Grindr
Recenzja 2024

Grindr screenshot
0
4.2/5
Łatwa obsługa
4/5
Funkcje
5/5
Zaangażowanie
5/5
Profesjonalizm
5/5
Cena
2/5

27 mln użytkowników na świecie

Dla LGBTQ+

80% użytkowników poniżej 35 roku życia

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne

Recenzja portalu randkowego
Grindr

Grindr to aplikacja społecznościowa i portal randkowy, który powstał w 2009 roku. Stanowi miejsce nawiązywania znajomości dla gejów, osób bi, trans i queer – dla wszystkich osób LGBTQ+. Ta aplikacja randkowa działa na bazie lokalizacji i jest dostępna praktycznie wszędzie tam, gdzie masz połączenie z Internetem. Z serwisu Grindr codziennie korzystają miliony użytkowników. Grindr stale się rozwija, jednak misja portalu pozostaje niezmienna, łączenie osób ze sobą wzajemnie i ze światem. Grindr nie ukrywa, że większość użytkowników wybierających ich aplikację poszukuje wyłącznie przelotnych znajomości i płomiennych romansów.

Grindr umożliwia nawiązywanie kontaktu na wiele sposobów. Dostępny jest system wiadomości w formie czatu, a także wideo czaty na żywo i czaty grupowe. Użytkownicy mogą wymieniać się nie tylko poglądami, ale także obrazami, filmami i wiadomościami głosowymi. Aby zachować większą anonimowość, możesz zdecydować o usuwaniu odczytanych wiadomości i przesłanych zdjęć.

Grindr zawęża poszukiwania osób o określonych przez Ciebie kryteriach nawet do 100 metrów. W dowolnym momencie możesz sprawdzić w jakiej (przybliżonej) odległości od Ciebie znajduje się dana osoba. Jeśli zdecydujesz się dowiedzieć o danej osobie czegoś więcej, możesz sprawdzić jej profil, a także okazać zainteresowanie, wysyłając jej tzw. lodołamacza. Tylko od Ciebie zależy, w którą stronę skieruje się Wasza znajomość.

Jeśli należysz do społeczności LGBTQ+ i chcesz poznać inne osoby, podzielające Twoje poglądy, a także umówić się na randkę, przeczytaj naszą recenzję aplikacji randkowej Grindr.

Spis treści

Plusy

dopasowanie na podstawie lokalizacji

możliwość szybkiego nawiązania kontaktu

duża baza użytkowników

dostępność w języku polskim

ochrona bezpieczeństwa użytkowników

Minusy

wysoka cena subskrypcji

niedostępny przez przeglądarkę

Ceny w Grindr?

 

1 MIESIĄC

Miesięcznie: 92,99 zł
Razem: 92,99 zł

 

3 MIESIĄCE

Miesięcznie: 62,66 zł
Razem: 187,99 zł

 

6 MIESIĘCY

Miesięcznie: 39,16 zł
Razem: 469,99 zł

Rejestracja nowego konta w aplikacji Grindr

Grindr jest dostępny wyłącznie przez aplikację mobilną, więc pierwszym krokiem będzie pobranie programu z witryny serwisu lub oficjalnego sklepu z aplikacjami App Store, lub Google Play. Zakładanie konta trwa zaledwie chwilę.

Po zainstalowaniu aplikacji masz do wyboru dwie opcje – założenie konta przez e-mail lub konto na Facebooku. W przypadku zakładania nowego konta przez e-mail postępuj tak, jak w przypadku innych rejestracji – podaj adres e-mail, stwórz hasło, podaj datę urodzenia, zatwierdź regulamin i potwierdź, że nie jesteś robotem. Możesz też użyć już posiadanego konta e-mail w Google, aby przyspieszyć ten proces.

Zakładanie konta przez profil na Facebooku jest jeszcze szybsze. Wystarczy, że wybierzesz ikonę Facebooka. Na ekranie zobaczysz okienko z regulaminem i polityką prywatności, które należy zaakceptować. Następnie aplikacja przekieruje Cię do przeglądarki, aby autoryzować rejestrację. Najważniejsze dane do Twojego profilu zostaną zaciągnięte automatycznie z serwisu.

Analiza użytkowników portalu

Z aplikacji randkowej Grindr korzystają geje, osoby biseksualne, trans i queer. Jest to aplikacja wyłącznie dla osób pełnoletnich. W bazie użytkowników znajdują się osoby z całego świata, które są zainteresowane poznawaniem nowych osób, nie tylko w celach randkowych. Z aplikacji korzystają osoby szukające miłości, przelotnego romansu lub przyjaciół. Członkowie społeczności LGBTQ+ mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ Grindr wdrożył wiele narzędzi weryfikujących wiek i tożsamość swoich użytkowników.

Proces dopasowywania partnerów

Dopasowanie do siebie osób w Grindr odbywa się na podstawie lokalizacji (do 100 metrów) oraz wcześniej określonym przez użytkownika kryteriom. Osoby korzystające z Grindr mogą uruchomić interaktywną mapę i sprawdzić, kto znajduje się w ich pobliżu. Możliwe jest błyskawiczne wejście na profil danej osoby i sprawdzenie, czy jest to ktoś, z kim masz ochotę nawiązać bliższą znajomość.

W zawężeniu kryteriów wyszukiwania pomogą filtry – możesz szybko określić grupę wiekową, w jakiej ma znajdować się osoba ukazana na mapie, a także inne szczegóły, takie jak budowa ciała. Jeszcze więcej szczegółowych filtrów jest dostępnych po zakupie usługi premium.

Opcje kontaktu

Grindr umożliwia nawiązywanie kontaktu z innymi członkami społeczności LGBTQ+ na wiele sposobów. Niezależnie od tego, w jaki sposób chcesz rozmawiać z innymi osobami, zawsze możesz czuć się bezpiecznie. Najważniejszą opcją jest możliwość wysyłania wiadomości, obrazków i zdjęć, GIF-ów, filmów wideo oraz wiadomości głosowych. Dostępną masz także możliwość przesyłania swoich reakcji oraz emotikon (w tym „gaymoji”).

Kolejną z ciekawych opcji jest możliwość rozmowy grupowej. Do swojej grupy możesz dodawać tylko „ulubione” profile. W dowolnym momencie możesz usunąć lub wyłączyć czat. Jest także opcja tworzenia znikających wiadomości i zdjęć. Jeśli chcesz zaczepić osobę, której profil wydał Ci się interesujący, możesz skorzystać z opcji „lodołamaczy”. Dobrym sposobem na lepsze poznanie się są czaty wideo. Rozmowa na żywo utwierdzi Cię w przekonaniu, że rozmawiasz z właściwą osobą.

Aplikacja mobilna Grindr

Pobranie aplikacji mobilnej Grindr jest niezbędne do tego, aby móc w pełni korzystać z dostępnych opcji poznawania nowych osób. Aplikację można pobrać zupełnie za darmo ze sklepu App Store oraz Google Play. Aplikacja jest szybka i łatwa w instalacji. Wymagane jest włączenie lokalizacji, aby móc korzystać z opcji podglądu profili osób w pobliżu.

Dużą zaletą aplikacji jest możliwość otrzymywania natychmiastowych powiadomień w przypadku nowych prób kontaktu lub otrzymaniu wiadomości. Oprócz wersji darmowej dostępne są takie dwie opcje płatnej subskrypcji: Xtra i Unlimited.

Zakup usługi Xtra pomaga pozbyć się reklam, pozwala na przejrzenie aż 600 profili w kaskadzie, rozszerza usługę eksplorowania na cały świat, pozwalając na zdobywanie nowych znajomości, aktywuje też dodatkowe filtry i kryteria wyszukiwania: wyszukiwanie osób dostępnych online, tylko profili ze zdjęciami, tylko ze zdjęciem twarzy, nowych profili, osób o określonej wadze, wzroście i typie ciała, preferowanej pozycji seksualnej, statusie związku, miejscu spotkania.

W opcji Unlimited uzyskujesz dostęp do wszystkich funkcji Xtra, a także możesz podejrzeć profile, które oglądały Twoje konto. Możesz wysłać nieograniczoną ilość wygasających zdjęć i mieć dostęp do historii Twoich znajomości.

Nasza ocena aplikacji Grindr

Grindr to nowoczesna aplikacja randkowa z misją. Grindr działa na rzecz świata, który jest bezpieczny, sprawiedliwy i tolerancyjny dla osób o wszystkich orientacjach seksualnych i tożsamościach płciowych. Bazuje na popularnej w aplikacjach randkowych możliwości znalezienia dopasowania wśród osób znajdujących się w pobliżu. Za pomocą licznych filtrów i kryteriów możesz zdecydować, jakich osób szukasz.

Grind to aplikacja mobilna, która doskonale spełnia swoje zadanie. Bez problemu pobierzesz ją i zainstalujesz na swoim urządzeniu. Jeśli nie chcesz, nie musisz wykupować dodatkowej subskrypcji. Jest ona wymagana tylko wtedy, gdy chcesz poszerzyć zakres dostępnych opcji. Korzystając z Grind ,możesz bezpiecznie i szybko nawiązywać znajomości z osobami, które są takie, jak Ty.

Grindr logo
4.2/5

4,2

/5

Grindr logo
4.2/5

4,2

/5