Randki bez zobowiązań ❤️
Najlepsze portale z randkami bez zobowiązań

Portale randkowe to nie tylko miejsca dedykowane osobom szukającym prawdziwej miłości i stałego związku. Nie brakuje stron z randkami online, które są skierowane do wszystkich poszukujących okazji do randki bez zobowiązań, płomiennego romansu czy erotycznych doznań.

Na takich stronach intencje użytkowników wydają się jasne, co sprzyja szybkiemu nawiązywaniu kontaktu. Portale oferujące randki bez zobowiązań w Polsce mają też specyficzne funkcje. Nie skupiają się tak bardzo na testach psychologicznych czy uzupełnianiu profili o szczegółowe opisy. Bardziej liczy się tu wygląd, chemia między dwoma osobami i łatwość nawiązywania kontaktu, także przez kamerki.

Wybraliśmy najlepsze strony z randkami bez zobowiązań w Polsce, z których możesz skorzystać już teraz. Zakładanie konta oraz poszukiwanie potencjalnych partnerów i partnerek zostało tu maksymalnie skrócone i uproszczone. Wystarczy kilka chwil, aby rozpocząć ekscytującą przygodę, poznając osoby z Twojej okolicy, chętne na szybkie i niezobowiązujące spotkanie.

Aby zaprezentować Ci wyłącznie najlepsze portale randkowe, przetestowaliśmy ponad 25 witryn i aplikacji randkowych korzystając z poniższych kryteriów:

Do każdego z tych kryteriów przypisaliśmy ocenę od 0 do 5. Portal randkowy, który otrzyma od nas ocenę 5 spełnia wszystkie wymagania w danym aspekcie.

Źle

Słabo

Dobrze

Świetnie

Dodatkowo przygotowaliśmy ogólną ocenę każdej strony, czyli średnią z różnych kategorii. Oznacza to, że ogólny wynik portalu składa się z oceny 5 kryteriów.

Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak przyznajemy punkty.

Poniżej znajdziesz przegląd 4 najlepszych portali randkowych. Ostateczną ocenę każdej strony znajdziesz pod jej logo. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej opinii w danej kategorii, kliknij „Przeczytaj recenzję”.

Do naszych osobistych wrażeń z korzystania ze strony dodajemy jeszcze doświadczenia innych użytkowników. Zapoznajemy się też z recenzjami z innych serwisów, takich jak Trustpilot, aby sprawdzić najmniejsze niuanse i uzyskać wiarygodny obraz wrażeń użytkowników.

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne.

Erodate logo
3.4/5

Grupa docelowa:

Bez zobowiązań

Poziom aktywności:

Średni

Główna grupa wiekowa:

18-45 lat

Dla kogo jest Erodate?

Na portalu z randkami bez zobowiązań Erodate zakładają swoje konta wszyscy, którzy poszukują namiętnych spotkań we dwoje lub przez kamerkę internetową. Zdecydowanie nie jest to portal dla osób, które poszukują prawdziwej miłości.

W tym przypadku najważniejsze jest gorące uczucie, płomienny romans, niezapomniane chwile we dwoje oraz spotkania bez zobowiązań. Strona randkowa jest wypełniona erotycznymi treściami i jest odpowiednia tylko dla pełnoletnich internautów.

Jak działa Erodate?

Erodate to serwis randkowy pomagający w znalezieniu osób chętnych na szybką randkę. Witryna posiada krótki proces rejestracji i nie jest wymagane szczegółowe wypełnianie swojego profilu. Znacznie ważniejszy jest wygląd drugiej osoby oraz chemia, jaka może się wytworzyć między partnerami.

Zaletą tej strony jest prosta obsługa i możliwość szybkiego zawierania znajomości. Zazwyczaj wystarczy tylko kilka chwil, aby umówić się na spotkanie na żywo. Warto jednak zachować ostrożność i dobrze poznać intencję drugiej osoby.

Czy serwis Erodate jest bezpieczny?

Zakładając nowe konto użytkownika w Erodate, nie musisz martwić się o swoją anonimowość. Jest ona zapewniona, dzięki narzędziom blokującym dostęp do prywatnych materiałów osobom niepowołanym.

Pełen dostęp do prywatnych zdjęć i filmików można zapewnić dopiero po lepszym poznaniu się. W Erodate dostępne są rozmowy na czacie oraz przez kamerkę na żywo, które w wielu przypadkach pomagają przełamać pierwsze lody przed spotkaniem na żywo.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Erodate?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39 zł 39 zł
3 miesiące33 zł99 zł
6 miesięcy24,83 zł149 zł
4.6/5

Grupa docelowa:

Bez zobowiązań

Poziom aktywności:

Wysoki

Główna grupa wiekowa:

18-44 lat

Dla kogo jest Victoria Milan?

Portal Victoria Milan oferuje randki bez zobowiązań dla szczególnej grupy klientów. Mowa tu o wszystkich osobach, które pozostają w związkach, jednak nadal chcą mieć okazję poznawania nowych osób i wdawania się z nimi w niezobowiązujące romanse. W tym przypadku głównym wymogiem, jaki mogą mieć klienci, jest anonimowość i prywatność. Twórcy serwisu Victoria Milan świetnie poradzili sobie z tym zadaniem, oferując wiele narzędzi zapewniających komfortowe poznawanie nowych osób.

Jak działa Victoria Milan?

Mocną stroną serwisu Victoria Milan jest duża baza użytkowników. Codziennie powiększa się ona o kolejne 20 tysięcy osób. Do tej pory swoje konto w Victoria Milan założyło już 9 milionów osób, a ta liczba stale rośnie. Marka skrupulatnie buduje swoją pozycję w branży już od 2010 roku. Pomimo że Victoria Milan nie posiada dedykowanej aplikacji mobilnej, z usług serwisu można korzystać na telefonie i tablecie poprzez przeglądarkę internetową.

Czy serwis Victoria Milan jest bezpieczny?

Osoby wybierające portal Victoria Milan, nie muszą obawiać się, że ktokolwiek uzyska dostęp do ich danych. Zarówno dane osobowe, jak i finansowe są szyfrowane i zabezpieczone. Podczas rejestracji nowego konta nie trzeba podawać swojego dokładnego miejsca zamieszkania. To przydatne dla osób, które mieszkają w niewielkich miejscowościach i boją się rozpoznania przez znajomych. Na portalu można umieszczać swoje zdjęcia, jednak dzięki filtrom i nakładkom można ukrywać swoje znaki szczególne i zmieniać się nie do rozpoznania.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Victoria Milan?

Długość abonamentu Cena za miesiąc Razem
1 miesiąc 28,45 zł 28,45 zł
3 miesiące 22,35 zł 67,05 zł
6 miesięcy 18,29 zł 109,74 zł
12 miesięcy 14,22 zł 170,64 zł

3.8/5

Grupa docelowa:

Bez zobowiązań

Poziom aktywności:

Wysoki

Główna grupa wiekowa:

18-44 lat

Dla kogo jest C-date?

Serwis matrymonialny dla wszystkich, niezależnie od tego, czy szukają prawdziwej miłości, czy niezobowiązującej znajomości? C-date udowadnia, że można z powodzeniem stworzyć wszechstronny portal randkowy, który spełni oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

Portal randkowy C-date cieszy się dużym zaufaniem klientów, które było skrupulatnie zdobywane przez ostatnie lata działalności. Codziennie, na całym świecie, na otwarcie konta w C-date decyduje się ponad 25 tysięcy nowych użytkowników. C-date to portal z randkami bez zobowiązań i nie tylko, który cieszy się dużym doświadczeniem. Prężnie działa już od 2008 roku!

Funkcje C-date

O czym warto pamiętać rejestrując nowe konto na portalu C-Date? Aby odblokować większość kluczowych funkcji, takich jak pisanie i odbieranie wiadomości, należy uiścić opłatę abonamentową. Darmowa jest za to rejestracja konta i możliwość przeglądania kont innych użytkowników. Możesz wybrać czas trwania abonamentu i dostosować miesięczną wartość usługi.

Czy serwis C-date jest bezpieczny?

C-date stworzyło ofertę pozwalającą odpowiedzieć na oczekiwania i preferencje swoich klientów. Duży nacisk kładzie się na bezpieczeństwo i prywatność. Dane osobowe są skrupulatnie chronione, a wszelkie przesyłane dane nowocześnie szyfrowane. Konta są ręcznie weryfikowane, a fałszywe profile starannie usuwane. Pomagają w tym najnowocześniejsze technologie, w tym sztuczna inteligencja. Wszystko po to, aby klienci C-Date czuli się komfortowo i pewnie.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w C-date?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące39,97 zł119,90 zł
6 miesięcy13,31 zł79,90 zł
3.6/5

Grupa docelowa:

Bez zobowiązań

Poziom aktywności:

Wysoki

Główna grupa wiekowa:

20-39 lat

Dla kogo jest Datezone?

Datezone to bardzo znana w Polsce strona randkowa dla wszystkich tych osób, które poszukują okazji do płomiennego romansu lub niezobowiązującego spotkania. Witryna Datezone prężnie działa nie tylko w Polsce, ale także w krajach naszych sąsiadów. Pomaga to znacznie rozszerzyć możliwości poznawania nowych osób.

Obecnie z serwisu Datezone korzysta już ponad milion osób. Niezależnie od tego, o jakiej godzinie zalogujesz się do serwisu, zawsze będzie tu aktywnych średnio do 20 tysięcy innych użytkowników. Znacznie skraca to czas nawiązywania nowych relacji.

Funkcje Datezone

Każdy, kto zakłada nowe konto w Datezone, robi to z jednego powodu – chce poznać inną osobę, z którą spędzi upojną noc lub spotka się na kamerce na żywo. Z pewnością nie jest to portal dla osób poszukujących prawdziwego uczucia.

Więcej niż słowa mówi tu wygląd drugiej osoby, zamieszczane zdjęcia i filmiki. Do tego kilka słów o preferencjach i oczekiwaniach względem drugiej osoby. Nawiązywanie kontaktu jest szybkie, dzięki czemu na spotkania można umówić się jeszcze tego samego dnia.

Czy serwis Datezone jest bezpieczny?

Zakładanie nowego konta w Datezone jest bezpieczne, bardzo szybkie i od razu daje możliwość rozpoczęcia poszukiwań wymarzonej osoby. Dostępne są dwie wersje portalu – jedna darmowa, z limitowanym dostępem do funkcji, a druga płatna – pozwala pozbyć się limitów i reklam oraz zyskać więcej dodatkowych opcji kontaktu z innymi.

Jeśli posiadasz urządzenie z Androidem, możesz pobrać aplikację mobilną Datezone i uzyskać jeszcze łatwiejszy dostęp do swoich kontaktów i ofert randkowych. Twoje dane zawsze są bezpiecznie przechowywane i masz pewność, że nie dostaną się w niepowołane ręce.

Plusy

Minusy

Ile kosztuje członkostwo w Datezone?

Długość abonamentuCena za miesiącRazem
1 miesiąc39,90 zł 39,90 zł
3 miesiące33,30 zł99,90 zł
6 miesięcy27,50 zł329,90 zł

FAQ: najczęściej zadawane pytania o portale z randkami bez zobowiązań

Czym są portale z randkami bez zobowiązań?

Portale z randkami bez zobowiązań to specjalistyczne witryny randkowe dla osób, które nie poszukują prawdziwej miłości, stabilnego związku czy drugiej połówki. To miejsce dla osób, które chcą nawiązać krótkoterminową, swobodną, nacechowaną erotyzmem relację, która często ogranicza się tylko do jednego spotkania. Rejestrując konto na portalu z randkami bez zobowiązań, masz pewność, że inne osoby posiadające konto w tej witrynie mają podobne oczekiwania. Ogranicza to nieporozumienia i daje okazję do błyskawicznego nawiązywania znajomości.

Portale z randkami bez zobowiązań koncentrują się na dopasowywaniu do siebie osób, bazując głównie na ich zdjęciach lub filmikach. Liczy się szybkość i wydajność w nawiązywaniu relacji. Dzięki temu całe doświadczenie jest nie tylko spontaniczne, ale także ekscytujące i zabawne. Im większa baza użytkowników portalu, tym większa szansa na znalezienie dobrego dopasowania.

Czym są randki bez zobowiązań?

Randki bez zobowiązań koncentrują się wyłącznie na doznaniach natury fizycznej, niekoniecznie emocjonalnej. W przeciwieństwie do tradycyjnych randek obie strony mają te same oczekiwania już na samym początku i nie są skłonne do budowania prawdziwej relacji. Na randki bez zobowiązań można umawiać się bez poczucia winy o to, co myśli druga osoba. Dają też pole do odkrywania nowych doznań erotycznych.

Obie osoby uczestniczące w randce bez zobowiązań mogą być szczere i jasno mówić o swoich oczekiwaniach i o tym, co myślą. To zaleta dla wszystkich, którzy nie lubią niedomówień. Na randkach bez zobowiązań osoby mogą oddawać się fizycznej przyjemności, nie martwiąc się o potencjalne konsekwencje emocjonalne. To azyl dla tych, którzy dobrze czują się w swojej skórze i nie chcą podporządkować się ograniczeniom oczekiwań społecznych.

Jakie są najlepsze portale z randkami bez zobowiązań w Polsce?

Najlepsza witryna z randkami bez zobowiązań to taka, które spełnia Twoje oczekiwania. Dla każdego może być ważna inna kwestia – szybka rejestracja, dostępność kamerki, narzędzia maskujące tożsamość. Na naszej stronie zebraliśmy nasze najwyżej oceniane portale z szybkimi randkami, dzięki czemu możesz wybrać taką stronę, jaka najbardziej Ci odpowiada.

Zalecamy zapoznanie się z naszymi porównaniami, zwracając uwagę na funkcje i specyfikę danej strony. Zwróć uwagę na to, że każda witryna ma nieco inne spojrzenie na szybkie randki i filozofię działania. Witryna, która jest dobra dla Ciebie, może nie być najlepszym wyborem dla kogoś innego. 

Czy korzystanie ze stron z szybkimi randkami jest bezpieczne?

Tak, ponieważ portale z randkami bez zobowiązań dokładają wszelkich starań, aby zapewnić swoim użytkownikom bezpieczeństwo i ochronę ich danych – osobowych i finansowych. Każda z prezentowanych na naszej stronie witryn ma długoletnie doświadczenie w branży i zaufały jej miliony użytkowników. Możesz więc zachować spokój, jeśli chodzi o to, że ktokolwiek niepowołany uzyska dostęp do Twoich danych. To samo tyczy się zachowania prywatności. 

Witryny z szybkimi randkami często nie wymagają podawania dokładnej lokalizacji oraz pozwalają korzystać z nakładek lub filtrów, aby ukryć swoje znaki szczególne lub cechy wyglądu. Warto jednak pamiętać o tym, że z takich portali mogą korzystać osoby o niekoniecznie czystych intencjach. Przed umówieniem się na spotkanie na żywo warto zdać się na swoją intuicję i przeprowadzić wszelkie możliwe badania danej osoby, aby upewnić się, że macie te same intencje przed osobistym spotkaniem.

Ile kosztuje korzystanie z portali z szybkimi randkami?

Każda witryna oferująca randki bez zobowiązań posiada inne ceny. Wszystko zależy od Twoich preferencji oraz tego, na jakich narzędziach i funkcjach najbardziej Ci zależy. W przypadku polskich witryn z randkami bez zobowiązań ceny w przeliczeniu na miesiąc użytkowania wahają się od 14 zł do 39,90 zł. Warto zwrócić uwagę na pakiety i oferty dla dłuższych abonamentów, na przykład na trzy miesiące lub pół roku.

Zazwyczaj koszt jest dużo wyższy, jeśli rejestrujesz się tylko na jeden miesiąc. Cena obniża się, gdy decydujesz się na nieco dłuższe zobowiązanie. Więc jeśli chcesz uzyskać jak najlepszy stosunek jakości do ceny, możesz zarejestrować się na kilka miesięcy, aby obniżyć ten koszt.