Datezone
Recenzja 2024

Datezone screenshot PL
0
3.6/5
Łatwa obsługa
5/5
Funkcje
4/5
Zaangażowanie
4/5
Profesjonalizm
2/5
Cena
3/5

3 mln zdjęć i filmów

0,9 mln użytkowników

użytkownicy z kilku krajów

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne

Aktualna recenzja
Datezone

Datezone logo

Datezone to popularna strona randkowa dla osób, które poszukują okazji do niezobowiązujących spotkań i płomiennych romansów. Strona jest dostępna w kilku językach, w tym po polsku, jednak korzystają z niej także nasi sąsiedzi i użytkownicy z krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Znacznie rozszerza to zasięg możliwości poznawania nowych osób. Swoje konta na stronie randkowej Datezone posiada już prawie milion użytkowników. Co więcej, w każdym momencie aktywnych jest ponad 20 tysięcy osób.

Osoby zakładające konto w Datezone robią to w jednym celu – chcą znaleźć partnerkę lub partnera do spędzenia upojnej nocy, lub krótkiego niezobowiązującego spotkania. Nie ma tu mowy o poszukiwaniu stałego związku lub prawdziwej miłości. Profile użytkowników są oparte na zdjęciach i filmikach oraz krótkim opisie preferencji. Z tego powodu nawiązywanie kontaktów odbywa się wyłącznie po weryfikacji wzrokowej zdjęć, a nie głębszej analizie zainteresowań lub doświadczeń.

Rejestracja konta w Datezone jest błyskawiczna i praktycznie od razu daje możliwość rozpoczęcia szalonej przygody. Warto jednak zwrócić uwagę na dwie wersje portalu: darmową i płatną. Wykupienie wersji premium pozwala na pozbycie się reklam i limitów oraz uzyskanie dostępu do lepszych funkcji.

Szukasz okazji do szybkich randek i zastanawiasz się, czy portal Datezone to odpowiednie miejsce na nawiązanie nowych znajomości? Dokładnie przyjrzeliśmy się temu, jak działa portal Datezone i przygotowaliśmy krótki, ale wypełniony przydatnymi informacjami przewodnik, który pomoże Ci podjąć decyzję.

Spis treści

Plusy

szybka rejestracja konta

aplikacja na Androida

łatwa obsługa

duża baza użytkowników

aktywni moderatorzy

Minusy

uporczywe reklamy w darmowej wersji

spora ilość fałszywych kont

Ceny w Datezone

 

1 MIESIĄC

Miesięcznie: 39,90 zł
Razem: 39,90 zł

 

3 MIESIĄCE

Miesięcznie: 33,30 zł
Razem: 99,90 zł

 

12 MIESIĄCE

Miesięcznie: 27,50 zł
Razem: 329,90 zł

Zakładanie nowego konta na Datezone

W serwisie randkowym Datezone możesz zarejestrować się zupełnie za darmo. Proces zakładania nowego konta jest bardzo szybki i prosty. Wystarczy tylko uzupełnić krótki formularz na stronie głównej, wpisując swój adres e-mail, wybrane hasło oraz datę urodzenia i miejscowość. Całość zajmuje dosłownie kilka sekund.

Po wykonaniu pierwszego kroku na Twoje konto e-mailowe zostanie wysłana wiadomość z linkiem weryfikacyjnym. Kliknij, aby aktywować swój nowy profil i od razu rozpocząć korzystanie z Datezone. Najważniejszym etapem tworzenia konta użytkownika jest umieszczenie na nim własnych zdjęć i filmików. Warto też dodać swoje podstawowe preferencje tak, aby z łatwością dać się odszukać na portalu.

Analiza użytkowników portalu

Z serwisu erotycznego Datezone korzystają osoby pełnoletnie, kobiety i mężczyźni, posiadający różne preferencje seksualne. Portal jest otwarty na każdego, kto szuka szybkich, niezobowiązujących randek. Datezone cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników – swoje konta posiada tu prawie milion osób.

Co więcej, można tu spotkać nie tylko Polki i Polaków, ale także naszych sąsiadów z Niemiec czy Czech. Znacznie poszerza to bazę użytkowników i zwiększa szansę na zawarcie interesującej znajomości. Z drugiej strony jednak nie brakuje informacji o pladze fałszywych kont w Datezone. Jak widać, moderatorzy serwisu muszą jeszcze popracować nad tym, aby konta osób poszukujących erotycznych doznań nie były zasypywane spamem.

Proces dopasowywania

Portal randkowy Datezone nie posiada żadnego procesu dopasowywania, który możesz kojarzyć z innych witryn randkowych. Nie ma tu miejsca na testy osobowości czy matchowanie profili. Jedynym wyznacznikiem tego, czy pasujecie do siebie w Datezone, jest ocena zdjęcia drugiej osoby i nawiązanie rozmowy.

Do pierwszej selekcji profili w Datezone warto wykorzystać wyszukiwarkę, aby znaleźć tylko osoby o konkretnych preferencjach, w wybranym wieku lub miejscu zamieszkania. W darmowej wersji Datezone można napisać do maksymalnie trzech osób jednego dnia. Aby odblokować możliwość kontaktu z większą ilością użytkowników, należy wykupić pakiet VIP (do 30 wiadomości dziennie) lub Super VIP (wiadomości bez limitu).

Możliwości kontaktu

Serwis Datezone umożliwia nawiązywanie kontaktów na różne sposoby. Na portalu liczą się przede wszystkim doznania, dlatego profile są ograniczone do minimum, a kontakt z innymi użytkownikami można nawiązywać po obejrzeniu zdjęć lub filmików na profilu. Do wybranych użytkowników można od razu wysłać wiadomość lub zaczepkę.

Dla osób lubiących spotkania w grupie dostępna jest sekcja z „Imprezami”. Można tu spotkać się w większej grupie. Obowiązują zasady wyznaczone przez organizatora spotkania. Imprezy odbywają się na żywo, o określonej godzinie i miejscu. Zapraszani są użytkownicy o określonych preferencjach. Przygotowano także grupy dyskusyjne, w których można wymieniać się poglądami, rozmawiać i poznawać nowych użytkowników. To kolejny sposób na poznawanie nowych osób i nawiązywanie znajomości, z których może wyniknąć coś więcej.

Regularnie prowadzone są też transmisje na żywo poprzez kamerki. Aktywne transmisje są dostępne wyłącznie po zalogowaniu. Osoby zainteresowane nawiązaniem kontaktu z innymi użytkownikami portalu mogą umieścić krótkiego posta, opisując swoje preferencje i potrzeby. Posty można zamieszczać w celu umawiania się na spotkanie na żywo lub spotkanie online.

Aplikacja Datezone

Z oferty serwisu randkowego Datezone możesz wygodnie korzystać także na urządzeniach mobilnych. Jest to możliwe na dwa sposoby – użytkownicy urządzeń Apple mogą uruchomić witrynę mobilną Datezone, wpisując adres strony w pasku przeglądarki. W ten sposób można z łatwością uzyskać dostęp do wszystkich funkcji i pozostawać w kontakcie ze swoimi randkami.

Posiadacze smartfonów z Androidem mają do wyboru dwie opcje. Mogą, podobnie, jak posiadacze urządzeń z systemem iOS, skorzystać z funkcjonalnej witryny mobilnej, jednak jeszcze wygodniejszym sposobem na korzystanie z Datezone jest pobranie dedykowanej aplikacji mobilnej. Jest ona dostępna w sklepie Google Play i można ją pobrać zupełnie za darmo. Jedną z najciekawszych funkcji, która nie jest dostępna w witrynie mobilnej, jest możliwość aktywowania powiadomień. Dzięki nim nie przegapisz żadnej nowej aktywności na portalu, nowej wiadomości lub próby kontaktu.

Nasza ocena

Datezone to jeden z najpopularniejszych w Polsce portali erotycznych do poszukiwania szybkiej miłości. Przez lata zdobył sporą rozpoznawalność i obecnie z jego usług korzysta prawie milion osób, nie tylko z Polski. To serwis dedykowany osobom, które dobrze wiedzą, jakiego rodzaju znajomości poszukują. Można tu znaleźć osoby chętne na szybkie randki, umawiać się na spotkania grupowe lub dzielić poglądami na grupach dyskusyjnych.

Wykupienie opcji VIP w Datezone pozwala na zwiększenie aktywności na portalu i poznawanie nowych osób. Z drugiej strony dla wielu wersja darmowa także może być wystarczająca. Naszym zdaniem Datezone to miejsce warte przetestowania, jednak warto zwrócić uwagę na sporą ilość fałszywych kont, które mogą zasypać Twoją skrzynkę niechcianymi wiadomościami. Jak zawsze przypominamy, aby dbać o swoją prywatność i nie dzielić się pikantnymi zdjęciami i filmami z osobami, co do których nie masz zaufania.

Datezone logo
3.6/5

3,6

/5

Datezone logo
3.6/5

3,6

/5