→ Portale randkowe ❤️  
12 najlepszych portali randkowych

Jeśli dopiero wkraczasz w świat portali randkowych możesz czuć się niepewnie. Duży wybór serwisów z randkami online i konieczność podjęcia decyzji, gdzie zarejestrować swój profil może stanowić spore wyzwanie. Mając jednak z tyłu głowy swój cel, jakim jest poznanie swojej drugiej połówki, stworzenie silnej relacji lub umówienie się na satysfakcjonującą randkę, całe zadanie wydaje się dużo łatwiejsze.

W DatingHelp chcemy pomóc Ci poradzić sobie z pierwszym, najważniejszym zadaniem, czyli wyborem odpowiedniego portalu randkowego, któremu możesz zaufać. Stworzyliśmy wiele przewodników i recenzji, które pomogą Ci podjąć decyzję. Poniżej znajdziesz sprawdzone i naszym zdaniem najlepsze serwisy randkowe w Polsce oraz ich porównanie.

Są wśród nich popularne polskie portale randkowe dla wszystkich, a także serwisy dla osób w określonej kategorii wiekowej, singli i osób pozostających w związkach, a także użytkowników posiadających określone poglądy i wartości.

Zacznij szukać miłości już teraz!

Aby zaprezentować Ci wyłącznie najlepsze portale randkowe, przetestowaliśmy ponad 25 witryn i aplikacji randkowych korzystając z poniższych kryteriów:

Do każdego z tych kryteriów przypisaliśmy ocenę od 0 do 5. Portal randkowy, który otrzyma od nas ocenę 5 spełnia wszystkie wymagania w danym aspekcie.

Źle

Słabo

Dobrze

Świetnie

Dodatkowo przygotowaliśmy ogólną ocenę każdej strony, czyli średnią z różnych kategorii. Oznacza to, że ogólny wynik portalu składa się z oceny 5 kryteriów.

Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak przyznajemy punkty.

Poniżej znajdziesz przegląd 12 najlepszych portali randkowych. Ostateczną ocenę każdej strony znajdziesz pod jej logo. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej opinii w danej kategorii, kliknij „Przeczytaj recenzję”.

Do naszych osobistych wrażeń z korzystania ze strony dodajemy jeszcze doświadczenia innych użytkowników. Zapoznajemy się też z recenzjami z innych serwisów, takich jak Trustpilot, aby sprawdzić najmniejsze niuanse i uzyskać wiarygodny obraz wrażeń użytkowników.

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne.

Be2 logo
4.6/5

Grupa docelowa:

Poważni single

Poziom aktywności:

Bardzo wysoki

Główna grupa wiekowa:

30-55 lat

Portal randkowy Be2 postanowił rozwiać wątpliwości, jakie dotykają większości użytkowników aplikacji randkowych. Be2 pomaga w bezpiecznym zawieraniu znajomości z singlami i singielkami, wskazując osoby najbardziej dopasowane do kryteriów wyszukiwania.

Co wyróżnia Be2?

Siłą platformy randkowej Be2 jest jej doświadczenie w łączeniu ze sobą ludzi online. Jako jedna z niewielu stron randkowych w Polsce prężnie działa już od 2004 roku stale ulepszając swoje usługi, dzięki obserwacjom i analizom dokonywanym także na światowych rynkach. Każdy użytkownik może skorzystać z wielu nowatorskich narzędzi pomagających nawiązać kontakt z innymi singlami. Należą do nich prowokujące pytania, lajkowanie zdjęć czy możliwość rozmowy wideo.

Test osobowości

Wszystkie osoby rejestrujące konto w Be2 rozwiązują test osobowości, aby stworzyć swój własny profil psychologiczny. Następnie do wyników testu dopasowywane są profile innych członków portalu. Sugerowane dopasowania są pierwszym krokiem do nawiązania nowej znajomości. Obecnie serwisowi Be2 zaufało ponad 21 milionów użytkowników z całego świata, co stawia go na podium najpopularniejszych serwisów randkowych w Polsce i na świecie.

Czy Be2 to platforma dla Ciebie?

Platforma Be2 przypadnie do gustu szczególnie osobom, które preferują korzystanie z randkowych aplikacji mobilnych. Aplikacja Be2 jest nie tylko nowoczesna i wygodna w obsłudze, ale pozwala na stałe pozostawanie w kontakcie i zawieranie nowych znajomości.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Be2?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące119,90 zł359,70 zł
6 miesięcy79,90 zł479,40 zł
4.6/5

Grupa docelowa:

Ambitni single

Poziom aktywności:

Bardzo wysoki

Główna grupa wiekowa:

20-39 lat

W dzisiejszych czasach portale randkowe to nie tylko zwykłe katalogi z profilami singli i singielek z różnych części Polski. To także funkcjonalne serwisy, które korzystają z dorobku naukowego i technologicznego, aby jeszcze precyzyjniej łączyć w pary osoby poszukujące miłości.

Co wyróżnia eDarling?

Szanse na znalezienie idealnego partnera lub partnerki w eDarling są całkiem spore. Wszystko dzięki ogromnej i nieustannie rosnącej bazie zarejestrowanych użytkowników. Co więcej, dzięki aplikacji mobilnej eDarling, możesz korzystać z usług portalu gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek masz na to ochotę. Pamiętaj jednak, że najwięcej możliwości kontaktu z innymi da Ci wyłącznie konto Premium.

Test osobowości

Platforma randkowa eDarling oferuje unikalny, potwierdzony naukowo test psychologiczny, który różni się od tych udostępnianych przez konkurencyjne portale. Przede wszystkim użytkownicy nie odpowiadają tu tylko na podstawowe, proste pytania. Sprytnie dobrane zagadnienia na temat codziennych zachowań, preferencji, zwyczajów i potrzeb tworzą wyniki skrojone na miarę każdego użytkownika. Na podstawie uzyskanych wyników budowany jest profil psychologiczny, będący późniejszym punktem odniesienia podczas tworzenia nowych dopasowań.

Czy eDarling to platforma dla Ciebie?

Witryna z randkami online eDarling jest dla osób poszukujących poważnych relacji, stałego związku i prawdziwej miłości. eDarling buduje swoje doświadczenie w branży randek online w Polsce już od 2010 roku. Strona skutecznie przekonuje do siebie tysiące nowych użytkowników, których przybywa z miesiąca na miesiąc.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w eDarling?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc99,90 zł99,90 zł
3 miesiące74,90 zł224,70 zł
6 miesięcy49,90 zł299,40 zł
3.6/5

Grupa docelowa:

Wykształceni

Poziom aktywności:

Średni

Główna grupa wiekowa:

35-55 lat

Wielu użytkowników portali randkowych doskonale wie, jakie cechy powinna mieć ich wymarzona połówka. Academic Singles to serwis z randkami, który skupia osoby z wyższym wykształceniem. Co więcej, stosowane są naukowe metody dopasowywania do siebie profili, dzięki temu można nie tylko poznać singli lub singielki o interesującym wyglądzie i wykształceniu, ale także porównać swoje profile psychologiczne.

Co wyróżnia Academic Singles?

Z Academic Singles randki przechodzą na wyższy poziom, dzięki możliwości rozmowy przez czat wideo. Masz świetną okazję, aby upewnić się, że po drugiej stronie ekranu znajduje się ktoś, kogo naprawdę się spodziewasz. Co więcej, dzięki szybkiej i wydajnej aplikacji mobilnej, możesz mieć swoje kontakty zawsze przy sobie. Nudzisz się w kolejce na poczcie? A może czeka Cię długa droga do domu? To dobry moment, aby sprawdzić, czy ktoś interesujący pojawił się online.

Czy Academic Singles to platforma dla Ciebie?

Platforma Academic Singles jest dedykowana osobom, które poważnie podchodzą do budowania stałych relacji i poznawania nowych osób. W Academic Singles można zarejestrować się za darmo, a w abonamencie aktywować dodatkowe funkcje. Portal zyskał spore zaufanie użytkowników, dzięki położeniu ogromnego nacisku na zapewnienie bezpieczeństwa wszystkich posiadaczy kont.

O czym pamiętać?

Na co zwrócić uwagę rejestrując się na stronie z randkami Academic Singles? Niektórzy użytkownicy deklarowali problemy podczas zamykania konta, cała procedura wydaje się czasochłonna i skomplikowana. Warto pamiętać, że darmowe członkostwo w Academic Singles pozwala wyłącznie na przeglądanie profili innych singli – aby nawiązać kontakt, należy wykupić wersję premium.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Academic Singles?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące119,90 zł359,70 zł
6 miesięcy79,90 zł479,40 zł
4/5

Grupa docelowa:

Poważni single

Poziom aktywności:

Niski

Główna grupa wiekowa:

Powyżej 50 lat

Czy po ukończeniu 50 lat można nadal znaleźć miłość? Portal z randkami Singles50 udowadnia, że miłości można z sukcesem poszukiwać także w drugiej połowie życia. Dowodem na potwierdzenie tej tezy jest aż 41% udanych dopasowań wśród użytkowników serwisu.

Co wyróżnia Singles50?

Zaletą strony z randkami Singles50 jest intuicyjna i prosta obsługa. Nawet osoby niezaznajomione ze światem Internetu i portali do nawiązywania kontaktów online, poradzą sobie z założeniem konta i nawigacją po serwisie. Wszyscy nowi użytkownicy mogą liczyć nie tylko na jasne instrukcje, ale także dostępność obsługi klienta. Aby pozostawać w kontakcie, także poza domem, warto skorzystać z aplikacji mobilnej Singles50.

Test osobowości

Singles50 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników oferując starannie skomponowany test osobowości. Po jego wypełnieniu można nawiązywać nowe znajomości z jeszcze większym prawdopodobieństwem znalezienia partnera lub partnerki do rozmów, lub rozpoczęcia nowego związku.

Czy Singles50 to platforma dla Ciebie?

Platforma randkowa Singles50 zaprasza do siebie osoby z całej Polski, z różnymi doświadczeniami życiowymi, przyzwyczajeniami, zainteresowaniami oraz oczekiwaniami. Nie jest niespodzianką, że w tym wieku nie każdy ma ochotę na eksperymenty i rozpoczynanie wszystkiego od nowa.

Rejestracja w Singles50 jest darmowa, jednak aby móc w pełni wykorzystać oferowane opcje, w tym rozpoczynać rozmowę z wybranymi osobami oraz kontynuować znajomość online odbierając kolejne wiadomości.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Singles50?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące119,90 zł359,70 zł
6 miesięcy79,90 zł479,40 zł
3.8/5

Grupa docelowa:

Bez zobowiązań

Poziom aktywności:

Wysoki

Główna grupa wiekowa:

18-44 lat

C-date ma spore doświadczenie w branży randkowej, gdyż działa w niej od 2008 roku. To sporo czasu, aby ze szczegółami poznać preferencje i oczekiwania klientów.

Co wyróżnia C-date?

Portal randkowy C-date cechuje coś, o czym marzy wielu operatorów internetowych serwisów matrymonialnych. Tą cechą jest zaufanie, które C-date zdobyło u swoich użytkowników przez wszystkie lata działalności. Dowodem na to jest średnio 25 tysięcy nowych rejestracji kont na całym świecie.

Bezpieczeństwo użytkowników

Dla twórców C-date priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim osobom rejestrującym swoje konto. Ochrona danych osobowych, zdjęć i prywatności odbywa się przy pomocy nowoczesnego szyfrowania, wszystkie nowe konta są manualnie weryfikowane przez pracowników portalu, aby wykluczyć fałszywe profile i próby nadużyć, dodatkowo wdrażana jest analiza SI, która także ma wyłapywać nieuczciwe konta.

O czym pamiętać?

Czy serwis z randkami C-date posiada jakieś negatywne cechy? Z pewnością można zaliczyć do nich wciąż pojawiające się fałszywe i zduplikowane konta, mimo zapewnień operatora o nieustannym usuwaniu podejrzanych profili. Podobnie, jak w przypadku konkurencyjnych witryn z randkami i tutaj należy uiścić opłatę abonamentową, aby odblokować kluczowe funkcje nawiązywania kontaktu.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w C-date?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące39,97 zł119,90 zł
6 miesięcy13,31 zł79,90 zł
4.6/5

Grupa docelowa:

Bez zobowiązań

Poziom aktywności:

Wysoki

Główna grupa wiekowa:

18-44 lat

Serwis z randkami Victoria Milan udowadnia, że nowych znajomości mogą szukać nie tylko single i singielki, ale także osoby pozostające w związkach. Specjalnie dla tej grupy użytkowników przygotowano nowoczesny portal randkowy, na którym każdy może anonimowo poszukiwać nowych okazji do płomiennego romansu.

Czy Victoria Milan to platforma dla Ciebie?

Ogromnym sukcesem serwisu Victoria Milan jest duża baza klientów, która każdego dnia powiększa się o kolejne 20 tysięcy rejestracji. W sumie z możliwości skorzystania z anonimowej randki korzysta już 9 milionów osób na świecie. Victoria Milan to witryna, która bez wątpienia jest pionierem, jeśli chodzi o dopasowywanie osób pozostających w innych relacjach, która rozwija się na polskim rynku już od 2010 roku.

Anonimowość i bezpieczeństwo

Najważniejszą funkcją, którą oferuje Victoria Milan jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa i anonimowości swoim klientom. Dzieje się to na kilka sposobów. Przede wszystkim wszystkie przesyłane dane osobowe i finansowe zawsze są odpowiednio szyfrowane i niewidoczne dla osób trzecich.

Jeśli nie chcesz, nie musisz też podawać swojej dokładnej lokalizacji – jest to szczególnie przydatne, jeśli mieszkasz z mniejszych miejscowościach i boisz się rozpoznania. Następnie, dzięki nakładkom i filtrom, możesz zmieniać swoje zdjęcia i ukrywać znaki szczególne, które mogłyby pomóc w rozpoznaniu Cię np. przez znajomych.

Plany cenowe i dostępność

Co prawda serwis Victoria Milan nie posiada aplikacji mobilnej, ale możesz bez problemu używać jej poprzez przeglądarkę mobilną, po prostu wpisując adres strony. Aby móc kontaktować się z innymi użytkownikami wymagane jest wykupienie opcji premium, jednak ceny są w tym przypadku dość konkurencyjne w porównaniu z innymi operatorami randek online.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Victoria Milan?

Długość abonamentu Cena za miesiąc Razem
1 miesiąc 28,45 zł 28,45 zł
3 miesiące 22,35 zł 67,05 zł
6 miesięcy 18,29 zł 109,74 zł
12 miesięcy 14,22 zł 170,64 zł

4.6/5

Grupa docelowa:

Wszyscy

Poziom aktywności:

Bardzo wysoki

Główna grupa wiekowa:

20-39 lat

Sympatia to jeden z najstarszych portali randkowych, w którym od 2003 roku wiele Polek i Polaków stawia swoje pierwsze kroki w zawieraniu znajomości online. Sympatia reklamuje się, jako portal matrymonialny dla singli. Działa też z dużą skutecznością, ponieważ zgodnie z danymi operatora, aż 75% członków umówiło się na randkę z osobą poznaną na portalu.

Co wyróżnia serwis Sympatia?

Aby mieć możliwość korzystania z wszystkich funkcji i narzędzi, wymagane jest wykupienie abonamentu. Na szczęście ceny subskrypcji, szczególnie tej długookresowej, są jednymi z najniższych na rynku.

Z usług serwisu Sympatia można korzystać także poprzez aplikację mobilną, aby mieć swoje kontakty zawsze przy sobie. Ciekawą opcją jest szybkie odrzucanie i lajkowanie losowych profili, które pojawiają się na koncie.

Liczy się prostota

Sympatia nie oferuje testów osobowości ani dopasowań użytkowników, zamiast tego można w dowolnym momencie uruchomić wyszukiwarkę i znaleźć interesujące profile wykorzystując lokalizację i preferowane cechy wyglądu lub zainteresowania wymarzonej drugiej połówki.

Czy Sympatia to platforma dla Ciebie?

Sympatia to serwis randkowy dla każdego – niezależnie od wieku czy oczekiwań dotyczących nowego związku. Baza klientów i dostępność funkcji jest duża i różnorodna, a przy stosunkowo niskich cenach abonamentu, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Przez lata Sympatia poszerzała oferowane usługi, dlatego obecnie serwis ten służy nie tylko do rozmowy z nowymi osobami i umawiania się na randki, ale także jest miejscem do wspólnego spędzania wolnego czasu, na przykład do grania w gry online lub rozmowy przez czat wideo.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Sympatia?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc16,90 zł 16,90 zł
3 miesiące9,97 zł29,90 zł
6 miesięcy8,32 zł49,90 zł
4.4/5

Grupa docelowa:

Wszyscy

Poziom aktywności:

Bardzo wysoki

Główna grupa wiekowa:

25-34 lat

Na portal randkowy Badoo z pewnością natrafiło już większość osób poszukujących miłości lub szybkich randek. To w końcu jeden z najpopularniejszych portali tego typu w polskim Internecie!

Co wyróżnia Badoo?

Przede wszystkim naprawdę gigantyczna liczba użytkowników. Szacuje się, że jest ich ponad 159 milionów na całym świecie. Sporym zainteresowaniem cieszy się aplikacja mobilna Badoo, która pozwala na korzystanie z wszystkich funkcji w ruchu. Co więcej, dzięki powiadomieniom na telefon, nie przegapisz żadnej nowej wiadomości, oraz okazji do randki!

Badoo to także wygoda użytkowania – szybka rejestracja i intuicyjny projekt strony pozwala praktycznie od ręki rozpocząć poszukiwania. Aby szybko znaleźć interesujące propozycje kontaktu, wystarczy skorzystać z narzędzi „chybił – trafił”, dostępnych „osób w okolicy” czy opcji dopasowania.

Czy Badoo to platforma dla Ciebie?

Swoją popularność Badoo zawdzięcza jasnemu przesłaniu – oferowanie szczerych i prawdziwych relacji, bez udawania kogoś, kim się nie jest. Jest to motto, które trafia do serc wielu użytkowników, zarówno tych, którzy poszukują stałej, silnej relacji, jak i osób poszukujących przygód, romansu czy spotkania we dwoje.

O czym warto pamiętać korzystając z Badoo?

Zweryfikowanie autentyczności profili, które powstają na stronie nie zawsze idzie zgodnie z planem. Nie brakuje opinii, że niektóre konta są dublowane, a wiele z nich wygląda na fałszywe. Jednak jak zapewnia operator, wciąż wdrażane są nowe metody kontroli i usuwania nieuczciwych profili.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Badoo?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc59,99 zł59,99 zł
3 miesiące39,99 zł119,99 zł
Na zawsze349,90 zł
4.2/5

Grupa docelowa:

Wszyscy

Poziom aktywności:

Bardzo wysoki

Główna grupa wiekowa:

20-65 lat

Randkujmy to portal randkowy, który dedykowany jest wszystkim, bez wyjątku. Cieszy się sporą popularnością wśród osób poszukujących miłości w Polsce.

Co wyróżnia Randkujmy?

Randkujmy to strona z randkami online, która jest jedyna w swoim rodzaju. Oferuje możliwość nawiązywania nowych znajomości i poszukiwania nowej połówki zupełnie za darmo. Nie ma tu więc mowy o płaceniu abonamentu czy blokowaniu opcji wysyłania lub odbierania wiadomości. Od momentu zakończenia rejestracji możesz swobodnie korzystać z wszystkich dostępnych narzędzi i od razu rozpoczynać rozmowę z osobami, które najbardziej przykują Twoją uwagę.

Czy Randkujmy to platforma dla Ciebie?

Dużą zaletą serwisu randkowego Randkujmy jest sama witryna, która jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Nie musisz ufać portalowi w ciemno – przed założeniem konta możesz przejrzeć bazę użytkowników i sprawdzić, czy pojawia się tu ktoś interesujący. Ponadto istnieje tu realna, ręczna weryfikacja nowo utworzonych profili. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych portali operator stosuje sprawdzone metody do sprawdzania i usuwania podejrzanych kont.

O czym warto pamiętać korzystając z Randkujmy?

Czy darmowy serwis z randkami online może posiadać jakieś minusy? Warto wspomnieć o niewielu dodatkowych funkcjach mogących Ci pomóc nawiązać i kontynuować znajomość. Brakuje tu testu dopasowania czy opcji czatu wideo. Ponadto operator nie zdecydował się na stworzenie aplikacji mobilnej, co jednak nie uniemożliwia korzystania z Randkujmy na telefonie. Czekamy na powiększenie się bazy użytkowników, jest ona dużo mniejsza, niż w przypadku konkurencyjnych portali randkowych.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Randkujmy?

Randkujmy to darmowy serwis randkowy, dlatego możesz korzystać ze wszystkich funkcji i narzędzi bez dodatkowych opłat.

4.2/5

Grupa docelowa:

Poważni single

Poziom aktywności:

Średni

Główna grupa wiekowa:

30-50 lat

Portal MyDwoje udowadnia, że biura matrymonialne wcale nie odeszły do przeszłości. Wręcz przeciwnie – dzięki rozwojowi technologii i popularyzacji Internetu, biura matrymonialne mogą sprawniej niż dotychczas pomagać w nawiązywaniu nowych znajomości i poszukiwaniu prawdziwej miłości.

Co wyróżnia MyDwoje?

Serwis MyDwoje jest uznawany za jeden z najpopularniejszych w Polsce i często plasuje się w czołówce, jeśli nie na pierwszym miejscu, najchętniej wybieranych stron do randek online. Strona z randkami MyDwoje posiada dużą bazę użytkowników, a każdy z nich jest proszony o wypełnienie testu osobowości, przygotowanego przez eksperta od psychologii i związków.

Test osobowości

Wypełnianie testu może być dość czasochłonne, jednak uzyskane wyniki są niezwykle pomocne w trafniejszym dopasowywaniu profili, z którymi mogą połączyć Cię zgodne i trwałe relacje. Test osobowości kładzie nacisk na określenie dwóch podstawowych kryteriów, odpowiadających zdaniem nauki, za powodzenie w relacjach – dopasowania temperamentów obu stron oraz ich dojrzałości psychicznej.

Czy MyDwoje to platforma dla Ciebie?

Witryna randkowa MyDwoje nie posiada żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o wiek użytkowników, jednak z naszych obserwacji wynika, że najczęściej rejestrują się tu osoby, które ukończyły już 30 lat. Sporo jest więc profili zarówno trzydziestolatków, jak i czterdziestolatków i pięćdziesięciolatków.

Portal daje wiele możliwości na udoskonalenie swojego konta i wyróżnienie się z tłumu, między innymi pozwalając zweryfikować swoją tożsamość poprzez SMS lub starannie wypełniając szczegółowe dane o sobie.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w MyDwoje?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc60 zł / 85 zł60 zł / 85 zł
3 miesiące32 zł / 46 zł95 zł / 139 zł
4.6/5

Grupa docelowa:

Konserwatywni

Poziom aktywności:

Wysoki

Główna grupa wiekowa:

30-50 lat

Portal Przeznaczeni działa na polskim rynku już od 2005 roku. Witryna jest także zdobywcą kilku nagród branżowych, między innymi za rozwiązania mobilne (posiada aplikację mobilną na urządzenia z iOS i Androidem) oraz wykorzystywaną technologię.

Co wyróżnia serwis Przeznaczeni?

O sukcesie misji, jaką posiada witryna randkowa Przeznaczeni świadczy ponad 17 tysięcy zawartych związków małżeńskim, dzięki zapoznaniu się poprzez stronę, a także 200 tysięcy comiesięcznych logowań użytkowników.

Rejestracja nowego konta na portalu jest bezpłatna – aby uzyskać dostęp do podstawowych funkcji, takich jak wysyłanie i odbieranie wiadomości, należy jednak wykupić usługę premium.

Czy Przeznaczeni to platforma dla Ciebie?

Przeznaczeni to platforma randkowa dedykowana określonej grupie użytkowników. Skupia wokół siebie osoby szanujące uniwersalne wartości, takie jak rodzina, miłość, wierność, przyjaźń i uczciwość, a także osoby wyznające wiarę katolicką. Nie oznacza to jednak, że w serwisie nie pojawiają się osoby o odmiennych wartościach – jest ich jednak zdecydowanie mniej.

O czym warto pamiętać korzystając ze strony Przeznaczeni?

Korzystanie z darmowego konta pozwala wyłącznie na „zaczepianie” innych członków portalu, jednak nie daje szansy na rozpoczęcie rozmowy. Aby nieco obejść konieczność opłaty abonamentu przez pierwszy miesiąc, warto pobrać i zainstalować aplikację mobilną, która pozwala na bezpłatne korzystanie z wszystkich opcji premium przez pierwsze 30 dni obecności na portalu.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Przeznaczeni?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł39,90 zł
3 miesiące23,80 zł71,40 zł
6 miesięcy13,90 zł83,40 zł
12 miesięcy8,90 zł106,80 zł
3.6/5

Grupa docelowa:

Poważni single

Poziom aktywności:

Wysoki

Główna grupa wiekowa:

25-55 lat

Swatka to kolejny z serwisów randkowych, który jest przeznaczony dla wszystkich poszukujących miłości, bez względu na wiek, doświadczenia w związkach czy preferencje.

Co wyróżnia serwis Swatka?

Plusem portalu Swatka jest prosty projekt strony (z drugiej strony może się on wydawać nieco przestarzały) oraz błyskawiczna rejestracja, która trwa 25 sekund. Co więcej, można dodatkowo ułatwić sobie zadanie, korzystając z już posiadanego konta w mediach społecznościowych.

W tym przypadku wystarczy wybrać logowanie przez Facebook, aby szybko skopiować podstawowe dane do konta na stronie Swatka. Tym, na co warto zwrócić szczególną uwagę, jest staranne wypełnienie testu osobowości, który pomoże w trafnej selekcji profili, z którymi warto nawiązać bliższe relacje.

Czy Swatka to platforma dla Ciebie?

Coś dla siebie znajdą tu wszyscy, którzy krępują się nawiązywać nowe znajomości na żywo. Swatka oferuje dostęp do najpopularniejszych funkcji poznawania nowych osób oraz podtrzymywania relacji. Należą do nich – test osobowości, ręczne sprawdzanie autentyczności wszystkich nowych profili czy darmowa rejestracja konta.

O czym warto pamiętać korzystając ze strony Swatka?

Naszym serwis Swatka wypada dość blado na tle innych prezentowanych tutaj stron z randkami online. Wysoka cena abonamentu i ograniczona ilość opcji, a także niewielka baza aktywnych użytkowników sprawia, że znalezienie idealnego partnera lub partnerki może nie być tak efektywne, jak na konkurencyjnych portalach.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Swatka?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc59,90 zł59,90 zł
3 miesiące33,00 zł99,00 zł
6 miesięcy23,17 zł139,00 zł
12 miesięcy13,25 zł159,00 zł

Najczęściej zadawane pytania o portale randkowe

Jaką stronę z randkami online wybrać?

Wybór portali randkowych w Polsce jest spory, jednak nie musisz rejestrować konta w każdym z nich, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie drugiej połówki. Przede wszystkim weź pod uwagę recenzje stron z randkami online, aby skupić się na tych najbardziej bezpiecznych i zaufanych. Następnie określ swoje wymagania – czy poszukujesz szybkiej randki, płomiennego romansu czy prawdziwej, stałej relacji?

Sprawdź naszą listę ze stronami randkowymi – z pewnością znajdziesz tam taką witrynę, która spełni Twoje oczekiwania. Jeśli nie chcesz przepłacać za abonamenty Premium, które są niezbędnym elementem większości portalu randkowych, wybierz te strony, które przyznają rabaty lub darmowe wersje próbne.

Czy korzystanie z portali randkowych jest bezpieczne?

Co do zasady, korzystanie z portali randkowych jest bezpieczne pod warunkiem, że wybierasz zaufane portale, które dbają o ochronę Twoich danych oraz nie udostępniasz na profilu swoich wrażliwych danych. Nie brakuje serwisów, które dbają o ochronę swoich klientów, ręcznie weryfikując nowe profile. Z drugiej strony, możesz też zachować dla siebie najważniejsze dane, takie jak miejsce zamieszkania, zarobki czy nawet swój wizerunek.

W związku z tym, że wiele portali randkowych odblokowuje kluczowe funkcje dopiero po opłaceniu subskrypcji upewnij się, że do dokonywania płatności wybierasz wyłącznie zaufane metody, a witryna stosuje zaawansowane szyfrowanie połączenia, które chroni wszelkie przesyłane dane.

Kto korzysta z portali randkowych?

Tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o to, kto może korzystać z serwisów z randkami online. Najczęściej jednak są to osoby, które chcą poznać nowych ludzi, nawiązać szczerze relacje, szukają przyjaźni lub miłości. Z portali randkowych korzystają młode osoby i seniorzy. Nie brakuje portali dedykowanych singlom i osobom w związkach. Największe serwisy randkowe posiadają gigantyczne bazy użytkowników, które są liczone w setkach tysięcy, a nawet milionach osób.

Ile kosztuje korzystanie z serwisów randkowych?

Wszystko zależy od tego, który z portali wybierzesz. Niektóre serwisy (takie jak Randkuj-my) są zupełnie bezpłatne, jednak większość z nich pobiera opłaty za miesiąc, trzy miesiące lub pół roku nieograniczonego dostępu do wszystkich funkcji. Wysokość opłat waha się od kilku do kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Najczęściej najtańszą opcją jest wybranie kilkumiesięcznego abonamentu.

Jak działają internetowe portale randkowe?

Sposób działania portali randkowych online jest prosty. Ich głównym celem jest zebranie w jednym miejscu osób, które poszukują nowych związków, przygód lub miłości. Każdy serwis randkowy posiada zaawansowane sposoby wyszukiwania nowych kontaktów, na przykład poprzez filtrowanie czy testy osobowości. Szczególnie te ostatnie stały się domeną portali randkowych. Wiele z nich opracowuje własne, unikalne testy psychologiczne.

Na podstawie wyników testu tworzony jest profil użytkownika. W kolejnym kroku, za pomocą algorytmów, następuje dopasowanie profilu do innych podobnych zarejestrowanych na portalu. Osoby z największą zgodnością pojawiają się, jako nowe propozycje kontaktu. Z wybranymi użytkownikami możesz nawiązać kontakt, na przykład wysyłając im wiadomość.

Czy spotykanie się z osobami z serwisów randkowych jest bezpieczne?

Tak, jeśli zadbasz najpierw o swoje bezpieczeństwo. Przed podjęciem decyzji o spotkaniu w cztery oczy możesz porozmawiać z daną osobą na czacie wideo i upewnić się, że po drugiej stronie ekranu rzeczywiście znajduje się ktoś, kogo oczekujesz.

Pierwsze spotkanie warto zainicjować już po dobrym poznaniu się i dłuższej rozmowie. Do pierwszego spotkania wybierz miejsce, w którym poczujesz się bezpiecznie, na przykład miejsce publiczne. Poinformuj też kogoś bliskiego o spotkaniu i podaj wszelkie szczegóły.