Erodate
Recenzja 2024

Erodate screenshot PL
0
3.4/5
Łatwa obsługa
5/5
Funkcje
3/5
Zaangażowanie
3/5
Profesjonalizm
3/5
Cena
3/5

Darmowy dostęp dla kobiet

1,6 mln użytkowników

Porównywalny udział kobiet i mężczyzn

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne

Aktualna recenzja
Erodate

erodate logo

Erodate to witryna, w której rejestrują się osoby szukające szybkich randek bez zobowiązań. W tym przypadku liczy się wyłącznie płomienne uczucie, szybkie spotkanie i ognisty romans. Nie jest to portal randkowy dla osób poszukujących prawdziwej miłości lub stałego związku. Erodate to witryna przesycona treściami erotycznymi, dlatego jest odpowiednia wyłącznie dla pełnoletnich użytkowników.

Zadaniem Erodate jest ułatwienie dorosłym użytkownikom poszukiwania osób chętnych na niezobowiązujące spotkanie. W tym przypadku liczy się głównie prezencja i chemia między partnerami, dlatego sama strona jest prosta w obsłudze i oferuje wyłącznie takie narzędzia, które służą szybkiemu zawieraniu znajomości online.

Zakładając nowe konto w Erodate, nie musisz tracić czasu na skrupulatne wypełnianie profilu, opisując swoje pasje, zainteresowania czy prywatne szczegóły. Ten portal randkowy jest nastawiony wyłącznie na szybką komunikację i umawianie się na spotkania na żywo.

Erodate kładzie duży nacisk na zapewnienie anonimowości swoim użytkownikom. Oznacza to, że jeśli w swoim profilu opublikujesz intymne zdjęcia lub filmy, nie musisz martwić się, że zostaną one upublicznione. Do Ciebie należy decyzja, komu pokażesz te najbardziej pikantne materiały.

Zastanawiasz się, czy Erodate to dobre miejsce dla Ciebie? Przygotowaliśmy szczegółowy przewodnik, w którym krok po kroku przedstawiamy najważniejsze cechy Erodate, sposób zakładania nowego konta, proces dopasowania i inne szczegóły, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Spis treści

Plusy

błyskawiczna rejestracja

ochrona prywatności

duża baza użytkowników

darmowy dostęp dla kobiet

Minusy

wiele ograniczeń konta darmowego

brak aplikacji mobilnej

Ceny w Erodate

 

1 MIESIĄC

Miesięcznie: 39 zł
Razem: 39 zł

 

3 MIESIĄCE

Miesięcznie: 33 zł
Razem: 99 zł

 

6 MIESIĘCY

Miesięcznie: 24,83 zł
Razem: 149 zł

Zakładanie nowego konta na Erodate

Rejestracja nowego konta użytkownika w 100% darmowa i bez zobowiązań. Rejestracja jest niezbędna, aby móc korzystać ze wszystkich funkcji tego serwisu do randek bez zobowiązań. Bez rejestracji nie uda Ci się nawet sprawdzić bazy użytkowników strony. Na szczęście cały proces zakładania konta jest łatwy i szybki, a z naszym przewodnikiem poradzisz z nim sobie w kilka sekund.

Zacznij od strony głównej Erodate. Po prawej stronie znajdziesz niewielki formularz. Zaznacz w nim swoją płeć. Dostępna jest także opcja dla par. Następnie zaznacz, kogo szukasz na portalu Erodate. W kolejnym kroku podaj swoje podstawowe dane – datę urodzenia, adres e-mail oraz hasło. Po kliknięciu przycisku „Zarejestruj się”, na Twoje konto zostanie przesłany e-mail z linkiem weryfikacyjnym. Kliknij, aby w pełni aktywować swoje konto. To wszystko! Rejestracja Twojego nowego konta w Erodate trwa kilka sekund i chwilę później możesz już rozpocząć korzystanie z portalu. Warto wypełnić krótką ankietę, w której opiszesz, jakiego typu relacji szukasz oraz jakie są Twoje potrzeby.

Ważnym krokiem jest przygotowanie swojego profilu w taki sposób, aby przyciągał do Ciebie nowych użytkowników i pozwalał na zawieranie nowych znajomości. W tym celu warto dodać krótki opis oraz zdjęcie profilowe. Oprócz zdjęć profilowych można tu dołączyć także sekretne zdjęcia. Są one wyświetlane wyłącznie osobom, które otrzymają Twoją zgodę na ich oglądanie.

Analiza użytkowników portalu

Erodate to jeden z najpopularniejszych portali do szybkich randek, z którego korzysta ponad 1,6 mln osób, a liczba ta stale rośnie. Swoje konta zakładają tu pełnoletni Polacy i Polki, a także pary. Jest tu miejsce dla każdego, kto poszukuje szybkiej miłości. Co ciekawe, do rejestracji zachęcane są kobiety, które w zamian za opublikowanie swojego zdjęcia profilowego mogą otrzymać darmową subskrypcję na portalu.

Analiza użytkowników portalu - Erodate

Warto mieć na uwadze, że użytkownicy Erodate koncentrują się na jednym celu – znalezieniu drugiej osoby (lub pary) na niezobowiązujące spotkanie. Nie warto więc liczyć na to, że znajdą się tu osoby poszukujące prawdziwej relacji, miłości czy poważnego związku. Przed rejestracją w tym serwisie upewnij się, że szukasz właśnie takiej, przelotnej znajomości.

Proces dopasowywania

W serwisie z randkami bez zobowiązań Erodate nie ma żadnego testu psychologicznego, na podstawie którego mógłby zostać stworzony Twój profil, do którego byliby dopasowani inni użytkownicy. Otrzymujesz krótką ankietę do wypełnienia, w której pobieżnie wskazujesz kogo szukasz w Erodate. Na tej podstawie serwis może podsunąć Ci kilka profili innych osób wybranej płci, które spełniają Twoje kryteria.

Proces dopasowywania - Erodate

Dopasowywanie w Erodate opiera się głównie na prezencji innych użytkowników. Nie musisz wczytywać się w ich opisy i biogramy, aby zdecydować, czy jest to ktoś, z kim chcesz spędzić upojną randkę. Liczy się wyłącznie wygląd i chemia między Wami. Aby nie tracić czasu na zawieranie znajomości, z których prawdopodobnie nie wyniknie nic pozytywnego, skup się na pokazaniu się od jak najbardziej naturalnej strony. Jeśli macie spotkać się na żywo zdjęcie jest jedynym sposobem na przedstawienie się i pomaga podjąć innym użytkownikom decyzję o tym, czy warto się z Tobą umówić.

Możliwości kontaktu

Kontakt z innymi użytkownikami Erodate jest możliwy na dwa główne sposoby. Dostępna jest rozmowa przez czat, a także rozmowa na żywo przez kamerkę. Wyłącznie do Ciebie należy decyzja, w jaki sposób chcesz kontynuować daną znajomość. Możecie posłużyć się czatem, aby umówić się na spotkanie na żywo lub zdecydować się na kontynuowanie znajomości przez kamerkę i czat wideo.

Możliwości kontaktu - Erodate

Aplikacja Erodate

Witryna do umawiania szybkich randek Erodate jest dostępna na urządzeniach mobilnych wyłącznie poprzez przeglądarkę. Wystarczy wpisać adres strony na swoim smartfonie lub tablecie, aby od razu uzyskać dostęp do swojego konta i bazy użytkowników. Erodate nie posiada aplikacji mobilnej dostępnej do pobrania, jednak w żaden sposób nie wpływa to na funkcjonalność serwisu.

Wersja mobilna Erodate dostępna przez przeglądarkę pomoże Ci pozostać na bieżąco ze swoimi kontaktami, a jeśli masz wersję premium, możesz wysyłać i odbierać wiadomości od innych użytkowników bez ograniczeń. Erodate to doskonały sposób na poszukiwanie szybkich randek także w podróży.

Nasza ocena

Erodate to jeden z najpopularniejszych portali randkowych do szybkich randek w Polsce. Posiada sporą bazę użytkowników oraz jeden cel – łączenie ze sobą osób poszukujących płomiennego romansu. Ten serwis randkowy jest bardzo łatwy w obsłudze. Wszystkie kroki, w tym rejestracja i płatności, zostały uproszczone tak, aby każdy mógł po kilku sekundach rozpocząć poszukiwanie swojej niezobowiązującej randki.

Co jakiś czas pojawiają się jednak informacje o sporej ilości fałszywych kont, dlatego warto mieć to na uwadze, nawiązując kontakty z nowymi osobami. Radzimy też, aby nie upubliczniać zbyt wielu informacji o sobie i korzystać z funkcji sekretnych zdjęć dla wybranych użytkowników. Z Erodate z pewnością chętnie skorzystają kobiety, ponieważ uzyskują darmowy dostęp premium po przesłaniu swojego zdjęcia profilowego.

Erodate logo
3.4/5

3.4

/5

Erodate logo
3.4/5

3.4

/5