Portale randkowe

Portale randkowe ❤️
12 najlepszych portali randkowych w Polsce

Jeśli dopiero wkraczasz w świat portali randkowych możesz czuć się niepewnie. Duży wybór serwisów z randkami online i konieczność podjęcia decyzji, gdzie zarejestrować swój profil może stanowić spore wyzwanie. Mając jednak z tyłu głowy swój cel, jakim jest poznanie swojej drugiej połówki, stworzenie silnej relacji lub umówienie się na satysfakcjonującą randkę, całe zadanie wydaje się dużo łatwiejsze.

W DatingHelp chcemy pomóc Ci poradzić sobie z pierwszym, najważniejszym zadaniem, czyli wyborem odpowiedniego portalu randkowego, któremu możesz zaufać. Stworzyliśmy wiele przewodników i recenzji, które pomogą Ci podjąć decyzję. Poniżej znajdziesz sprawdzone i naszym zdaniem najlepsze serwisy randkowe w Polsce oraz ich porównanie.

Są wśród nich popularne polskie portale randkowe dla wszystkich, a także serwisy dla osób w określonej kategorii wiekowej, singli i osób pozostających w związkach, a także użytkowników posiadających określone poglądy i wartości.

Zacznij szukać miłości już teraz!

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne.

4.6/5

Cena
39,90 zł

Członkowie
21 mln

4.4/5

Cena
12,90 zł

Członkowie
13 mln

3.8/5

Cena
39,90 zł

Członkowie
190 tys.

4.2/5

Cena
39,90 zł

Członkowie
200 tys.

3.8/5

Cena
39,90 zł

Członkowie
500 tys.

4.8/5

Cena
14,22 zł

Członkowie
9 mln

4.6/5

Cena
8,32 zł

Członkowie
8 mln

4.4/5

Cena
39,99 zł

Członkowie
159 mln

4.2/5

Cena
0 zł

Członkowie
1 mln

4.6/5

Cena
32 zł

Członkowie
800 tys.

4.6/5

Cena
8,90 zł

Członkowie
2 mln

3.6/5

Cena
13,25 zł

Członkowie
710 tys.

Be2
Jeden z najchętniej wybieranych serwisów randkowych w Polsce

be2 screenshot

Członkowie:
21 milionów

Rozkład płci:
57% kobiet | 43% mężczyzn

Portal randkowy Be2 skupił się na przedstawieniu rozwiązania dla problemu, który dotyka większość użytkowników aplikacji randkowych. Pomaga w bezpiecznym zawieraniu znajomości z singlami i singielkami, które są najbardziej dopasowane do kryteriów wyszukiwania osoby poszukującej miłości.

Wszystkie osoby korzystające z Be2 rozwiązują test osobowości, aby stworzyć swój własny profil psychologiczny. Następnie do wyników testu dopasowywane są profile innych członków portalu, a sugerowane dopasowania są pierwszym krokiem do nawiązania nowej znajomości. Obecnie serwisowi Be2 zaufało ponad 21 milionów użytkowników z całego świata, co stawia go na podium najpopularniejszych serwisów randkowych w Polsce i na świecie.

Siłą platformy randkowej Be2 jest jej doświadczenie w branży łączenia ze sobą ludzi online. Jako jedna z niewielu stron randkowych w Polsce prężnie działa już od 2004 roku stale ulepszając swoje usługi, dzięki obserwacjom i analizom dokonywanym także na światowych rynkach. W efekcie każdy użytkownik może skorzystać z wielu nowatorskich narzędzi pomagających nawiązać kontakt z innymi singlami. Należą do nich prowokujące pytania, lajkowanie zdjęć czy możliwość rozmowy wideo.

Platforma Be2 przypadnie do gustu szczególnie osobom, które preferują korzystanie z randkowych aplikacji mobilnych. Ta stworzona przez portal jest nie tylko nowoczesna i wygodna w obsłudze, ale pozwala na stałe pozostawanie w kontakcie i zawieranie nowych znajomości.

Plusy

Prawie 20-letnie doświadczenie w branży

Duży nacisk kładziony na prywatność i bezpieczeństwo

Szybka aplikacja mobilna

Minusy

Spore ograniczenia dla darmowej wersji konta

Ile kosztuje członkostwo w Be2?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące119,90 zł359,70 zł
6 miesięcy79,90 zł479,40 zł

eDarling
Dla osób poszukujących idealnych dopasowań

edarling pl

Członkowie:
13 milionów

Rozkład płci:
Niedostępne

W dzisiejszych czasach portale randkowe to nie tylko zwykłe katalog z profilami singli i singielek z różnych części Polski. To także funkcjonalne serwisy, które korzystają z dorobku naukowego i technologicznego, aby jeszcze precyzyjniej łączyć w pary osoby poszukujące miłości. Witryna z randkami online eDarling jest dedykowana osobom poszukującym poważnych relacji, stałego związku i prawdziwej miłości. Swoje doświadczenie w branży randek online w Polsce eDarling buduje już od 2010 roku, skutecznie przekonując do siebie tysiące nowych użytkowników, którzy zakładają tu konto każdego miesiąca.

Platforma randkowa eDarling oferuje unikalny, potwierdzony randkowo test psychologiczny, który różni się od tych udostępnianych przez konkurencyjne portale. Przede wszystkim użytkownicy nie odpowiadają tu tylko na podstawowe, proste pytania. Sprytnie dobrane zagadnienia na temat codziennych zachowań, preferencji, zwyczajów i potrzeb tworzą wyniki skrojone na miarę każdego użytkownika. Na podstawie uzyskanych wyników budowany jest profil psychologiczny, będący późniejszym punktem odniesienia podczas tworzenia nowych dopasowań.

Szanse na znalezienie idealnego partnera lub partnerki w eDarling są całkiem spore. Wszystko dzięki ogromnej bazie zarejestrowanych użytkowników, których liczba rośnie każdego dnia. Co więcej, dzięki aplikacji mobilnej eDarling, możesz korzystać z usług portalu gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek masz na to ochotę. Pamiętaj jednak, że najwięcej możliwości kontaktu z innymi da Ci wyłącznie konto Premium.

Plusy

W branży od 2009 roku

Bezpieczeństwo i wysoka jakość usług

Dopasowanie partnerów potwierdzone naukowo

Minusy

Duże ograniczenia dla darmowych kont

Ile kosztuje członkostwo w eDarling?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc99,90 zł99,90 zł
3 miesiące74,90 zł224,70 zł
6 miesięcy49,90 zł299,40 zł

Academic Singles
Dla singli z wyższym wykształceniem

Członkowie:
190 tysięcy

Rozkład płci:
55% kobiet | 45% mężczyzn

Wielu użytkowników portali randkowych doskonale wie, jakie cechy powinna mieć ich wymarzona połówka. Academic Singles to serwis z randkami, który skupia osoby z wyższym wykształceniem. Co więcej, stosowane są naukowe metody dopasowywania do siebie profili, dzięki temu można nie tylko poznać singli lub singielki o interesującym wyglądzie i wykształceniu, ale także porównać swoje profile psychologiczne.

Wszystko to sprawia, że platforma Academic Singles jest dedykowana osobom, które poważnie podchodzą do budowania stałych relacji i poznawania nowych osób. Do Academic Singles można zarejestrować się za darmo, a w abonamencie aktywować dodatkowe funkcje. Portal zyskał spore zaufanie użytkowników, dzięki położeniu ogromnego nacisku na zapewnienie bezpieczeństwa wszystkich posiadaczy kont.

Z Academic Singles randki przechodzą na wyższy poziom, dzięki możliwości rozmowy przez czat wideo. Uzyskujesz więc świetną okazję, aby upewnić się, że po drugiej stronie ekranu znajduje się ktoś, kogo naprawdę się spodziewasz. Co więcej, dzięki szybkiej i wydajnej aplikacji mobilnej, możesz mieć swoje kontakty zawsze przy sobie. Nudzisz się w kolejce na poczcie? A może czeka Cię długa droga do domu? To dobry moment, aby sprawdzić, czy ktoś interesujący pojawił się online.

Na co zwrócić uwagę rejestrując się na stronie z randkami Academic Singles? Niektórzy użytkownicy deklarowali problemy podczas zamykania konta, cała procedura wydaje się czasochłonna i skomplikowana. Warto pamiętać, że darmowe członkostwo w Academic Singles pozwala wyłącznie na przeglądanie profili innych singli – aby nawiązać kontakt, należy wykupić wersję premium.

Plusy

Duża baza użytkowników z wyższym wykształceniem

Wygodny dostęp także za pomocą aplikacji

Dopasowanie za pomocą testu osobowości

Minusy

Możliwe problemy z anulowaniem członkostwa

Do odblokowania większości funkcji niezbędna jest wersja premium

Ile kosztuje członkostwo w Academic Singles?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące119,90 zł359,70 zł
6 miesięcy79,90 zł479,40 zł

Singles50
Dla singli po pięćdziesiątce

Członkowie:
200 tysięcy

Rozkład płci:
57% kobiet | 43% mężczyzn

Czy po ukończeniu 50 lat można nadal znaleźć miłość? Portal z randkami Singles50 udowadnia, że nowego partnera lub partnerki można z sukcesem poszukiwać także w drugiej połowie życia. Dowodem na potwierdzenie tej tezy jest aż 41% udanych dopasowań wśród użytkowników serwisu.

Platforma randkowa Singles50 przyciąga do siebie osoby z całej Polski, z różnymi doświadczeniami życiowymi, przyzwyczajeniami, zainteresowaniami oraz oczekiwaniami. Nie jest niespodzianką, że w tym wieku nie każdy ma ochotę na eksperymenty i rozpoczynanie wszystkiego od nowa. Singles50 wychodzi tym oczekiwaniom naprzeciw, oferując starannie skomponowany test osobowości. Po jego wypełnieniu można nawiązywać nowe znajomości z jeszcze większym prawdopodobieństwem znalezienia partnera lub partnerki do rozmów, lub rozpoczęcia nowego związku.

Zaletą strony z randkami Singles50 jest intuicyjna i prosta obsługa. Nawet osoby niezaznajomione ze światem Internetu i portali do nawiązywania kontaktów online, poradzą sobie z założeniem konta i nawigacją po serwisie. Wszyscy nowi użytkownicy mogą liczyć nie tylko na jasne instrukcje, ale także dostępność obsługi klienta. Aby pozostawać w kontakcie także przebywając poza domem, warto skorzystać z aplikacji mobilnej Singles50.

Rejestracja w Singles50 jest darmowa, jednak aby móc w pełni wykorzystać oferowane opcje, w tym rozpoczynać rozmowę z wybranymi osobami oraz kontynuować znajomość online odbierając kolejne wiadomości.

Plusy

Serwis dedykowany osobom w wieku 50+

Prosta obsługa

Bezpłatna rejestracja i test osobowości

Dokładne dopasowanie, dzięki wynikom testu

Minusy

Darmowa wersja nie oferuje praktycznie żadnych funkcji

Klienci zgłaszają problemy z usuwaniem kont

Ile kosztuje członkostwo w Singles50?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące119,90 zł359,70 zł
6 miesięcy79,90 zł479,40 zł

C-date
Portal z randkami na „wysokim poziomie”

C-date Poland

Członkowie:
500 tysięcy

Rozkład płci:
52% kobiet | 48% mężczyzn

Portal randkowy C-date cechuje coś, o czym marzy wielu operatorów internetowych serwisów matrymonialnych. Tą cechą jest zaufanie, które C-date zdobyło u swoich użytkowników przez wszystkie lata działalności, a dowodem średnio 25 tysięcy nowych rejestracji kont na całym świecie. C-date posiada spore doświadczenie w branży randkowej, gdyż działa w niej od 2008 roku. To sporo czasu, aby ze szczegółami poznać preferencje i oczekiwania klientów.

Dla twórców C-date priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim osobom rejestrującym swoje konto. Ochrona danych osobowych, zdjęć i prywatności odbywa się przy pomocy nowoczesnego szyfrowania, wszystkie nowe konta są manualnie weryfikowane przez pracowników portalu, aby wykluczyć fałszywe profile i próby nadużyć, dodatkowo wdrażana jest analiza SI, która także ma wyłapywać nieuczciwe konta.

Czy serwis z randkami C-date posiada jakieś negatywne cechy? Z pewnością można zaliczyć do nich wciąż pojawiające się fałszywe i zduplikowane konta, mimo zapewnień operatora o nieustannym usuwaniu podejrzanych profili. Podobnie, jak w przypadku konkurencyjnych witryn z randkami i tutaj należy uiścić opłatę abonamentową, aby odblokować kluczowe funkcje nawiązywania kontaktu.

Plusy

Łatwa obsługa

Duża baza użytkowników

Aplikacja mobilna do pobrania

Regularne dopasowania użytkowników

Minusy

Możliwe problemy z anulowaniem opcji Premium

Doniesienia o dużej ilości fałszywych kont

Ile kosztuje członkostwo w C-date?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące39,97 zł119,90 zł
6 miesięcy13,31 zł79,90 zł

Victoria Milan
Dla osób z związkach szukających romansu

VictoriaMilan screenshot Poland

Członkowie:
 9 milionów

Rozkład płci:
53% kobiet | 47% mężczyzn

Serwis z randkami Victoria Milan udowadnia, że nowych znajomości mogą szukać nie tylko single i singielki, ale także osoby pozostające w związkach. Specjalnie dla tej grupy użytkowników przygotowano nowoczesny portal randkowy, na którym każdy może anonimowo poszukiwać nowych okazji do płomiennego romansu.

Ogromnym sukcesem serwisu Victoria Milan jest duża baza klientów, która każdego dnia powiększa się o kolejne 20 tysięcy rejestracji. W sumie z możliwości skorzystania z anonimowej randki korzysta już 9 milionów osób na świecie. Victoria Milan to witryna, która bez wątpienia jest pionierem, jeśli chodzi o dopasowywanie osób pozostających w innych relacjach, która rozwija się na polskim rynku już od 2010 roku.

Najważniejszą funkcją, którą oferuje Victoria Milan jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa i anonimowości swoim klientom. Dzieje się to na kilka sposobów. Przede wszystkim wszystkie przesyłane dane osobowe i finansowe zawsze są odpowiednio szyfrowane i niewidoczne dla osób trzecich. Jeśli nie chcesz, nie musisz też podawać swojej dokładnej lokalizacji – jest to szczególnie przydatne, jeśli mieszkasz z mniejszych miejscowościach i boisz się rozpoznania. Następnie, dzięki nakładkom i filtrom, możesz zmieniać swoje zdjęcia i ukrywać znaki szczególne, które mogłyby pomóc w rozpoznaniu Cię np. przez znajomych.

Co prawda serwis Victoria Milan nie posiada aplikacji mobilnej, ale możesz bez problemu używać jej poprzez przeglądarkę mobilną, po prostu wpisując adres strony. Aby móc kontaktować się z innymi użytkownikami wymagane jest wykupienie opcji premium, jednak ceny są w tym przypadku dość konkurencyjne w porównaniu z innymi operatorami randek online.

Plusy

Gwarancja anonimowości i bezpieczeństwa

Zweryfikowane profile

Duża baza użytkowników z całej Polski

Niskie ceny członkostwa

Minusy

Ograniczone opcje kontaktu dla darmowego konta

Brak aplikacji mobilnej

Ile kosztuje członkostwo w Victoria Milan?

Długość abonamentu Cena za miesiąc Razem
1 miesiąc 28,45 zł 28,45 zł
3 miesiące 22,35 zł 67,05 zł
6 miesięcy 18,29 zł 109,74 zł
12 miesięcy 14,22 zł 170,64 zł

Sympatia
Lubiany portal randkowy z wieloma funkcjami

Sympatia screenshot

Członkowie:
8 milionów

Rozkład płci:
Niedostępne

Sympatia to jeden z najstarszych portali randkowych, w którym od 2003 roku wiele Polek i Polaków stawia swoje pierwsze kroki w zawieraniu znajomości online. Sympatia reklamuje się, jako portal matrymonialny dla singli. Działa też z dużą skutecznością, ponieważ zgodnie z danymi operatora, aż 75% członków umówiło się na randkę z osobą poznaną na portalu.

Przez lata Sympatia poszerzała oferowane usługi, dlatego obecnie serwis ten służy nie tylko do rozmowy z nowymi osobami i umawiania się na randki, ale także jest miejscem do wspólnego spędzania wolnego czasu, na przykład do grania w gry online lub rozmowy przez czat wideo. Z usług serwisu Sympatia można korzystać także poprzez aplikację mobilną, aby mieć swoje kontakty zawsze przy sobie. Ciekawą opcją jest szybkie odrzucanie i lajkowanie losowych profili, które pojawiają się na koncie.

Aby mieć możliwość korzystania z wszystkich funkcji i narzędzi, wymagane jest wykupienie abonamentu. Na szczęście ceny subskrypcji, szczególnie tej długookresowej, są jednymi z najniższych na rynku. Sympatia nie oferuje testów osobowości ani dopasowań użytkowników, zamiast tego można w dowolnym momencie uruchomić wyszukiwarkę i znaleźć interesujące profile wykorzystując lokalizację i preferowane cechy wyglądu lub zainteresowania wymarzonej drugiej połówki.

Sympatia to serwis randkowy dla każdego – niezależnie od wieku czy oczekiwań dotyczących nowego związku. Baza klientów i dostępność funkcji jest duża i różnorodna, a przy stosunkowo niskich cenach abonamentu, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Plusy

Duża popularność w Polsce

Działa od 2003 roku

Zapewnia pełne bezpieczeństwo

Posiada aplikację mobilną

Minusy

Niewiele darmowych opcji

Brak testu osobowości

Ile kosztuje członkostwo w Sympatia?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc16,90 zł 16,90 zł
3 miesiące9,97 zł29,90 zł
6 miesięcy8,32 zł49,90 zł

Badoo
Dla singli poszukujących relacji bez zobowiązań

badoo screenshot

Członkowie:
159 milionów

Rozkład płci:
35% kobiet | 65% mężczyzn

Na portal randkowy Badoo z pewnością natrafiło już większość osób poszukujących miłości lub szybkich randek. To w końcu jeden z najpopularniejszych portali tego typu w polskim Internecie! Co wyróżnia Badoo? Przede wszystkim naprawdę gigantyczna liczba użytkowników. Szacuje się, że jest ich ponad 159 milionów na całym świecie. Sporym zainteresowaniem cieszy się aplikacja mobilna Badoo, która pozwala na korzystanie z wszystkich funkcji w ruchu. Co więcej, dzięki powiadomieniom na telefon, nie przegapisz żadnej nowej wiadomości, oraz okazji do randki!

Swoją popularność Badoo zawdzięcza jasnemu przesłaniu – oferowanie szczerych i prawdziwych relacji, bez udawania kogoś, kim się nie jest. Jest to motto, które trafia do serc wielu użytkowników, zarówno tych, którzy poszukują stałej, silnej relacji, jak i osób poszukujących przygód, romansu czy spotkania we dwoje. Badoo to także wygoda użytkowania – szybka rejestracja i intuicyjny projekt strony pozwala praktycznie od ręki rozpocząć poszukiwania. Aby szybko znaleźć interesujące propozycje kontaktu, wystarczy skorzystać z narzędzi „chybił – trafił”, dostępnych „osób w okolicy” czy opcji dopasowania.

O czym warto pamiętać korzystając z Badoo? Zweryfikowanie autentyczności profili, które powstają na stronie nie zawsze idzie zgodnie z planem. Nie brakuje opinii, że niektóre konta są dublowane, a wiele z nich wygląda na fałszywe. Jednak jak zapewnia operator, wciąż wdrażane są nowe metody kontroli i usuwania nieuczciwych profili.

Plusy

Duża baza użytkowników

Szybka rejestracja i logowanie

Wygodna aplikacja mobilna

Darmowe konto daje spore możliwości

Minusy

Problemy ze spamem fałszywych kont

Brak testu osobowości

Ile kosztuje członkostwo w Badoo?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc59,99 zł59,99 zł
3 miesiące39,99 zł119,99 zł
Na zawsze349,90 zł

Randkujmy
Darmowe randki online dla wszystkich

randkujmy screenshot

Członkowie:
1 milion

Rozkład płci:
Niedostępne

Randkuj-my to strona z randkami online jedyna w swoim rodzaju. Oferuje możliwość nawiązywania nowych znajomości i poszukiwania nowej połówki zupełnie za darmo. Nie ma tu więc mowy o płaceniu abonamentu czy blokowaniu opcji wysyłania lub odbierania wiadomości. Od momentu zakończenia rejestracji możesz swobodnie korzystać z wszystkich dostępnych narzędzi i od razu rozpoczynać rozmowę z osobami, które najbardziej przykują Twoją uwagę.

Dużą zaletą serwisu randkowego Randkujmy jest intuicyjna i łatwy w obsłudze witryna. Nie musisz także ufać portalowi w ciemno – przed założeniem konta możesz przejrzeć bazę użytkowników i sprawdzić, czy pojawia się tu ktoś interesujący. Ponadto istnieje tu realna, ręczna weryfikacja nowo utworzonych profili. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych portali operator stosuje sprawdzone metody do sprawdzania i usuwania podejrzanych kont.

Czy darmowy serwis z randkami online może posiadać jakieś minusy? Warto wspomnieć o niewielu dodatkowych funkcjach mogących Ci pomóc nawiązać i kontynuować znajomość. Brakuje tu testu dopasowania czy opcji czatu wideo. Ponadto operator nie zdecydował się na stworzenie aplikacji mobilnej, co jednak nie uniemożliwia korzystania z Randkujmy na telefonie. Czekamy na powiększenie się bazy użytkowników, jest ona dużo mniejsza, niż w przypadku konkurencyjnych portali randkowych.

Plusy

Bezpłatny serwis randkowy

Manualna weryfikacja autentyczności profili

Prosta obsługa i rejestracja

Minusy

Brak dodatkowych funkcji

Niewielka baza użytkowników

Brak aplikacji mobilnej

Ile kosztuje członkostwo w Randkujmy?

Randkujmy to darmowy serwis randkowy, dlatego możesz korzystać ze wszystkich funkcji i narzędzi bez dodatkowych opłat.

MyDwoje
Dla poszukujących dojrzałych relacji

Członkowie:
800 tysięcy

Rozkład płci:
Niedostępne

Portal MyDwoje udowadnia, że instytucja biur matrymonialnych wcale nie odeszła do przeszłości. Wręcz przeciwnie – dzięki rozwojowi technologii i popularyzacji Internetu, może sprawniej niż dotychczas pomagać w nawiązywaniu nowych znajomości i poszukiwaniach prawdziwej miłości. Serwis jest uznawany za jeden z najpopularniejszych w Polsce i często plasuje się w czołówce, jeśli nie na pierwszym miejscu najchętniej wybieranych stron do randek online.

Strona z randkami MyDwoje posiada dużą bazę użytkowników, a każdy z nich jest proszony o wypełnienie testu osobowości, przygotowanego przez eksperta od psychologii i związków. Wypełnianie testu może być dość czasochłonne, jednak uzyskane wyniki są niezwykle pomocne w trafniejszym dopasowywaniu profili, z którymi mogą połączyć Cię zgodne i trwałe relacje. Test osobowości kładzie nacisk na określenie dwóch podstawowych kryteriów, odpowiadających zdaniem nauki, za powodzenie w relacjach – dopasowania temperamentów obu stron oraz ich dojrzałości psychicznej.

Witryna randkowa MyDwoje nie posiada żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o wiek użytkowników, jednak z naszych obserwacji wynika, że najczęściej rejestrują się tu osoby, które ukończyły już 30 lat. Sporo jest więc profili zarówno trzydziestolatków, jak i czterdziestolatków i pięćdziesięciolatków. Portal daje wiele możliwości na udoskonalenie swojego konta i wyróżnienie się z tłumu, między innymi pozwalając zweryfikować swoją tożsamość poprzez SMS lub starannie wypełniając szczegółowe dane o sobie.

Plusy

Wysokie oceny ekspertów

Duża baza użytkowników

Wiele pomyślnych dopasowań

Test osobowości przygotowany przez eksperta

Bardzo szczegółowe profile użytkowników

Szybka i łatwa rejestracja konta

Minusy

Wypełnianie testu osobowości może zająć do 40 minut

Wysoka cena abonamentu

Ile kosztuje członkostwo w MyDwoje?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc60 zł / 85 zł60 zł / 85 zł
3 miesiące32 zł / 46 zł95 zł / 139 zł

Przeznaczeni
Dla osób szanujących konserwatywne wartości

Przeznaczeni screenshot

Członkowie:
2 miliony

Rozkład płci:
Niedostępne

Przeznaczeni to platforma randkowa dedykowana określonej grupie użytkowników. Skupia wokół siebie osoby szanujące uniwersalne wartości, takie jak rodzina, miłość, wierność, przyjaźń i uczciwość, a także osoby wyznające wiarę katolicką. Nie oznacza to jednak, że w serwisie nie pojawiają się osoby o odmiennych wartościach – jest ich jednak zdecydowanie mniej.

Portal Przeznaczeni działa na polskim rynku już od 2005 roku. Witryna jest także zdobywcą kilku nagród branżowych, między innymi za rozwiązania mobilne (posiada aplikację mobilną na urządzenia z iOS i Androidem) oraz wykorzystywaną technologię. O sukcesie misji, jaką posiada witryna randkowa Przeznaczeni świadczy ponad 17 tysięcy zawartych związków małżeńskim, dzięki zapoznaniu się poprzez stronę, a także 200 tysięcy comiesięcznych logowań użytkowników.

Rejestracja nowego konta na portalu jest bezpłatna – aby uzyskać dostęp do podstawowych funkcji, takich jak wysyłanie i odbieranie wiadomości, należy jednak wykupić usługę premium. Korzystanie z darmowego konta pozwala wyłącznie na „zaczepianie” innych członków portalu, jednak nie daje szansy na rozpoczęcie rozmowy. Aby nieco obejść konieczność opłaty abonamentu przez pierwszy miesiąc, warto pobrać i zainstalować aplikację mobilną, która pozwala na bezpłatne korzystanie z wszystkich opcji premium przez pierwsze 30 dni obecności na portalu.

Plusy

Duża baza użytkowników

Promuje uniwersalne wartości

Duży wskaźnik zawartych związków

Portal ceniony w branży

Prosta obsługa

Aplikacja mobilna z darmowym miesiącem Premium

Minusy

Wysyłanie i odbieranie wiadomości tylko w opcji premium

Ile kosztuje członkostwo w Przeznaczeni?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł39,90 zł
3 miesiące23,80 zł71,40 zł
6 miesięcy13,90 zł83,40 zł
12 miesięcy8,90 zł106,80 zł

Swatka
Dla starszych singli z całej Polski

Swatka screenshot

Członkowie:
710 tysięcy

Rozkład płci:
Niedostępne

Swatka to kolejny z serwisów randkowych, który jest przeznaczony dla wszystkich poszukujących miłości, bez względu na wiek, doświadczenia w związkach czy preferencje. Coś dla siebie znajdą tu wszyscy, którzy krępują się nawiązywać nowe znajomości na żywo. Swatka oferuje dostęp do najpopularniejszych funkcji poznawania nowych osób oraz podtrzymywania relacji. Należą do nich – test osobowości, ręczne sprawdzanie autentyczności wszystkich nowych profili czy darmowa rejestracja konta.

Plusem portalu Swatka jest prosty projekt strony (z drugiej strony może się on wydawać nieco przestarzały) oraz błyskawiczna rejestracja, która trwa 25 sekund. Co więcej, można dodatkowo ułatwić sobie zadanie, korzystając z już posiadanego konta w mediach społecznościowych. W tym przypadku wystarczy wybrać logowanie przez Facebook, aby szybko skopiować podstawowe dane do konta na stronie Swatka. Tym, na co warto zwrócić szczególną uwagę, jest staranne wypełnienie testu osobowości, który pomoże w trafnej selekcji profili, z którymi warto nawiązać bliższe relacje.

Naszym serwis Swatka wypada dość blado na tle innych prezentowanych tutaj stron z randkami online. Wysoka cena abonamentu i ograniczona ilość opcji, a także niewielka baza aktywnych użytkowników sprawia, że znalezienie idealnego partnera lub partnerki może nie być tak efektywne, jak na konkurencyjnych portalach.

Plusy

Darmowa i szybka rejestracja

Test dopasowania

Ręczne sprawdzanie wiarygodności profili

Minusy

Staromodny wygląd strony

Wysoka cena abonamentu premium

Brak szybkich opcji płatności

Ile kosztuje członkostwo w Swatce?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc59,90 zł59,90 zł
3 miesiące33,00 zł99,00 zł
6 miesięcy23,17 zł139,00 zł
12 miesięcy13,25 zł159,00 zł

Najczęściej zadawane pytania o portale randkowe

Jaką stronę z randkami online wybrać?

Wybór portali randkowych w Polsce jest spory, jednak nie musisz rejestrować konta w każdym z nich, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie drugiej połówki. Przede wszystkim weź pod uwagę recenzje stron z randkami online, aby skupić się na tych najbardziej bezpiecznych i zaufanych. Następnie określ swoje wymagania – czy poszukujesz szybkiej randki, płomiennego romansu czy prawdziwej, stałej relacji?

Sprawdź naszą listę ze stronami randkowymi – z pewnością znajdziesz tam taką witrynę, która spełni Twoje oczekiwania. Jeśli nie chcesz przepłacać za abonamenty Premium, które są niezbędnym elementem większości portalu randkowych, wybierz te strony, które przyznają rabaty lub darmowe wersje próbne.

Czy korzystanie z portali randkowych jest bezpieczne?

Co do zasady, korzystanie z portali randkowych jest bezpieczne pod warunkiem, że wybierasz zaufane portale, które dbają o ochronę Twoich danych oraz nie udostępniasz na profilu swoich wrażliwych danych. Nie brakuje serwisów, które dbają o ochronę swoich klientów, ręcznie weryfikując nowe profile. Z drugiej strony, możesz też zachować dla siebie najważniejsze dane, takie jak miejsce zamieszkania, zarobki czy nawet swój wizerunek.

W związku z tym, że wiele portali randkowych odblokowuje kluczowe funkcje dopiero po opłaceniu subskrypcji upewnij się, że do dokonywania płatności wybierasz wyłącznie zaufane metody, a witryna stosuje zaawansowane szyfrowanie połączenia, które chroni wszelkie przesyłane dane.

Kto korzysta z portali randkowych?

Tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o to, kto może korzystać z serwisów z randkami online. Najczęściej jednak są to osoby, które chcą poznać nowych ludzi, nawiązać szczerze relacje, szukają przyjaźni lub miłości. Z portali randkowych korzystają młode osoby i seniorzy. Nie brakuje portali dedykowanych singlom i osobom w związkach. Największe serwisy randkowe posiadają gigantyczne bazy użytkowników, które są liczone w setkach tysięcy, a nawet milionach osób.

Ile kosztuje korzystanie z serwisów randkowych?

Wszystko zależy od tego, który z portali wybierzesz. Niektóre serwisy (takie jak Randkuj-my) są zupełnie bezpłatne, jednak większość z nich pobiera opłaty za miesiąc, trzy miesiące lub pół roku nieograniczonego dostępu do wszystkich funkcji. Wysokość opłat waha się od kilku do kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Najczęściej najtańszą opcją jest wybranie kilkumiesięcznego abonamentu.

Jak działają internetowe portale randkowe?

Sposób działania portali randkowych online jest prosty. Ich głównym celem jest zebranie w jednym miejscu osób, które poszukują nowych związków, przygód lub miłości. Każdy serwis randkowy posiada zaawansowane sposoby wyszukiwania nowych kontaktów, na przykład poprzez filtrowanie czy testy osobowości. Szczególnie te ostatnie stały się domeną portali randkowych. Wiele z nich opracowuje własne, unikalne testy psychologiczne.

Na podstawie wyników testu tworzony jest profil użytkownika. W kolejnym kroku, za pomocą algorytmów, następuje dopasowanie profilu do innych podobnych zarejestrowanych na portalu. Osoby z największą zgodnością pojawiają się, jako nowe propozycje kontaktu. Z wybranymi użytkownikami możesz nawiązać kontakt, na przykład wysyłając im wiadomość.

Czy spotykanie się z osobami z serwisów randkowych jest bezpieczne?

Tak, jeśli zadbasz najpierw o swoje bezpieczeństwo. Przed podjęciem decyzji o spotkaniu w cztery oczy możesz porozmawiać z daną osobą na czacie wideo i upewnić się, że po drugiej stronie ekranu rzeczywiście znajduje się ktoś, kogo oczekujesz.

Pierwsze spotkanie warto zainicjować już po dobrym poznaniu się i dłuższej rozmowie. Do pierwszego spotkania wybierz miejsce, w którym poczujesz się bezpiecznie, na przykład miejsce publiczne. Poinformuj też kogoś bliskiego o spotkaniu i podaj wszelkie szczegóły.