Singles50
Recenzja 2024

Singles50 screenshot
0
4/5
Łatwa obsługa
5/5
Funkcje
4/5
Zaangażowanie
2/5
Profesjonalizm
5/5
Cena
4/5

41% udanych dopasowań

Dla osób po 50. roku życia

57% kobiet | 43% mężczyzn

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne

Obszerna recenzja
Singles50

Czy miłość w Internecie można znaleźć także po pięćdziesiątce? Z całą pewnością, jeśli wie się, w którym miejscu jej szukać. Serwis randkowy Singles50 powstał z myślą o wszystkich dojrzałych osobach, które chciałby nawiązać kontakt z innymi w celu stworzenia stałej relacji, znalezienia partnera lub partnerki do rozmowy oraz poszerzenia grona swoich znajomych.

Potrzeby osób po pięćdziesiątce często różnią się od potrzeb osób młodszych, które chętniej szukają rozrywki, krótkich i niezobowiązujących randek lub dopiero wkraczają w dorosłe życie i uczą się dbałości o relacje. Osoby dojrzałe wiedzą, czego szukają, dobrze rozumieją swoje przyzwyczajenia i nawyki i nie chcą stawiać całego swojego świata na głowie, aby dopasować go do potrzeb partnera.

Pokolenie, dla którego internetowy świat jest nowością potrzebują także portalu randkowego, który jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Serwis Singles50 powstał właśnie z myślą o osobach, które nie chcą spędzać długich godzin ucząc się obsługi portalu i przeszukując bazy użytkowników. W trafnym doborze propozycji partnerów ma pomóc dopracowany test osobowości, który jest wypełniany podczas rejestracji. Na podstawie szczerze udzielonych odpowiedzi na zadawane pytania algorytm przygotuje listę potencjalnych partnerów lub partnerek, które najbardziej odpowiadają Twoim cechom charakteru, zainteresowaniom i potrzebom.

Platforma Singles50 jest dostępna w Polsce już od kilku lat i udało jej się zachęcić do rejestracji tysiące polskich użytkowników. Sam operator marki Singles50 posiada spore doświadczenie w branży randek online, stąd pewność, że zaoferuje swoim klientom wszystkie niezbędne funkcje, za pomocą których można szybko zawrzeć interesującą znajomość.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy strona z randkami online Singles50 to coś dla Ciebie, koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią przewodnika. Przedstawiamy pełną recenzję i opis funkcji dostępnych na portalu, a także informacje o subskrypcji, rejestracji i wersji mobilnej dla polskich klientów.

Spis treści

Plusy

Serwis dedykowany osobom w wieku 50+

Prosta obsługa

Bezpłatna rejestracja i test osobowości

Dokładne dopasowanie, dzięki wynikom testu

Minusy

Darmowa wersja nie oferuje praktycznie żadnych funkcji

Klienci zgłaszają problemy z usuwaniem kont

Opłaty w Singles50?

 

1 MIESIĄC

Miesięcznie: 39,90 zł
Razem: 39,90 zł

 

3 MIESIĄCE

Miesięcznie: 119,90 zł
Razem: 359,70 zł

 

6 MIESIĘCY

Miesięcznie: 79,90 zł
Razem: 479,40 zł

Zakładanie nowego konta na Singles50

Zacznijmy od pierwszego kroku, który dzieli Cię od znalezienia swojej drugiej połówki, czyli rejestracji nowego konta użytkownika. Zakładanie nowego profilu na portalu randkowym Singles50 jest bezpłatne. Wszystko, co musisz zrobić to wejść na stronę główną serwisu i po prawej stronie ekranu wybrać swoją płeć oraz płeć osoby, której poszukujesz. Przez cały proces rejestracji przeprowadzi Cię wirtualna asystentka Agata, która krok po kroku będzie zadawała Ci różne pytania, dotyczące Ciebie, cech Twojego charakteru, oczekiwań, cech wymarzonego partnera itp.

Jest to tzw. test osobowości, który ma na celu stworzenie Twojego unikalnego profilu, w szczegółowym stopniu określającego Twój charakter oraz potrzeby. Wynik testu zostanie zapisany w Twoim profilu, a Ty regularnie będzie otrzymywać automatyczne rekomendacje osób, posiadający profil podobny do Twojego. Zwiększa to prawdopodobieństwo, że nawiążesz kontakt z kimś, kto podziela Twoje poglądy, podejście do życia oraz zainteresowania.

Zakładanie nowego konta na Singles50

Przygotuj sobie około 10 minut na przejście przez cały proces rejestracji i wypełniania testu. Na koniec podaj tylko swój adres e-mail i (opcjonalnie) zaznacz zgody marketingowe. Po założeniu konta na Twój adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem weryfikacyjnym. Ostatnim krokiem jest uzupełnianie swojego nowego konta za pomocą zdjęć oraz opisu profilu. Możesz od razu wybrać kilka pytań, na które powinny odpowiedzieć osoby chcące nawiązać z Tobą bliższy kontakt.

Analiza użytkowników portalu

Portal z randkami online Singles50 jest dedykowany osobom dojrzałym, w wieku około 50 lat i więcej. To dość szczegółowe kryterium, które pozwala zyskać pewność, że wśród użytkowników znajdziesz osoby pasujące do Ciebie wiekiem, doświadczeniem życiowym oraz oczekiwaniami. Na platformie Singles50 znajdziesz użytkowników i użytkowniczki z całej Polski, w dość porównywalnych proporcjach, jeśli chodzi o udział kobiet i mężczyzn.

Analiza użytkowników portalu - Singles50

W serwisie są dostępne dwie opcje członkostwa – darmowa oraz premium. Ta pierwsza pozwala na założenie nowego konta i wypełnienie testu osobowości. Z użytkownikami korzystającymi z wersji bezpłatnej nie da się nawiązać kontaktu nie można też zobaczyć ich zdjęć. Coraz więcej osób korzystających z Singles50 decyduje się więc na skorzystanie z opcji premium, aby uzyskać nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji. Według danych zamieszczanych przez portal, aż 41% użytkowników z sukcesem odnajduje tu swoją drugą połówkę.

Proces dopasowywania

Wspomnieliśmy już niejednokrotnie o teście osobowości, którego celem jest zidentyfikowanie pewnych cech charakteru, ważnych podczas nawiązywania znajomości oraz na tej podstawie dopasowanie do siebie podobnych profili. Dzięki temu nie tracisz czasu na przeglądanie setek profili w poszukiwaniu tej wymarzonej drugiej połówki.

Jeśli podczas wypełniania testu osobowości wskażesz, że poszukujesz osób w danym przedziale wiekowym, z wybranymi cechami wyglądu lub bez nałogów, masz pewność, że algorytm przedstawi Ci tylko takie sylwetki osób, które spełniają Twoje oczekiwania. Możesz więc zawęzić zakres poszukiwań także do konkretnej miejscowości i uzyskać jeszcze bardziej sprecyzowane wyniki.

Otrzymujesz także pełną dowolność, jeśli chodzi o samodzielne przeszukiwanie bazy użytkowników. Zmodyfikuj kryteria wyszukiwania, aby otworzyć się na zupełnie nowe znajomości, które mogą zmienić Twoje życie.

Możliwości kontaktu

W serwisie randkowym Singles50 po opłaceniu subskrypcji premium otrzymujesz możliwość nawiązania kontaktu z dowolnymi użytkownikami serwisu na kilka sposobów. Wybierz taką opcję, która najbardziej Ci odpowiada i rozpocznij rozmowę z wybraną osobą lub zachęć innych do nawiązania konwersacji właśnie z Tobą. Testuj różne opcje i znajdź taką, która będzie dla Ciebie najwygodniejsza. Otrzymujesz następujące opcje kontaktu:

Możliwości kontaktu - Singles50
  • intrygujące pytania. Wybierz kilka pytań, na które chcesz poznać odpowiedź od nowo poznanej osoby. Mogą być to pytania podchwytliwe, prowokujące lub głębokie – jedna odpowiedź może pomóc podjąć decyzję, czy chcesz kontynuować rozmowę z nowym użytkownikiem.

     

  • wysyłanie wiadomości. Jeśli jakiś profil przypadnie Ci do gustu, możesz od razu napisać do tej osoby prywatną wiadomość i przekonać się, w jakim kierunku pójdzie Wasza znajomość.

     

  • polubienie zdjęcia. Najprostsze metody zwrócenia uwagi są często najlepsze. Na Twoim profilu co jakiś czas będą pojawiać się losowe zdjęcia osób, które mogą przypaść Ci do gustu. Szybko podejmij decyzję, czy chcesz poznać je lepiej lajkując lub odrzucając ich zdjęcia.

     

  • rozmowa wideo. Poszukujesz bezpośredniego kontaktu z drugą osobą i nie chcesz tracić czasu na godziny spędzane na pisaniu wiadomości? Sprawdź opcję czatu wideo i zobacz, kto naprawdę siedzi po drugiej stronie ekranu. To najlepszy sposób na przekonanie się, czy wasza relacja ma szansę przejść na kolejny poziom.

Aplikacja Singles50

Jeśli regularnie korzystasz z aplikacji mobilnych i masz swojego smartfona zawsze przy sobie, pobranie Singles50 na Twoje urządzenie z Androidem lub iOS może być dla Ciebie wygodnym rozwiązaniem. Przejdź do oficjalnego sklepu z aplikacjami i pobierz Singles50 aby na bieżąco mieć kontakt z nowymi ludźmi, szybko odpowiadać na wiadomości oraz otrzymywać powiadomienia. Dzięki nim nie przegapisz żadnego nowego dopasowania lub okazania zainteresowania Twoim profilem.

Nie chcesz pobierać aplikacji lub nie do końca wiesz, jak to zrobić? To żaden problem – po prostu wpisz w wyszukiwarkę mobilną nazwę strony lub adres bezpośrednio do przeglądarki i rozpocznij korzystanie ze strony Singles50 na swoim telefonie.

Aplikacja Singles50

Nasza ocena

Singles50 to nowoczesny portal randkowy dla singli po pięćdziesiątce. To dobre miejsce dla wszystkich, którzy poszukują miłości, stałego związku lub poważnej relacji i chcą wykorzystać przy tym możliwości, jakie daje Internet. Z jednej strony otrzymujesz wiele przydatnych funkcji, z drugiej jednak pamiętaj, że aby z nich korzystać niezbędne jest wykupienie subskrypcji. Przetestuj serwis Singles50 i sprawdź, czy znajdziesz tu kogoś podobnego do Ciebie, z kim stworzysz stałą i szczęśliwą relację.

Singles50
4/5

4.0

/5

Singles50
4/5

4.0

/5