Badoo
Recenzja 2024

0
4.4/5
Łatwa obsługa
5/5
Funkcje
3/5
Zaangażowanie
5/5
Profesjonalizm
4/5
Cena
5/5

Doświadczenie w branży od 2006 roku

Najchętniej wyszukiwany portal randkowy w Polsce dla singli

159 mln użytkowników na świecie

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne

Najnowsza recenzja
Badoo

Portale randkowe to serwisy, w których każdy chce pokazać się z jak najlepszej strony. Nie brakuje tu zdjęć sprzed lat, na których wygląda się najkorzystniej i nie widać dodatkowych zmarszczek lub kilogramów. Dyskretnie użyte filtry potrafią zmienić rysy twarzy, a zdjęcia w miejscach na drugim końcu świata lub drogich gadżetów potrafią stworzyć mylne pierwsze wrażenie. Badoo to portal randkowy, który przede wszystkim stawia na uczciwość i szczerze relacje od samego początku znajomości.

Serwis Badoo promuje bycie sobą i chce, aby użytkownicy mogli doświadczyć tego, co najlepsze w randkach, czyli autentyczności. Jest to możliwe, dzięki z góry przyjętym założeniom i szczerym rozmowom z osobami, które nie podają się za kogoś innego. Bezpośrednie wyrażenie swoich potrzeb i pragnień ułatwia budowanie nieudawanych relacji. Każdy, kto ma ochotę poznać nowe osoby w przyjemnej atmosferze randkowania online, jest zapraszany przez Badoo do wyruszenia we wspólną podróż.

Badoo pełni dwie ważne funkcje. Z jednej strony jest portalem randkowym, a z drugiej siecią społecznościową skupiającą użytkowników o różnych poglądach, zainteresowaniach i potrzebach. Przez lata Badoo zdobyło zaufanie milionów użytkowników na całym świecie, co czyni tę stronę jedną z najchętniej wybieranych przez osoby z wielu krajów. Ten portal jest także świetnym wyborem dla osób, które nie do końca wiedzą, czy poszukują nowych znajomości, miłości czy relacji bez zobowiązań.

Z pewnością nie można odmówić portalowi dbałości o bezpieczeństwo danych swoich użytkowników. Każda nowa osoba zarejestrowana w Badoo może mieć pewność, że zostanie potraktowana z należytym szacunkiem. Operator dokłada wszelkich starań, aby nie tylko wdrażać najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa, ale także usuwać nieprawdziwe konta i nieodpowiednio zachowujących się użytkowników.

Badoo to portal do randkowania online, w którym z pewnością pozostaniesz w dobrych rękach. Sprawdź naszą szczegółową recenzję, w której prześwietlamy wszystkie funkcje tego serwisu, jego mocne i słabe strony. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o Badoo!

Spis treści

Plusy

duża baza użytkowników

szybka rejestracja i logowanie

wygodna aplikacja mobilna

darmowe konto daje spore możliwości

Minusy

problemy ze spamem fałszywych kont

brak testu osobowości

Ceny w Badoo

 

1 MIESIĄC

Miesięcznie: 59,99 zł
Razem: 59,99 zł

 

3 MIESIĄCE

Miesięcznie: 39,99 zł
Razem: 119,99 zł

 

ZAWSZE


Razem: 349,90 zł

Zakładanie nowego konta na Badoo

W serwisie Badoo nie stracisz cennych chwil na czasochłonną rejestrację nowego konta. Możesz to zrobić szybko i na dwa sposoby. Pierwszy z nich to skorzystanie z już posiadanego konta w serwisie Facebook, innych portalach społecznościowych lub Google. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przenieść swoje dane do logowania z innego kanału do Badoo. Druga opcja to tradycyjne wypełnianie formularza rejestracyjnego, jednak również i ten proces został znacząco uproszczony. Rozpocznij od podania swojego adresu e-mail lub numeru telefonu oraz wybrania hasła.

W kolejnych polach podaj swoje podstawowe dane osobowe, dzięki którym inni użytkownicy będą mogli łatwiej wyszukać Twój profil, na przykład po lokalizacji lub wieku. Wpisywanie danych nie zajmie Ci dłużej niż minutę. Kolejnym ułatwieniem jest możliwość wgrania swoich zdjęć do Badoo bezpośrednio przez konto na Facebooku lub Instagramie. To wszystko! W ostatnim kroku przejdź tylko do swojej poczty e-mail i kliknij link weryfikacyjny, aby aktywować swoje konto.

Zakładanie nowego konta na Badoo

Możesz od razu rozpocząć korzystanie ze swojego konta, przeszukując bazę użytkowników lub uzupełnić swoje konto dodatkowymi informacjami o sobie, które zaintrygują osoby przeglądające Twój profil. Badoo już na wstępie zaproponuje Ci kilkadziesiąt profili osób mieszkających w podobnej lokalizacji i będących w podobnej grupie wiekowej. Możesz swobodnie przeglądać profile zaznaczając te najbardziej interesujące znakiem serduszka.

Analiza użytkowników portalu

W portalu randkowym Badoo znajdziesz singli i osoby poszukujące nowych znajomości. Ze względu na gigantyczną bazę klientów, nie brakuje tu osób w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami oraz mieszkających praktycznie w każdym miejscu w Polsce. Operator nie podaje żadnych szczegółów, jeśli chodzi o udział procentowy płci czy grup wiekowych.

Serwis promuje szczere relacje, które można tu nawiązać w prosty sposób. Niestety profile użytkowników nie podlegają szczegółowej weryfikacji tożsamości, dlatego warto zwrócić uwagę na ich autentyczność i nie podawać nowo poznanym osobom żadnych swoich prywatnych danych.

Proces dopasowywania

Badoo promuje swobodę w przeszukiwaniu bazy użytkowników. Wchodząc na swój profil za każdym razem otrzymasz listę osób, które mogą przypaść Ci do gustu – są one wybierane na podstawie lokalizacji czy wieku. W serwisie nie ma typowego dla wielu portali randkowych testu osobowości, który za pomocą skomplikowanych algorytmów dopasowuje do siebie singli o podobnych preferencjach. W tym przypadku zdajesz się wyłącznie na swój gust i pierwsze wrażenie, jakie wywoła na Tobie zdjęcie lub opis widniejący na przeglądanym koncie.

chybił - trafił - Badoo

Jeśli chcesz zdać się na ślepy los, skorzystaj z opcji „chybił – trafił”. Ustaw podstawowe preferencje (płeć, wiek i miejsce zamieszkania) i sprawdź, jakie wygenerowane losowo propozycje otrzymasz. Jeśli będziesz często korzystać z tej funkcji w polu „dopasowania” pojawią się zdjęcia tych singli lub singielek, którym wyświetla się Twoje zdjęcie i którzy przyznali Ci serduszko. Są to zarazem te osoby, które wcześniej otrzymały takie serduszko od Ciebie.

Możesz też wybrać opcję „osoby w okolicy” i przejrzeć zdjęcia użytkowników, którzy znajdują się niedaleko od Ciebie. 

Opcje kontaktu

Dostępne funkcje pozwalają Ci na nawiązywanie kontaktu z innymi singlami na wiele sposobów. Najprostszym sposobem na wyrażenie zainteresowania innym profilem jest polubienie zdjęcia, na przykład w funkcji „chybił – trafił”. Z tego poziomu jest także możliwe wysłanie bezpośredniej wiadomości i rozpoczęcie rozmowy.

Jeśli jakiś profil wyjątkowo przypadł Ci do gustu, ciekawym sposobem na zwrócenie uwagi jest wysłanie prezentu danej osobie. Możesz to zrobić bezpośrednio z poziomu profilu. Prezent to zwykle zabawna emotikona, która kryje w sobie kredyty do wykorzystania na platformie. Do takiego prezentu możesz dołączyć wiadomość.

Opcje kontaktu - Badoo

Znacznie więcej opcji kontaktu daje wykupienie kredytów lub subskrypcji. Dzięki doładowaniom Twoje zdjęcie będzie wyświetlało się większej ilości użytkowników, a Ty uzyskasz jeszcze więcej nowych możliwości nawiązania relacji.

Aplikacja Badoo

Aplikacja randkowa stworzona przez serwis Badoo jest jedną z najlepiej ocenianych aplikacji do poznawania nowych osób w oficjalnych sklepach Google oraz Apple. Jeśli posiadasz smartfona lub tablet z systemem operacyjnym iOS, lub Android, możesz bez żadnych dodatkowych kosztów pobrać aplikację Badoo na swoje urządzenie i cieszyć się wszystkimi funkcjami serwisu za pomocą jednego dotknięcia.

Aplikacja mobilna do randek online Badoo daje przede wszystkim komfort pozostawania w kontakcie gdziekolwiek jesteś. Możesz w każdej wolnej chwili przeglądać dostępnych użytkowników i nawiązywać nowe znajomości. Upewnij się, że aktywujesz powiadomienia, aby nie przegapić żadnej nowej wiadomości, ani chęci nawiązania kontaktu. Plusem aplikacji jest jej wygoda – szybka instalacja i logowanie nie zabiorą Ci dużo czasu. Jeśli jednak nie chcesz zajmować pamięci swojego urządzenia instalując nowe programy, otwórz stronę Badoo w swojej przeglądarce mobilnej i korzystaj z niej na telefonie tak, jak na komputerze.

Aplikacja Badoo

Nasza ocena

Badoo to serwis randkowy, któremu nie można odmówić rozmachu. Opiera się na gigantycznej bazie użytkowników z całego świata. Nowe osoby codziennie rejestrują tu swoje konta zachęcone szybkim i łatwym procesem logowania. Badoo to portal nieposiadający skomplikowanych testów osobowości i zaawansowanych funkcji. Liczy się tu przede wszystkim dobra zabawa i poznawanie nowych osób. Możesz swobodnie korzystać z Badoo na wszystkich urządzeniach wciąż pozostając w kontakcie.

Z pewnością portal powinien popracować nad efektywniejszym sprawdzaniem profili użytkowników, które często są dublowane – brak jest tu weryfikacji zdjęć, a swoją tożsamość można potwierdzić za pomocą konta w mediach społecznościowych lub adresu e-mail. Badoo to idealna opcja dla tych, którzy poszukują szybkich znajomości i sporego wyboru osób znajdujących się w okolicy.

4.4/5

4,4

/5

4.4/5

4,4

/5