Portal randkowy 50

Portal randkowy 50+ ❤️
Najlepsze portale randkowe dla singli po 50.

Oferta portali randkowych jest tak bogata, że każdy, niezależnie od tego, ile ma lat, może wykorzystać je do znalezienia prawdziwej miłości. Czasy, w których z serwisów z randkami online korzystała wyłącznie młodzież, bezpowrotnie minęły. Operatorzy stron z randkami dokładają wszelkich starań, aby stworzyć łatwe w obsłudze witryny, w których swój profil może założyć każdy, niezależnie od tego, na jakim etapie życia się znajduje.

Single po pięćdziesiątce to wyjątkowa grupa odbiorców. Są to najczęściej osoby, które swoje pierwsze doświadczenia życiowe mają za sobą i nie szukają jednorazowych przygód lub dążenia do zmiany codzienności o 360 stopni. Portale randkowe dla osób, które ukończyły już 50 lat muszą spełniać kilka kryteriów – być wygodne w obsłudze, zapewniać łatwy dostęp także na telefonie oraz dbać o komfort i bezpieczeństwo wszystkich użytkowników.

Na tej stronie znajdziesz starannie wyselekcjonowaną listę portali randkowych dla singli po 50. Wybraliśmy wyłącznie te witryny z randkami online, które specjalizują się w obsłudze osób w Twoim wieku i gwarantują bezpieczną i komfortową przygodę z randkowaniem online. Jesteśmy pewni, że wybierając jedną z tych witryn randkowych, szybko znajdziesz uczucie, którego szukasz.

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne.

4.2/5

Cena
39,90 zł

Członkowie
200 tys.

3.4/5

Cena
69,90 zł

Członkowie
Niedostępne

4.4/5

Cena
8,32 zł

Członkowie
Niedostępne

4.6/5

Cena
39,90 zł

Członkowie
21 mln

3.8/5

Cena
39,90 zł

Członkowie
190 tys.

4.4/5

Cena
29,90 zł

Członkowie
13 mln

4.6/5

Cena
8,32 zł

Członkowie
8 mln

4.6/5

Cena
8,90 zł

Członkowie
2 mln

3.6/5

Cena
13,25 zł

Członkowie
710 tys.

Singles50
Popularny portal dla singli po 50.

Członkowie:
200 tysięcy

Rozkład płci:
57% kobiet | 43% mężczyzn

Singles50 to nowoczesny portal randkowy, który od lat specjalizuje się w pomaganiu wszystkim osobom, które poszukują swojej drugiej połówki. Z witryny Singles50 korzystają osoby, które dobiegają pięćdziesiątki lub 50. urodziny mają już dawno za sobą. Szybko przekonasz się, jak duża jest baza użytkowników strony i z pewnością szybko znajdziesz osoby, które nie tylko mieszkają blisko Ciebie, ale także posiadają podobne oczekiwania, bagaż doświadczeń czy przyzwyczajenia. Nie bój się jasno komunikować, czego szukasz na portalu Singles 50. Pomoże Ci to uniknąć niedomówień i tracenia cennego czasu na zawieranie znajomości, z których i tak nic nie wyniknie.

Na stronie Singles50, która chwali się aż 41% pozytywnych dopasować, możesz założyć swoje nowe konto zupełnie za darmo. Cały proces rejestracji oraz korzystania z serwisu nie sprawi Ci trudności – operator zadbał o to, aby wszystko było intuicyjne i proste także dla początkujących. Jeśli zależy Ci na tym, aby jak najszybciej znaleźć osoby, które współdzielą zainteresowania i potrzeby podobne do Twoich, skorzystaj z oferty testu osobowości dostępnego bezpłatnie na stronie Singles50. Chwilę po uzupełnieniu testu zobaczysz proponowane profile innych osób, z którymi możesz od razu nawiązać znajomość.

Chociaż portal Singles50 oferuje darmową rejestrację i możliwość wykonania testu osobowości, dostęp do kolejnych funkcji, takich jak odbieranie czy wysyłanie wiadomości do innych użytkowników, jest limitowany. W pełni mogą skorzystać z tych opcji tylko osoby, które wcześniej wykupiły abonament.

Plusy

Serwis dedykowany osobom w wieku 50+

Prosta obsługa

Bezpłatna rejestracja i test osobowości

Dokładne dopasowanie, dzięki wynikom testu

Minusy

Darmowa wersja nie oferuje praktycznie żadnych funkcji

Klienci zgłaszają problemy z usuwaniem kont

Ile kosztuje członkostwo w Singles50?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące119,90 zł359,70 zł
6 miesięcy79,90 zł479,40 zł

50sLove
Połącz się z ludźmi o podobnych poglądach

50slove screenshot PL

Członkowie:
Niedostępne

Rozkład płci:
Niedostępne

50sLove to łatwa w obsłudze strona randkowa dla pięćdziesięciolatków oferująca szybką, darmową rejestrację oraz test osobowościowy. To witryna z randkami online, która odpowiada na potrzebę swoich użytkowników, jaką jest stworzenie bezpiecznego miejsca do poznawania nowych osób z podobnymi potrzebami, doświadczeniami i planami na przyszłość. To portal, w którym mogą czuć się bezpiecznie wszyscy, którzy poszukują prawdziwej miłości.

Wypełnienie testu osobowości jest obowiązkowe i bardzo pomocne przy dalszym użytkowaniu serwisu. Na szczęście pytania są zarówno obrazkowe, jak i dotyczą cech charakteru i zainteresowań, dlatego nikt nie powinien mieć problemu z ich rozwiązaniem. Warto dodać, że przez pierwsze 24 godziny użytkowania serwisu 50sLove, użytkownicy mogą korzystać z wszystkich funkcji Premium zupełnie za darmo. Dopiero po 24 godzinach mogą pojawić się pierwsze ograniczenia.

Aby korzystać z podstawowych funkcji, takich jak wysyłanie i odbieranie nielimitowanej ilości wiadomości oraz przeglądanie zdjęć innych użytkowników, także tych, którzy zostali dopasowani do profilu na podstawie wyniku testu psychologicznego, konieczne jest opłacenie abonamentu Premium. Warto jednak uważnie przeczytać regulamin serwisu 50sLove i zapoznać się z opcjami anulowania subskrypcji, które mogą być czasochłonne i niewygodne.

Plusy

portal dedykowany określonej grupie wiekowej

test psychologiczny pozwala na bardziej trafne dopasowanie

pierwsze 24 godziny w serwisie są za darmo

Minusy

wysoka cena subskrypcji

utrudniona rezygnacja z subskrypcji

darmowa opcja posiada wiele ograniczeń

kontakt możliwy wyłącznie z dopasowanymi kontami

Ile kosztuje członkostwo w 50sLove?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
3 miesiące129,90 zł389,70 zł
6 miesięcy89,90 zł539,40 zł
12 miesięcy69,90 zł838,80 zł

Razem50plus
Znajdź swoją drugą połówkę

razem50plus screenshot

Członkowie:
Niedostępne

Rozkład płci:
Niedostępne

Czy prawdziwą miłość można znaleźć także w drugiej połowie życia? Portal randkowy Razem50plus udowadnia, że nie tylko jest to możliwe, ale tak łatwe, jak nigdy wcześniej! Korzystając z możliwości, jakie dają nowe technologie, także osoby, które 50. urodziny mają już za sobą, mogą nawiązywać nowe znajomości i projektować dla siebie zupełnie nową przyszłość. Swoje konto na portalu Razem50plus zakłada mnóstwo osób, które poszukują nowych przyjaciół, towarzyszy do rozmowy, miłości lub partnerów na resztę życia. Tak duża baza użytkowników o różnych potrzebach zwiększa prawdopodobieństwo, że znajdziesz tu to, czego szukasz.

Witryna randkowa Razem50plus jest łatwa w użyciu, dostępna na komputerach i telefonach komórkowych, a twórcy dokładają wszelkich starań, aby dbać o komfort i bezpieczeństwo swoich użytkowników. Rejestracja w serwisie jest darmowa i zajmuje tylko chwilę. Co więcej, dobrano narzędzia w taki sposób, aby także nieśmiałe osoby mogły szybko nawiązywać nowe znajomości, przesyłając uśmiechy lub rozpoczynając rozmowy na czacie.

Każdy nowy użytkownik portalu randkowego Razem50plus otrzymuje status konta Standard i może wysyłać wyłącznie 1 darmową wiadomość dziennie do innej osoby zarejestrowanej na stronie. Aby dać sobie więcej możliwości, niezbędne jest wykupienie abonamentu premium, dzięki któremu można swobodnie kontaktować się z każdym innym użytkownikiem Razem50plus i nie obawiać się żadnych ograniczeń.

Plusy

Portal wyłącznie dla osób po 50.

Intuicyjna obsługa

Dużo opcji kontaktu

Konkurencyjna cena

Spora baza użytkowników

Minusy

1 wiadomość dziennie w trybie Standard

Brak aplikacji mobilnej

Ile kosztuje członkostwo w Razem50plus?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc30,75 zł30,75 zł
6 miesięcy13,31 zł79,90 zł
12 miesięcy8,32 zł99,90 zł

Be2
Poznaj odpowiednie dopasowanie

be2 screenshot

Członkowie:
21 milionów

Rozkład płci:
57% kobiet | 43% mężczyzn

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych portali randkowych w Polsce, Be2, cieszy się dużym zaufaniem swoich użytkowników. Wynika ono z ponad 20 lat obecności na rynku randek internetowych, a także otwarcia swoich drzwi dla użytkowników w każdym wieku i o różnych potrzebach. Tym, co wyróżnia serwis randkowy Be2 od innych, konkurencyjnych portali, jest możliwość szybszego i trafniejszego znalezienia dopasowania, dzięki testowi osobowości.

Test osobowości to nic innego, jak opracowany naukowo kwestionariusz, który wypełnia każdy nowy użytkownik serwisu Be2. Jest to prosty, jednak niezwykle efektywny test, za pomocą którego można stworzyć własny, unikalny profil psychologiczny, do którego mogą zostać dopasowane profile innych osób zarejestrowanych na portalu. Ten test posiada wiele zalet, jednak najważniejszą z nich jest możliwość szybszego zawężenia grupy użytkowników Be2 do takich, z którymi rzeczywiście może Cię połączyć coś więcej. Nie musisz tracić czasu na nic nie wnoszące rozmowy z nieznajomymi, którzy nie mają z Tobą wiele wspólnego.

Rejestracja na stronie randkowej Be2 jest całkowicie darmowa, podobnie jak możliwość wypełnienia testu osobowości. Jednak aby móc kontynuować znajomość z profilami, które wzbudziły Twoje zainteresowanie, niezbędne jest wykupienie subskrypcji. Zakup pakietu premium pozwala na swobodne kontaktowanie się z każdym singlem na portalu, także za pomocą czatu z kamerką na żywo.

Plusy

Prawie 20-letnie doświadczenie w branży

Duży nacisk kładziony na prywatność i bezpieczeństwo

Szybka aplikacja mobilna

Minusy

Spore ograniczenia dla darmowej wersji konta

Ile kosztuje członkostwo w Be2?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące119,90 zł359,70 zł
6 miesięcy79,90 zł479,40 zł

Academic Singles
Dla osób z wyższym wykształceniem

Członkowie:
190 tysięcy

Rozkład płci:
55% kobiet | 45% mężczyzn

Wielu singli po 50. ma za sobą spory bagaż doświadczeń, ale także bogatą wiedzę i zdobyte wykształcenie. Nie brakuje obaw, że nowoczesne portale randkowe są dedykowane wyłącznie młodym ludziom, a znalezienie miejsca dobrego dla pięćdziesięciolatków, w dodatku z wyższym wykształceniem jest wręcz niemożliwe. Na szczęście serwis randkowy Academic Singles pomaga w znalezieniu miłości także tej szczególnej grupie singli. Ten portal randkowy promuje się, jako miejsce doskonałe dla osób w każdym wieku, których wspólnym mianownikiem jest wyższe wykształcenie. Oznacza to, że także osoby samotne po pięćdziesiątce znajdą tu kogoś, z kim nawiążą ciekawą rozmowę lub prawdziwą relację.

Portal Academic Singles to miejsce wyjątkowe, ponieważ bazuje na łączeniu ze sobą osób wykazujących podobne cechy. Jest to możliwe, dzięki profilom psychologicznym tworzonym na bazie starannie zaprojektowanego testu osobowości, który podobnie, jak rejestracja konta, jest dostępny zupełnie za darmo. Rozwiązując prosty test, wskazuje się swoje cechy, a także cechy poszukiwanego partnera i partnerki. To ogromna oszczędność czasu, ponieważ operator serwisu może podpowiedzieć, które profile najlepiej pasują do Twoich cech osobowości i zainteresowań.

Aby cieszyć się wszystkimi funkcjami dostępnymi na portalu, należy jednak pamiętać o konieczności zakupu abonamentu. Dzięki wykupionej subskrypcji na wybrany okres można odblokować możliwość wysyłania i odbierania wiadomości, a także rozmów przez kamerkę na czacie wideo. Użytkownicy Academic Singles mogą korzystać z serwisu także na urządzeniach mobilnych – wystarczy pobrać dedykowaną aplikację mobilną na swojego smartfona.

Plusy

Duża baza użytkowników z wyższym wykształceniem

Wygodny dostęp także za pomocą aplikacji

Dopasowanie za pomocą testu osobowości

Minusy

Możliwe problemy z anulowaniem członkostwa

Do odblokowania większości funkcji niezbędna jest wersja premium

Ile kosztuje członkostwo w Academic Singles?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące119,90 zł359,70 zł
6 miesięcy79,90 zł479,40 zł

eDarling
Czeka na Ciebie prawdziwa miłość

edarling pl

Członkowie:
13 milionów

Rozkład płci:
Niedostępne

Dla każdego prawdziwa miłość jest czymś innym. Twórcy portalu eDarling przygotowali więc wyjątkowe miejsce, w którym każdy, może znaleźć takie uczucie, jakiego najbardziej szuka. W dobie Internetu nawiązywanie nowych znajomości stało się o wiele łatwiejsze w świecie wirtualnym. Serwis randkowy eDarling udowadnia, że świetnie odnajdą się tu także single po pięćdziesiątce. Jeśli Twoim celem jest znalezienie prawdziwej miłości, witryna eDarling to miejsce dla Ciebie.

Rejestracja na stronie eDarling jest w 100% darmowa, podobnie, jak możliwość wypełnienia testu psychologicznego. Cały proces zajmuje około 10 minut, po których możesz już sprawdzić, jakie konta prawdopodobnie najbardziej pasują do Twojego profilu. Specjalny algorytm dopasuje Twoje cechy charakteru i wymagania względem potencjalnego partnera i partnerki, do zasobów i bazy użytkowników. Prawdopodobieństwo, że szybko złapiecie kontakt, wzrasta!

Pełne skorzystanie z usług na stronie randkowej online eDarling jest możliwe wyłącznie po wcześniejszym wykupieniu abonamentu. Masz do wyboru kilka pakietów, które różnią się od siebie cenowo. Od razu po zakupie subskrypcji uzyskasz dostęp do wielu funkcji, które pozwolą Ci rozmawiać i czatować na wiele sposobów, także wykorzystując kamerki. To szczególnie przydatna opcja, jeśli chcesz upewnić się, że dana osoba rzeczywiście jest tym, za kogo się podaje, a podczas rozmowy między Wami wytwarza się szczególna więź.

Plusy

W branży od 2009 roku

Bezpieczeństwo i wysoka jakość usług

Dopasowanie partnerów potwierdzone naukowo

Minusy

Duże ograniczenia dla darmowych kont

Ile kosztuje członkostwo w eDarling?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc99,90 zł99,90 zł
3 miesiące74,90 zł224,70 zł
6 miesięcy49,90 zł299,40 zł

Sympatia
Randki, które polubisz

Sympatia screenshot

Członkowie:
8 milionów

Rozkład płci:
Niedostępne

Sympatia to polski flagowy serwis randkowy. Bardzo możliwe, że już go znasz, ponieważ swoje początki portal miał zaraz po tym, jak Internet zaczął stawiać pierwsze kroki w Polsce. Od początku witryna zyskała „sympatię” użytkowników i do dzisiaj połączyła ze sobą wiele par. Zaletą Sympatii jest brak jakichkolwiek ograniczeń wiekowych. W bazie użytkowników znajdują się osoby bardzo młode, jak i seniorzy. Co więcej, ich liczba stale rośnie, a według statystyk Sympatii, na randkę zdołało się już umówić ponad 75% korzystających z Sympatii osób.

Wybierz portal Sympatia, jeśli chcesz otworzyć się na nowe znajomości i odkryć możliwości, jakie daje randkowanie i poznawanie nowych osób w Internecie. Dostępne są także opcje rozmowy wideo, które pomogą Ci szybciej przełamać pierwsze lody. Z powodzeniem zabierzesz swoje ranki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Sympatia jest też dostępna na urządzeniach mobilnych. Przetestuj także najgorętszy trend w randkowaniu online, czyli lajkowanie lub odrzucanie losowych zdjęć użytkowników. Jeśli polubisz czyjeś zdjęcie, a ta osoba polubi Twoje, możecie szybko rozpocząć rozmowę – pierwszy kontakt został już nawiązany.

Na stronie z randkami online Sympatia błyskawicznie zarejestrujesz nowe konto, bez żadnych dodatkowych opłat. Jeśli chcesz pójść o krok dalej i poszerzyć zakres funkcji, możesz zdecydować się na zakup abonamentu. Jest on jednym z najniższych w branży.

Plusy

Duża popularność w Polsce

Działa od 2003 roku

Zapewnia pełne bezpieczeństwo

Posiada aplikację mobilną

Minusy

Niewiele darmowych opcji

Brak testu osobowości

Ile kosztuje członkostwo w Sympatia?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc16,90 zł 16,90 zł
3 miesiące9,97 zł29,90 zł
6 miesięcy8,32 zł49,90 zł

Przeznaczeni
Jeśli szanujesz uniwersalne wartości

Przeznaczeni screenshot

Członkowie:
2 miliony

Rozkład płci:
Niedostępne

Uczciwość, wierność, rodzina, miłość i przyjaźń… We współczesnym świecie często zapominamy o tym, jak duże znaczenie mają uniwersalne wartości. Często wydaje się nam, że mało kto o nich pamięta. Serwis z randkami online Przeznaczeni to miejsce, w którym spotykają się ludzie myślący podobnie do Ciebie. To witryna randkowa dla osób, które cenią wartości konserwatywne i wiarę katolicką. Można tu znaleźć profile randkowe osób w różnym wieku, jednak dominującą grupą są osoby w Twojej grupie wiekowej.

Witryna z randkami online Przeznaczeni rozpoczęła swoją działalność w polskiej branży w 2005 roku. Posiada więc prawie 20 lat doświadczenia, które idzie w parze z rosnącą liczbą użytkowników. Każdego miesiąca w serwisie Przeznaczeni loguje się do 200 tysięcy osób, które poszukują swojej drugiej połówki.

Z portalu randkowego Przeznaczeni możesz korzystać za pomocą aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej. Bez problemu nawiążesz kontakt z innymi osobami, dzięki różnym wymyślnym narzędziom służącym do zaczepek i wysyłania wiadomości. Dodatkową opcją jest wykupienie funkcji Premium, która poszerza zakres dostępnych narzędzi.

Plusy

Duża baza użytkowników

Promuje uniwersalne wartości

Duży wskaźnik zawartych związków

Portal ceniony w branży

Prosta obsługa

Aplikacja mobilna z darmowym miesiącem Premium

Minusy

Wysyłanie i odbieranie wiadomości tylko w opcji premium

Ile kosztuje członkostwo w Przeznaczeni?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł39,90 zł
3 miesiące23,80 zł71,40 zł
6 miesięcy13,90 zł83,40 zł
12 miesięcy8,90 zł106,80 zł

Swatka
Randki także dla nieśmiałych

Swatka screenshot

Członkowie:
710 tysięcy

Rozkład płci:
Niedostępne

Masz wrażenie, że osobom nieśmiałym, szczególnie samotnym po 50. trudniej jest znaleźć miłość? Jeśli tak, koniecznie sprawdź, co przygotował dla Ciebie portal randkowy Swatka. To wręcz idealne miejsce dla wszystkich, którzy w poszukiwaniu miłości chcą przełamywać swoje największe bariery i wyzbyć się nieśmiałości. Serwis Swatka doskonale rozumie potrzeby nieśmiałych osób. Od teraz możesz je poznawać w komfortowy sposób, na swoich zasadach, wykorzystując przygotowane narzędzia.

Korzystając z serwisu Swatka, masz pewność, że wszystkie profile są dobrze sprawdzane. Oferowana jest darmowa rejestracja oraz test osobowości. Dzięki temu zyskasz propozycje kontaktów, które będą dopasowane do wyników Twojego testu. Szansa, że poznasz osobę, która będzie mieć zainteresowania i potrzeby podobne do Twoich ,znacznie wzrasta. O czym warto pamiętać przed rejestracją w serwisie Swatka? Do tej pory zarejestrowało się tu niewiele użytkowników. Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, wymagane jest wykupienie subskrypcji.

Plusy

Darmowa i szybka rejestracja

Test dopasowania

Ręczne sprawdzanie wiarygodności profili

Minusy

Staromodny wygląd strony

Wysoka cena abonamentu premium

Brak szybkich opcji płatności

Ile kosztuje członkostwo w Swatce?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc59,90 zł59,90 zł
3 miesiące33,00 zł99,00 zł
6 miesięcy23,17 zł139,00 zł
12 miesięcy13,25 zł159,00 zł

FAQ: portale randkowe dla samotnych po 50.

Czy single po 50. mają jeszcze szansę na znalezienie miłości?

Tak, nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Wiemy, że w miłości nie liczy się wiek, a ona sama nie uznaje żadnych granic. Nikt nigdy nie określił, jaki moment jest najlepszy na zakochanie się i rozpoczęcie budowania wspólnego związku. Każdy moment na znalezienie miłości jest idealny. Doskonale wiedzą o tym użytkownicy serwisów randkowych, którzy znaleźli swoją drugą połówkę już po swoich 50. urodzinach.

Chcesz zacząć poszukiwanie miłości od sprawdzonego miejsca? Sprawdź starannie wyselekcjonowaną listę witryn z randkami online dla samotnych po pięćdziesiątce, które umieściliśmy na naszej stronie. Nie bój się poszukiwania drugiej połówki w Internecie.

Czy portale randkowe dla singli po 50. są bezpieczne?

W większości przypadków tak. Polecane przez nas portale randkowe, które zachęcają do rejestracji singli po 50., kładą duży nacisk na zapewnienie swoim użytkownikom komfortu, prywatności i bezpiecznego środowiska do nawiązywania nowych znajomości. Wiele zależy też od Ciebie i od tego, jakie dane udostępniasz o sobie na publicznych profilach. Pamiętaj także o tym, że nie wszystkie osoby zakładające konta na portalach randkowych mają uczciwe zamiary.

Nawet pomimo skrupulatnej weryfikacji tożsamości przez operatorów portali randkowych zdarzają się konta prowadzone przez osoby, które chcą wykorzystać naiwność singli. Zawsze zachowuj zdrowy rozsądek i poświęć czas na lepsze poznanie każdej osoby, z którą chcesz się spotkać osobiście. Nigdy nie gódź się na udostępnianie swoich danych ani na przesyłanie pieniędzy obcym osobom.

Jaki wybrać najlepszy portal randkowy dla samotnych po 50.?

Znajdujesz się we właściwym miejscu. Na tej stronie przedstawiamy listę najlepszych, naszym zdaniem, portali randkowych, które przypadną do gustu samotnym osobom po pięćdziesiątce. Każdy z tych portali ma nieco inne cechy. Niektóre z nich są dedykowane osobom, które cenią uniwersalne wartości (Przeznaczeni), inne skupiają wyłącznie osoby samotne po pięćdziesiątce (Razem50plus, Singles50), na jeszcze innych poznasz osoby o wyższym wykształceniu (Academic Singles). Tylko do Ciebie zależy, którą z tych witryn wybierzesz dla siebie.

Jak przygotować swój profil randkowy?

Przede wszystkim postaw na szczerość. Podaj wyłącznie podstawowe informacje o sobie, które mogą mieć wpływ na to, kto zdecyduje się na nawiązanie z Tobą kontaktu. Jeśli masz taką możliwość, wypełnij test osobowości, który pomoże w lepszym dopasowaniu profili do Twojego. Nie pisz informacji o sobie, które mijają się z prawdą. Prawda szybko wyjdzie na jaw, czy to podczas rozmowy, czy spotkania na żywo i może prowadzić do niepotrzebnych rozczarowań.

Jak poznawać inne samotne osoby na portalach randkowych dla osób po pięćdziesiątce?

Portale randkowe do perfekcji opanowały narzędzia, które mają pomóc Ci w nawiązywaniu kontaktu z innymi użytkownikami. Po tym, gdy wybierzesz już swoją stronę randkową, załóż na niej swój profil i rozpocznij przeglądanie bazy użytkowników. Korzystaj z polubień, zaczepek, wysyłania prezentów lub uśmiechów. Możesz też od razu napisać wiadomość do osoby, której profil wyjątkowo przypadł Ci do gustu. Daj się poznać i aktywnie odpowiadaj na wiadomości przesyłane przez inne osoby.

Jak zacząć rozmowę?

Rozpocznij od znalezienia wspólnego tematu. Może być to coś, co szczególnie zwróciło Twoją uwagę podczas przeglądania profilu danej osoby. Skup się na lepszym poznaniu pasji i zainteresowań danej osoby lub wybranym aspekcie osobowości. Możesz wysłać wiadomość z intrygującym pytaniem lub zacząć swobodną rozmowę w taki sposób, jak robisz to z innymi przyjaciółmi.

Pamiętaj, że wiele osób uwielbia rozmawiać o tym, co dla nich ważne i co ich pasjonuje. Jeśli traficie już na wspólny temat, cała rozmowa potoczy się znacznie łatwiej i szybko zyskacie kolejne tematy do dalszego poznawania się.

Czy korzystanie z portali randkowych dla samotnych po 50. jest drogie?

Wiele stron z randkami online posiada pakiety subskrypcji. Ich opłata pozwala na odblokowanie różnych funkcji. Czasami są to kluczowe opcje, takie jak możliwość wysyłania i odbierania wiadomości, innym razem – nieco mniej przydatne narzędzia, które nie są niezbędne do tego, aby poznawać nowe osoby.

Ceny pakietów abonamentowych są różne i zależą od strony z randkami online, którą wybierzesz. Czasami abonament za miesiąc nie wyniesie więcej niż kilka złotych, czasami wyniesie np. 30 zł. Zazwyczaj opłaca się kupować abonamenty na dłuższy okres, wtedy cena użytkowania za miesiąc spada.

Wiele witryn randkowych oferuje darmowy okres testowy, który pozwala na sprawdzenie, jak działają określone funkcje oraz jak prezentuje się baza użytkowników. Skorzystaj z tej opcji, jeśli trudno Ci podjąć decyzję o tym, czy jest to odpowiedni portal randkowy online dla Ciebie.