?

Tak, na szczęście na polskim rynku nie brakuje zupełnie darmowych aplikacji randkowych, takich jak Facebook Dating. Dostępne są też aplikacje randkowe z darmową rejestracją i wieloma funkcjami, w których abonament płacony jest wyłącznie po to, aby uzyskać dostęp do dodatkowych, zabawnych opcji, które nie są niezbędne do poznawania nowych ludzi.

W większości przypadków pobranie aplikacji i rejestracja konta jest w 100% darmowa. Na naszej stronie znajdziesz szczegółowe informacje na temat potencjalnych cen subskrypcji, a te są bardzo różne i wahają się od kilku do kilkudziesięciu złotych miesięcznie.

Ile osób korzysta z aplikacji randkowych?

Aplikacje randkowe to obecnie prawdziwy trend, jeśli chodzi o nawiązywanie znajomości online, dlatego korzystają z nich miliony użytkowników na całym świecie, w tym także w Polsce. Każda aplikacja posiada inną bazę użytkowników, jednak jak możesz zobaczyć na naszej stronie, są one liczone w milionach. Ma to dużo zalet, ponieważ prawdopodobieństwo, że znajdziesz swoją drugą połówkę, wzrasta.

Jak działają aplikacje randkowe?

Wszystko zaczyna się od pobrania aplikacji na Twojego smartfona. Każda aplikacja randkowa może wykorzystywać nowoczesne technologie na inny sposób. W niektórych przypadkach kluczem jest rozwiązanie testu osobowości i uzyskanie dopasowań.

Znacznie większą popularnością cieszą się jednak lajkowania zdjęć i przesuwanie ich w prawo lub w lewo. Jeśli osoba, której zdjęcie polubisz, polubi także Twoje, następuje dopasowanie. Zupełnie nową opcją dopasowywania do siebie użytkowników aplikacji jest wykorzystywanie lokalizacji GPS. Dzięki temu możesz zawęzić grono potencjalnych nowych znajomych do osób, które znajdują się w bliskiej, często kilkuset metrowej odległości od Ciebie.

Czy w aplikacjach randkowych znajdę prawdziwą miłość?

Wszystko zależy od tego, czy wybierzesz odpowiednią aplikację mobilną, dedykowaną osobom, które poszukują stałych relacji i prawdziwego uczucia. Na rynku jest dostępnych wiele aplikacji mobilnych do szybkich randek, w których nowe osoby możesz poznawać za pomocą jednego przesunięcia palcem. Z drugiej strony nie brakuje też bardziej zaawansowanych aplikacji, które skupiają się na tworzeniu prawdziwych, długotrwałych relacji. Sprawdź nasze recenzje aplikacji randkowych, aby dowiedzieć się więcej.

Jakie są najlepsze aplikacje randkowe?

Nie jest łatwo znaleźć tę jedyną, najlepszą aplikację, ponieważ każda z nich ma nieco inne funkcje i rynek docelowy. Wiele zależy też od Twoich oczekiwań i doświadczenia. Na tej stronie znajdziesz 10 polecanych przez nas aplikacji randkowych w Polsce, spośród których możesz spokojnie wybrać taką, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Twój sukces w randkowaniu i poszukiwaniu prawdziwej miłości zawsze zależy jednak od tego, jak wykorzystasz oferowane Ci narzędzia oraz ile wysiłku włożysz w nawiązywanie nowych kontaktów. Każda polecana na tej stronie aplikacja ma sporą bazę użytkowników, dając Ci wiele szans na poznanie osoby, której szukasz.

Czy aplikacje randkowe są bezpieczne?

Tak, jeśli korzystasz ze sprawdzonych aplikacji randkowych i dodatkowo dbasz o swoje bezpieczeństwo. Twórcy aplikacji randkowych bardzo poważnie traktują bezpieczeństwo swoich użytkowników, więc możesz mieć pewność, że robią wszystko, co w ich mocy, aby chronić Twoją tożsamość, dane osobowe, lokalizację i wszystkie informacje, jakie udostępniasz o sobie. Nie zwalnia Cię to jednak zachowania czujności, ponieważ nawet 100% weryfikacja profili nie znaczy, że nie pojawi się wśród nich osoba, które wolisz unikać.

Powszechnie wiadomo, że są ludzie, którzy korzystają z tych aplikacji, aby wyciągać pieniądze od ludzi, kraść ich tożsamość i pozostawiać złudne nadzieje. Jedynym sposobem na uniknięcie tego jest zachowanie pewnego poziomu sceptycyzmu i dbanie o siebie. Zaufaj swojej intuicji i nie wchodź w interakcję z nikim, o kim myślisz, że nie ma właściwych intencji. I nigdy nie wysyłaj pieniędzy komuś, kto rozmawia z Tobą za pomocą randkowych aplikacji mobilnych.