50sLove
Recenzja 2024

50slove screenshot PL
0
3.4/5
Łatwa obsługa
4/5
Funkcje
4/5
Zaangażowanie
3/5
Profesjonalizm
4/5
Cena
2/5

Skuteczne dopasowania

Dla osób po 50. roku życia

Połącz się z ludźmi o podobnych poglądach

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne

Obszerna recenzja
50sLove

50slove logo

Obecnie z portali randkowych korzysta coraz więcej osób. Nie stronią od nich także osoby po 50., które w ten sposób chcą pomóc szczęściu i poznać inne samotne serca, z którymi mogliby związać swoją przyszłość.

Portal randkowy 50sLove jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych pięćdziesięciolatków, którzy w tłocznym świecie randek online, szukają miejsca dla siebie. Z pomocą 50sLove można szukać nie tylko miłości, ale także poszerzać grono znajomych.

Osoby dojrzałe wiedzą, czego szukają na portalach randkowych, a także dobrze rozumieją swoje przyzwyczajenia i potrzeby.

Współcześni 50-latkowie coraz chętniej korzystają z udogodnień, jakie niesie ze sobą świat online. Mimo to, portale randkowe powinny dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom łatwą i intuicyjną obsługę strony. Do takich serwisów z pewnością można zaliczyć 50sLove – cechuje go prosta rejestracja, niewiele dodatkowych opcji oraz intuicyjne rozmieszczenie przycisków i odnośników. Użytkownicy nie muszą więc tracić czasu na naukę obsługi portalu. 

Dużą zaletą serwisu 50sLove jest szczegółowy test osobowości, który pomaga w tworzeniu trafnych dopasowań i sugerowaniu innych kont z podobnymi wynikami. Ułatwia to zawęzić obszar poszukiwań i zwiększa szansę na znalezienie tego wymarzonego partnera lub partnerki.

Chcesz dowiedzieć się nieco więcej o stronie z randkami internetowymi dla 50-latków 50sLove? Przygotowaliśmy szczegółowy przegląd aktualnej oferty portalu randkowego. Zapoznaj się z nim, jeśli chcesz lepiej poznać oferowane funkcje, proces rejestracji, analizę użytkowników i nie tylko.

Spis treści

Plusy

portal dedykowany określonej grupie wiekowej

test psychologiczny pozwala na bardziej trafne dopasowanie

pierwsze 24 godziny w serwisie są za darmo

Minusy

wysoka cena subskrypcji

utrudniona rezygnacja z subskrypcji

darmowa opcja posiada wiele ograniczeń

kontakt możliwy wyłącznie z dopasowanymi kontami

Ceny w 50sLove

 

3 MIESIĄCE

Miesięcznie: 129,90 zł
Razem: 389,70 zł

 

6 MIESIĘCY

Miesięcznie: 89,90 zł
Razem: 539,40 zł

 

12 MIESIĘCY

Miesięcznie: 69,90 zł
Razem: 838,80 zł

Zakładanie nowego konta na 50sLove

Korzystanie z usług serwisu randkowego 50sLove jest możliwe dopiero po założeniu nowego konta. Proces rejestracji jest prosty i co najważniejsze, darmowy. Na stronie głównej znajdziesz uproszczone okno do rejestracji – wybierz w nim swoją płeć, a następnie adres e-mail oraz hasło.

Przez kolejne kroki przeprowadzą Cię okna na ekranie. Pytania są standardowe i obejmują: Twój wiek (swoje konto mogą założyć tu wyłącznie użytkownicy, którzy ukończyli 40 lat), preferowany wiek poszukiwanego partnera/partnerki, stan cywilny, poziom wykształcenia (oraz preferowane wykształcenie poszukiwanego partnera/partnerki), zawód, wzrost.

Zakładanie nowego konta na 50sLove

Następnie witryna zapyta Cię o preferencje dotyczące obrazów na ekranie, ulubioną porę roku, wyznanie oraz szereg pytań w ramach testu psychologicznego. Pytania dotyczą Twoich preferencji, zainteresowań i stylu życia. Do wyboru masz 5 odpowiedzi. Cały proces odpowiadania na pytania jest obowiązkowy i zajmuje około 10 minut.

Zakładanie nowego konta na 50sLove

Aby w pełni aktywować konto i rozpocząć korzystanie z serwisu randkowego 50sLove, niezbędne jest kliknięcie linku przesłanego na adres e-mail podany przy rejestracji. Automatycznie po aktywacji profilu, możesz zacząć go uzupełniać o pozostałe dane i dłuższe opisy. To także najlepszy moment na dodanie swojego zdjęcia.

Analiza użytkowników portalu

Serwis randkowy online 50sLove jest przeznaczony dla osób, które mają około 50 lat i więcej. To dość szczegółowe zawężenie grupy użytkowników, dzięki czemu zwiększa się prawdopodobieństwo znalezienia osoby, z którą stworzy się trwałą relację. Osoby po 50. często mają swoje przyzwyczajenia, preferencje i rytuały, a także doświadczenia z poprzednimi związkami. Prawdopodobnie większość z zarejestrowanych tu osób nie szuka szalonych przygód.

Analiza użytkowników portalu - 50slove

Z portalu 50sLove korzystają użytkownicy i użytkowniczki z całej Polski. Próżno szukać jednak informacji o proporcjach płci czy dokładnej liczbie osób odwiedzających serwis. Podczas rejestracji można podać miejsce swojego zamieszkania i zawęzić obszar dopasowywania profili do osób znajdujących się w bliższej lub dalszej okolicy. 

W serwisie 50sLove dostępne są dwie opcje abonamentu – bezpłatny dostęp oraz dostęp Premium. Z tego powodu użytkownicy mogą mieć różne możliwości nawiązywania i podtrzymywania kontaktu. Użytkownicy bezpłatnej subskrypcji nie mogą nawiązywać kontaktu poza przesyłaniem uśmiechów, a także nie mają wglądu do galerii zdjęć innych kont – widzą wyłącznie rozmyte zdjęcia.

Proces dopasowywania

Pierwszym, najważniejszym elementem procesu dopasowywania do siebie użytkowników serwisu 50sLove jest starannie wypełniony test osobowości. Pytań w teście jest naprawdę sporo, dzięki czemu może powstać bardzo szczegółowy profil psychologiczny, na podstawie którego codziennie otrzymasz propozycje dopasowań do innych kont, z podobnym wynikiem.

Możesz więc spodziewać się, że zaproponowane dopasowania będą odpowiadać Twoim preferencjom. Na przykład, jeśli w teście zaznaczysz, że nie tolerujesz u partnera lub partnerki przywiązania do nałogów, możesz mieć pewność, że zostaną Ci zaproponowane profile osób, które spełniają te kryteria.

Proces dopasowywania - 50slove

Warto zwrócić uwagę na możliwości, jakie daje wersja Premium:

– użytkownicy otrzymują o 20 dopasowań więcej dziennie,

– mogą oglądać wszystkie zdjęcia użytkowników bez rozmycia,

– brak limitów na odczytywanie i pisanie wiadomości,

– możliwość wyświetlania tego, kto obejrzał profil.

Możliwości kontaktu

Portal randkowy 50sLove pozwala na nawiązywanie kontaktu na kilka sposobów. Dzięki temu każdy użytkownik może wybrać taką metodą kontaktu, jaka najbardziej mu odpowiada. W serwisie z randkami online 50sLove bez konieczności opłacania subskrypcji dostępne są:

– niespersonalizowane pytania („łamacze lodów”)

– wysyłanie emotikonek

– tradycyjne wiadomości e-mail.

Warto zwrócić uwagę na to, że darmowi użytkownicy portalu mają duże ograniczenia w odczytywaniu i pisaniu większej liczby wiadomości. Nie dotyczą one jednak abonentów opcji Premium. Niestety, portal nie oferuje takich metod kontaktu, jak czat przez kamerkę, dzięki któremu można przekonać się, czy po drugiej stronie ekranu rzeczywiście siedzi osoba, której się spodziewasz.

Aplikacja 50sLove

Portal randkowy 50sLove nie posiada dedykowanej aplikacji mobilnej, którą można pobrać na swoje urządzenie. Coraz więcej osób po 50. aktywnie korzysta jednak ze swoich smartfonów i tabletów, dlatego strona randkowa 50sLove została dostosowana do wymagań systemów operacyjnych iOS i Android.

Możesz więc uruchomić stronę 50sLove w swojej przeglądarce mobilnej: Safari, Chrome, Firefox i innych, i korzystać ze swojego konta wszędzie tam, gdzie chcesz – także w podróży. Nie musisz też martwić się, że przegapisz jakiekolwiek informacje o nowych wiadomościach lub dopasowaniach – stosowne powiadomienie otrzymasz prosto na adres e-mail podany przy rejestracji.

Nasza ocena

50sLove to portal randkowy online przeznaczony dla osób poszukujących miłości, którzy mają w granicach 50 lat. Chociaż projekt strony 50sLove wygląda profesjonalnie, podobnie, jak test psychologiczny ułatwiający dopasowanie, trudno jest dowiedzieć się więcej o funkcjach portalu bez wykupywania dodatkowej subskrypcji.

Portal nie udostępnia danych o liczbie swoich użytkowników, nie można także podglądać kont innych osób bez wykupienia abonamentu – wygląda więc na to, że użytkownicy powinni dokonać opłaty w ciemno. Można jednak przypuszczać, że dzięki zaawansowanemu testowi psychologicznemu, dopasowania potencjalnych partnerów i partnerek będą szczegółowe i zadowalające.

Jeśli zdecydujesz się na wykupienie abonamentu, zwróć uwagę na okres karencji, do którego należy zgłosić chęć zakończenia subskrypcji. Wynosi on od 4 do 8 tygodni. Dodatkowo wniosek o zakończenie abonamentu należy wysłać listem poleconym lub faksem, co nie pasuje do dzisiejszych standardów komunikacji online. Jeśli chcesz poznać alternatywne portale randkowe dla osób po 50. roku życia, sprawdź nasze pozostałe recenzje na stronie.

50slove logo
3.4/5

3,4

/5

50slove logo
3.4/5

3,4

/5