VictoriaMilan
Recenzja 2024

VictoriaMilan screenshot Poland
0
4.6/5
Łatwa obsługa
5/5
Funkcje
4/5
Zaangażowanie
4/5
Profesjonalizm
5/5
Cena
5/5

20 tys. dopasowań dziennie

Dla osób w związkach

53% kobiet | 47% mężczyzn

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne

Obszerna recenzja
VictoriaMilan

Strony z randkami online to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów na poznawanie nowych osób. W miarę rozwoju popularności platform randkowych operatorzy zdali sobie sprawę, że różni użytkownicy mogą posiadać różne preferencje i oczekiwania względem osób, które chcą poznać online. W efekcie na rynku nie brakuje portali randkowych dedykowanych singlom, osobom po pięćdziesiątce czy jak w przypadku witryny VictoriaMilan – osobom pozostającym w stałych związkach, szukających okazji do płomiennego romansu.

Mottem portalu VictoriaMilan jest „Uwolnij pasję – Znajdź romans”, a celem serwisu jest zagwarantowanie wszystkim chętnym anonimowych i dyskretnych dopasowań. VictoriaMilan to globalny serwis z ponad 9 milionami użytkowników. Oznacza to, że z usług serwisu można korzystać nie tylko w Polsce, ale także podczas podróży. Zdaniem właścicieli platformy, jest to jeden z najszybciej rozwijających się serwisów od momentu powstania, czyli od 2010 roku.

VictoriaMilan to strona numer jeden, jeśli chodzi o wybór polskich użytkowników, którzy poszukują randki bez względu na swój stan cywilny czy aktualny związek. Staje się to łatwiejsze, dzięki specjalnie przygotowanemu systemowi dopasowywania użytkowników, który z powodzeniem pomaga w znalezieniu idealnego partnera lub partnerki ponad 20 tysiącom osób dziennie.

W serwisach randkowych niezwykle ważne jest bezpieczeństwo i anonimowość. VictoriaMilan gwarantuje to na kilka sposobów. Przede wszystkim wykorzystuje najnowocześniejsze certyfikaty szyfrujące połączenie i przesyłane dane. Następnie wskazuje jedynie w przybliżeniu lokalizację swoich użytkowników, dzięki czemu mogą oni nadal poszukiwać randek w swojej okolicy, bez podawania swojego szczegółowego miejsca zamieszkania.

Te funkcje to jedynie początek opcji przygotowanych przez serwis VictoriaMilan. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji odnośnie do tego, czy jest to portal randkowy dostosowany dopasowany do Twoich potrzeb, przygotowaliśmy szczegółową recenzję VictoriaMilan. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Spis treści

Plusy

gwarancja anonimowości i bezpieczeństwa

zweryfikowane profile

duża baza użytkowników z całej Polski

niskie ceny członkostwa

Minusy

ograniczone opcje kontaktu dla darmowego konta

brak aplikacji mobilnej

Ceny w VictoriaMilan

 

1 MIESIĄC

Miesięcznie: 28,45 zł
Razem: 28,45 zł

 

3 MIESIĄCE

Miesięcznie: 22,35 zł
Razem: 67,05 zł

 

12 MIESIĘCY

Miesięcznie: 14,22 zł
Razem: 170,64 zł

Zakładanie nowego konta na VictoriaMilan

Pierwszym krokiem, aby móc przetestować wszystkie funkcje serwisu VictoriaMilan i rozpocząć poznawanie nowych osób jest założenie nowego profilu. Cały proces rejestrowania nowego konta jest bardzo prosty. Twoim zadaniem jest odpowiedzenie na kilka pytań. Podaj swoją płeć, status związku, płeć poszukiwanej osoby oraz swój adres e-mail i nazwę użytkownika. Od razu określ swoje oczekiwania, podając charakter oczekiwanej relacji. Szukasz czegoś długoterminowego, krótkoterminowego, czegokolwiek? Dużo szybciej znajdziesz osoby podobne sobie, jeśli jasno określisz swoje zamiary.

Zakładanie nowego konta na VictoriaMilan

Wybierz kilka opcji, które najbardziej kręcą Cię w drugiej osobie – tatuaże, pewność siebie, piercing, szybkie samochody? Podaj także kilka podstawowych informacji o sobie, aby dać się poznać innym. Cały proces zakładania nowego konta na VictoriaMilan zajmie Ci mniej niż 5 minut. To dużo szybciej niż na innych portalach randkowych. Najważniejsze jednak dopiero nadejdzie, ponieważ po zakończonej rejestracji możesz rozpocząć uzupełnianie swojego profilu.

Wybierz swoje zdjęcie profilowe. Jeśli chcesz zachować maksymalną anonimowość, załaduj zdjęcie niepokazujące Twojej twarzy lub skorzystaj z narzędzi dostępnych na portalu, aby nałożyć na swoją twarz filtr lub maskę, utrudniającą rozpoznanie. Niezwykle istotne jest także zweryfikowanie autentyczności swojego profilu. Pierwszym krokiem jest weryfikacja e-mail, jednak aby odblokować kolejne funkcje warto skorzystać z weryfikacji przez numer telefonu oraz przez konto Google. Zdaniem operatora, zweryfikowanie swojego konta podnosi jego popularność nawet 10-krotnie!

Analiza użytkowników portalu

VictoriaMilan zachęca do rejestracji użytkowników w różnym wieku o różnym statusie związku. Z usług portalu korzystają tysiące osób z całej Polski, dlatego zwiększa się prawdopodobieństwo, że znajdziesz tu kogoś, kto tak jak Ty chce zachować anonimowość i bezpieczeństwo na pierwszym etapie Waszej znajomości. Serwis VictoriaMilan dużo bardziej niż na testy psychologiczne i osobowości stawia na wyraźne określenie swoich potrzeb, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć użytkowników, którzy mają podobne preferencje do Ciebie.

Analiza użytkowników portalu - Victoria Milan

Takie podejście wydaje się prostą drogą do sukcesu, ponieważ każdego dnia w serwisie VictoriaMilan pojawia się około 20 tysięcy nowych dopasowań. Z tak dużą bazą klientów zwiększa się prawdopodobieństwo znalezienia kogoś, kogo oczekiwania i cechy łączą się z Twoimi. Ten portal dla osób szukających romansu posiada zbliżone proporcje kobiet i mężczyzn, a w przeciwieństwie do innych popularnych portali randkowych, uzyskujesz znacznie więcej opcji poglądu innych profili także po darmowej rejestracji. Zwiększa to zainteresowanie usługami VictoriaMilan wśród większej ilości osób.

Proces dopasowywania

VictoriaMilan stawia na dopasowania użytkowników na podstawie ich potrzeb i oczekiwań względem drugiej osoby. Od razu po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i wskazania obszarów, jakie najbardziej interesują Cię w innych otrzymujesz pierwsze dopasowania. Na liście profili znajdziesz osoby zbliżone do Ciebie wiekiem, z Twojej okolicy oraz takie, które odpowiedziały na pytania początkowe podobnie do Ciebie.

Proces dopasowywania - Victoria Milan

Możesz także samodzielnie wyszukać bazę użytkowników określając okolicę, w jakiej ma mieszkać Twoja przyszła randka, wskazując jej przybliżony wiek czy zaznaczając najmniejsze szczegóły, takie jak dieta, tatuaże i piercing, nałogi czy zainteresowania. Wybór opcji zawężających poszukiwania jest duży, dlatego prawdopodobieństwo znalezienia idealnej osoby do romansu w związku wzrasta.

Pomóż szczęściu szczegółowo wypełniając swój profil w VictoriaMilan wskazując kogo szukasz i z jakimi innymi użytkownikami chcesz nawiązać kontakt.

Opcje kontaktu

Wybór opcji kontaktu z innym użytkownikiem jest całkiem spory, dlatego z pewnością znajdziesz metodę, która najbardziej Ci odpowiada. Najwięcej możliwości kontaktu daje wykupienie opcji premium, która:

– odblokowuje nielimitowany czat, za pomocą którego możecie rozmawiać i umówić się na spotkanie

– pozwala na zobaczenie lajków i mrugnięć od innych użytkowników i nawiązanie kontaktu z zupełnie nowym gronem osób

– ułatwia sprawdzenie, kto odwiedził Twój profil

– pozwala na nielimitowane lajkowanie innych profilów

– daje możliwość poproszenia użytkowników o przesłanie prywatnych zdjęć.

Opcje kontaktu - Victoria Milan

Wchodząc na profil wybranego użytkownika możesz od razu uruchomić opcję „Czatuj ze mną” i rozpocząć rozmowę. Jeśli chcesz możesz przesłać prezent komu tylko zechcesz. Prezenty mają postać kredytów do wykorzystania w portalu. Dzięki nim druga osoba otrzymuje jeszcze więcej opcji rozmowy z Tobą. Pamiętaj, że bez wykupionej opcji premium możliwość kontaktu z innymi użytkownikami może być ograniczona.

Aplikacja VictoriaMilan

Randkowanie za pomocą smartfona staje się coraz popularniejsze i pozwala być na bieżąco z wiadomościami od innych użytkowników oraz powiadomieniami o nowych dopasowaniach. Strona VictoriaMilan nie posiada dedykowanej aplikacji mobilnej do pobrania na swojego smartfona, jednak nie oznacza to, że nie można z niej korzystać na swoim telefonie. Wystarczy uruchomić stronę mobilną na dowolnej przeglądarce w systemie iOS lub Android.

Wpisanie adresu lub wyszukanie frazy VictoriaMilan w Google od razu przeniesie Cię do strony mobilnej portalu randkowego, z której możesz korzystać tak, jak tylko zechcesz. Bądź na bieżąco z nowymi dopasowaniami, szukaj nowych interesujących osób w wolnej chwili i daj się ponieść uczuciu, które może czekać na Ciebie w najmniej oczekiwanym miejscu. 

Aplikacja VictoriaMilan

Nasza ocena

VictoriaMilan to najpopularniejszy portal randkowy dla osób szukających romansu w związku. Z usług portalu korzystają osoby z całej Polski, dzięki czemu prawdopodobieństwo, że znajdziesz tu kogoś, z kim połączy Cię płomienny romans znacznie rośnie. Nie musisz martwić się długim wypełnianiem testów osobowości i wysokimi opłatami. Podczas rejestracji podajesz odpowiedzi wyłącznie na podstawowe i proste pytania, a cztery opcje abonamentu pozwalają Ci wybrać ten, na który możesz pozwolić sobie w danej chwili.

Zarejestruj konto w VictoriaMilan za darmo i sprawdź, czy zainteresują Cię jakieś profile osób z Twojej okolicy. Niektórzy użytkownicy dodatkowo wykupują opcje kontaktu od osób bez profilu premium, więc możesz poznać nowe osoby zupełnie za darmo!

Victoria Milan logo
4.6/5

4.6

/5

Victoria Milan logo
4.6/5

4.6

/5