C-Date
Recenzja 2024

C-date Poland
0
3.8/5
Łatwa obsługa
5/5
Funkcje
4/5
Zaangażowanie
4/5
Profesjonalizm
3/5
Cena
3/5

72% sukces w flirtowaniu

25 000 nowych użytkowników każdego dnia

48% mężczyzn | 52% kobiet

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne

Obszerna recenzja
C-Date

C-date logo

Określenie „randka na wysokim poziomie” może mieć wiele znaczeń. Dla niektórych jest to spotkanie z osobą dzielącą podobne pasje i zainteresowania, dla innych możliwość poznania potencjalnych partnerów lub partnerek, którzy mają uczciwe zamiary lub jasno wyrażają swoje potrzeby. Niezależnie od indywidualnych oczekiwań, portal randkowy C-Date może pomóc w znalezieniu najlepszego dopasowania w sposób prosty i szybki.

Portalowi randkowemu C-Date przyświeca jasny cel – pomoc w znalezieniu singli w okolicy, z którymi można miło spędzić czas. Serwis oferuje dopasowane randki, a użytkownicy są dobierani do siebie na podstawie zgodności preferencji ustalanych podczas darmowego procesu rejestracji. Z oferty strony z randkami online C-Date codziennie decyduje się korzystać tysiące użytkowników. Portal informuje w swoich statystykach o średnio 25 tysięcy nowych rejestracji każdego dnia.

Tym, co wyróżnia C-Date od innych portali jest zapewnienie użytkownikom maksymalnego bezpieczeństwa i ochrony ich danych oraz zdjęć. W tym celu wykorzystywany jest 128-bitowe szyfrowanie SSL, regularne weryfikacje nowo założonych profili, analiza SI, do wykrywania nieuczciwych użytkowników czy manualne sprawdzanie kont i testy badające aktywność klientów. Od momentu powstania witryny, czyli od 2008 roku, regularnie zdobywa ona wysokie noty satysfakcji użytkowników.

C-Date to portal dla singli, który ma na celu dyskretne dobieranie partnerów na podstawie indywidualnych cech i preferencji, chroniący anonimowość swoich członków. To miejsce, w którym można znaleźć osoby z całej Polski, do rozmowy, spotkania lub obiecującego związku.

Czytaj dalej, aby lepiej poznać portal randkowy C-Date i podjąć decyzję o tym, czy jest to dobre miejsce dla Ciebie!

Spis treści

Plusy

łatwa obsługa

duża baza użytkowników

aplikacja mobilna do pobrania

regularne dopasowania użytkowników

Minusy

możliwe problemy z anulowaniem opcji Premium

doniesienia o dużej ilości fałszywych kont

Ceny w C-Date

 

1 MIESIĄC

Miesięcznie: 39,90 zł
Razem: 39,90 zł

 

3 MIESIĄCE

Miesięcznie: 39,97 zł
Razem: 119,90 zł

 

6 MIESIĘCY

Miesięcznie: 13,31 zł
Razem: 79,90 zł

Rejestracja nowego konta na C-Date

Darmową rejestrację nowego konta w C-Date rozpoczynasz z poziomu strony głównej. Wybierz swoją płeć oraz płeć osoby, której szukasz. Następnie wybierz przycisk „Darmowa rejestracja”, aby rozpocząć. Twoja interaktywna rejestracja zostanie przeprowadzona z pomocą bota. Na początek padnie pytanie o doświadczenia, jakich poszukujesz na portalu. Szukasz kogoś do rozmowy, flirtu, przyjaźni czy długotrwałego związku? Zaznacz swoją odpowiedź (lub kilka z nich), aby przejść dalej.

Rejestracja nowego konta na C-Date

W kolejnych krokach podaj podstawowe informacje o sobie, takie jak miejsce zamieszkania, status związku i data urodzenia. Mają one pomóc w precyzyjnym dopasowaniu użytkowników znajdujących się w podobnej grupie wiekowej lub lokalizacji. Pozostałe pytania odnoszą się typowo do cech Twojego wyglądu. Ich wskazanie pomoże odnaleźć Twój profil wśród osób, poszukujących nowych znajomości z osobami o konkretnym wzroście czy kolorze włosów.

Na koniec podaj swój adres e-mail, na który zostanie przesłany link weryfikacyjny umożliwiający aktywowanie nowego konta. To tylko formalność, która dzieli Cię od możliwości zobaczenia listy proponowanych osób, z którymi można nawiązać kontakt. Warto jednak wykonać jeszcze jeden krok i uzupełnić swój nowy profil, aby przyciągnął jak największe zainteresowanie.

Na początek warto wgrać co najmniej jedno, a maksymalnie pięć swoich zdjęć. Powinny one spełniać szczegółowe wytyczne serwisu, ponieważ wszystkie zostaną ręcznie zweryfikowane przez pracowników C-Date. W kolejnym kroku na ekranie pojawi się krótki formularz z pytaniami, na które można odpowiedzieć i dać się lepiej poznać. Są to pytania o wykształcenie, branżę, stosunek do nałogów i inne. Aby zwiększyć szansę na zaintrygowanie swoją osobą szerszej grupy użytkowników, warto wybrać opcję Pierwszy krok” i zadać jedno z proponowanych, często zaskakujących pytań, mających na celu nietypowe i intrygujące rozpoczęcie rozmowy.

Analiza użytkowników portalu

Baza użytkowników serwisu C-Date jest wyjątkowo duża, pojawiają się tu osoby z różnorodnym wykształceniem, zainteresowaniami, w różnym wieku, mieszkające w najdalszych zakątkach Polski i poszukujące przyjaźni, miłości lub szybkiego flirtu. Zgodnie z danymi serwisu, podział płci w C-Date jest praktycznie symetryczny, z niewielkim odchyleniem na rzecz kobiet.

Pomimo tak dużego wyboru użytkowników nie będziesz mieć problemu z szybkim znalezieniem interesujących osób spełniających Twoje oczekiwania. Wykorzystaj w tym celu funkcje i narzędzia oferowane przez C-Date, aby błyskawicznie posortować i odfiltrować osoby posiadające dane cechy wyglądu, osobowości czy poszukujące podobnych relacji w serwisie.

Proces dopasowywania

Podczas rejestracji nowego konta w serwisie zostanie Ci przedstawiony krótki test na temat Twoich preferencji oraz cech wyglądu i charakteru. Jeśli odwiedzasz portal C-Date po to, aby poznać przyjaciół lub kompanów do rozmowy, zyskasz pewność, że w Twoich proponowanych kontaktach znajdą się osoby, poszukujące tych samych doświadczeń. Interesują Cię single o określonych cechach wyglądu? Ciemnym kolorze oczu, wzroście powyżej 1.80 cm lub szczupłej budowie ciała? Upewnij się, że zaznaczysz odpowiednie opcje w formularzu rejestracyjnym.

Pierwsze efekty procesu dopasowywania w serwisie C-Date zobaczysz od razu po zakończeniu rejestracji. Na Twoim profilu pojawi się kilka propozycji użytkowników, z którymi możesz od razu nawiązać kontakt. Po prawej stronie ekranu znajdziesz opcję szybkiego wyboru singli na podstawie ich zdjęć. Jeśli jakieś zdjęcie przykuje Twoją uwagę możesz je polubić lub odrzucić. Jeśli polubionej przez Ciebie osobie Twój profil przypadnie do gustu, zobaczysz jej zdjęcie w specjalnej sekcji na profilu.

Opcje kontaktu

Różne opcje nawiązywania kontaktu z wybranymi użytkownikami pomagają w lepszym poznaniu drugiej osoby na wiele sposobów. Czasami wystarczy polubienie zdjęcia, aby dać bodziec do rozmowy. Innym razem lepszym rozwiązaniem jest napisanie wiadomości z poziomu profilu. Interesującą opcją, która pozwala od razu określić z kim ma się do czynienia są rozmowy wideo dostępne wyłącznie w wersji Premium.

Opcje kontaktu - C-date

Masz także okazję sprawdzić, kto odwiedził Twój profil. Wśród użytkowników, którzy zwrócili uwagę na Twój opis lub zdjęcie mogą znaleźć się także osoby warte uwagi, które mogą zaskoczyć Cię, nawet jeśli na pierwszy rzut oka nie są w Twoim typie.

Aplikacja mobilna C-Date

W obecnych czasach randkowanie online coraz częściej przenosi się na ekrany naszych smartfonów. Coraz częściej korzystamy z Internetu będąc w ruchu, a aplikacje mobilne to wygodny sposób na pozostawanie na bieżąco. Serwis C-Date przygotował dla swoich użytkowników dedykowaną aplikację mobilną, którą można pobrać na swojego smartfona. Obsługiwane są systemy operacyjne iOS i Android, a plik instalacyjny można znaleźć w oficjalnym sklepie z aplikacjami.

Dlaczego warto wybrać aplikację randkową C-Date? Przede wszystkim ze względu na prostą obsługę aplikacji oraz możliwość szybkiego reagowania na powiadomienia o nowej wiadomości lub dopasowaniu. Możesz w każdej wolnej chwili przeglądać dostępnych użytkowników, nawiązywać kontakt i dbać o ciągłość konwersacji. Poza tym, dzięki aplikacji dostęp do wszystkich usług masz na wyciągnięcie ręki, za pomocą jednego naciśnięcia ekranu.

Nasza ocena

C-Date to serwis randkowy, który wymaga dopracowania. Posiada wiele interesujących funkcji, jednak wielu użytkowników może czuć się zniechęconych sporą ilością fałszywych kont. W dodatku, bez opcji Premium trudno jest korzystać ze wszystkich funkcji.

Mimo to, C-Date nadal pozostaje interesującą alternatywną dla singli poszukujących znajomości na poziomie przyjaźni, flirtu lub miłości. Pomaga w tym spora baza użytkowników, z którymi można nawiązać ciekawe znajomości. Na duży plus wypada aplikacja mobilna, dzięki której można na bieżąco odpowiadać na wiadomości i reagować na powiadomienia.

C-date logo
3.8/5

3,8

/5

C-date logo
3.8/5

3,8

/5