Be2
Recenzja 2024

be2 screenshot
0
4.6/5
Łatwa obsługa
5/5
Funkcje
5/5
Zaangażowanie
5/5
Profesjonalizm
4/5
Cena
4/5

24 000 nowych rejestracji dziennie

41% użytkowników znalazło tu swoich partnerów

57% kobiet | 43% mężczyzn

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne

Szczegółowa recenzja
Be2

Poszukiwanie drugiej połówki w świecie online jest obecnie jednym z najbardziej skutecznych sposobów nawiązywania nowych relacji. W sieci można znaleźć wiele osób w różnych przedziałach wiekowych, zbliżonych poglądach oraz otwartych na nowe znajomości. Najważniejsze to wiedzieć, gdzie szukać.

Na rynku można znaleźć wiele portali randkowych oraz aplikacji, które docelowo mają pomóc Ci w znalezieniu wymarzonej drugiej połówki. Wybór jest tak duży, że wielu z nas trudno jest wybrać tę jedną stronę, która okaże się strzałem w dziesiątkę.

W tej recenzji przyjrzymy się portalowi randkowemu be2.com, który jest uważany za jeden z wiodących na rynku. Dużą zaletą be2.com jest doświadczenie w branży. Firma powstała w 2004 roku i od tego czasu prężnie rozwija się na sześciu kontynentach, obsługując ponad 21 milionów zarejestrowanych użytkowników. Serwis be2 jest popularny także w Polsce, szczególnie wśród tych osób, które bardziej niż rozrywki na jedną noc poszukują trwałego związku.

Czy w dobie szybkich randek online jest możliwe znalezienie osoby, która ceni sobie stabilność, zaufanie i budowanie relacji? Osoby rejestrujące się na platformie be2 dokładnie wiedzą czego, a raczej kogo szukają. Nic dziwnego, że marce be2 zaufały miliony użytkowników z całego świata.

Czy strona randkowa be2 oferuje Ci to, czego szukasz? Przedstawiamy obszerną recenzję be2 dedykowaną polskim użytkownikom.

Spis treści

Plusy

Prawie 20-letnie doświadczenie w branży

Duży nacisk kładziony na prywatność i bezpieczeństwo

Szybka aplikacja mobilna

Minusy

Spore ograniczenia dla darmowej wersji konta

Opłaty w be2?

 

1 MIESIĄC

Miesięcznie: 39,90 zł
Razem: 39,90 zł

 

3 MIESIĄCE

Miesięcznie: 119,90 zł
Razem: 359,70 zł

 

6 MIESIĘCY

Miesięcznie: 79,90 zł
Razem: 479,40 zł

Rejestracja na be2

Zakładanie nowego konta na stronie be2 jest darmowe. Na stronie głównej znajdziesz niewielkie okno, w którym zaznaczysz swoją płeć oraz płeć poszukiwanej drugiej połówki. Następnie na ekranie pojawi się interaktywny formularz. Wypełnij go podając swoje dane, takie jak imię czy datę urodzenia.

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego możesz uściślić swoje wymagania względem poszukiwanej osoby (miejsce zamieszkania, wzrost czy wiek), a także odpowiesz na wiele pytań w ramach testu osobowości. Celem testu jest jak najlepsze zdefiniowanie Twojego profilu i dopasowanie go do milionów innych w poszukiwaniu jak najlepszego dopasowania.

Pytania w teście osobowości są bardzo proste i w większości wielokrotnego wyboru. Na koniec wystarczy tylko, że założysz nowe konto podając swój adres e-mail i hasło. Proces zakładania konta nie potrwa dłużej niż 10 minut. Po jego zakończeniu możesz od razu przejść do budowania swojego profilu – dodać zdjęcie i opis.

Analiza użytkowników portalu

Według danych w serwisie be2 jest zarejestrowanych już ponad 21 milionów użytkowników w 30 krajach i na 6 kontynentach. Każdego dnia swoje konto zakłada tu ponad 24 tysiące nowych osób. To gigantyczna baza singli, która z dużym prawdopodobieństwem pozwala na znalezienie najlepszego dopasowania. Czynnik płci wskazuje na większą ilość kobiet korzystających z portalu.

Na portalu be2 rejestrują się użytkownicy z całej Polski. Dzięki wyszukiwaniu geograficznemu można lepiej zdefiniować miasto lub region, w którym chcesz poznać kogoś nowego. Wszyscy klienci portalu mają zapewnione pełne bezpieczeństwo swoich danych, a profile użytkowników są sprawdzane pod względem uczciwości.

Regularnie przeprowadzane są także przeglądy nieaktywnych kont, które są usuwane z serwisu. Wszystko po to, aby promować wyłącznie te osoby, które szybko odpowiadają na wiadomości i są zainteresowane podtrzymaniem kontaktu. Strona randkowa be2 jest dedykowana osobom pełnoletnim w każdym wieku, które poszukują kogoś zdecydowanego na trwałą relację.

Proces dopasowywania

Platforma randkowa be2 stworzyła własny test osobowości, który jest wypełniany podczas rejestracji nowego konta. Celem tego testu jest lepsze poznanie cech charakteru danej osoby, jej oczekiwań względem partnera oraz tworzenie jeszcze bardziej dopracowanych propozycji nawiązywania kolejnych znajomości.

Dopasowywanie odbywa się zarówno na poziomie cech takich jak wygląd, miejsce zamieszkania, wiek czy wykształcenie, jak i pod względem osobowości np. emocjonalne lub racjonalne podejście do życia, kierowanie się konserwatywnymi wartościami lub bardziej liberalne podejście do codzienności. W dowolnym momencie można edytować swoje wybrane podczas rejestracji parametry wyszukiwania rozszerzając lub jeszcze bardziej uściślając dany zakres kryteriów.

Jeśli chcesz zobaczyć swoje wyniki testu osobowości, kliknij opcję raportu wyników na swoim profilu.

Możliwości kontaktu

Już w chwilę po potwierdzeniu założenia nowego konta na portalu stanie się możliwe nawiązywanie znajomości z innymi użytkownikami. Sposobów na rozpoczęcie rozmowy jest wiele. Przede wszystkim możesz skorzystać z opcji „Moje propozycje kontaktu” i zobaczyć profile użytkowników, które zostały dopasowane do Twojego przy pomocy wyników testu osobowości.

 • prowokujące pytania. Celem prowokujących pytań jest zaczepienie nieznajomych osób i zwrócenie ich uwagi za pomocą sprytnego i czasem wyzywającego pytania. Możesz wybierać spośród listy domyślnych pytań przygotowanych przez portal, np. „Hej! Powiedz, jaka jest najbardziej żenująca rzecz, jaka Ci się przytrafiła?”.

   

 • wiadomość osobista. Jeśli jakiś z proponowanych profilów użytkowników przypadnie Ci do gustu, możesz od razu napisać osobistą wiadomość.

   

 • zachęta do kontaktu. Użyj funkcji, w której zachęcisz do kontaktu osoby, które posiadają określone przez Ciebie cechy, np. „Skontaktuj się ze mną, jeśli lubisz chodzić po górach”.

   

 • rozmowa wideo. Rozmowa wideo to doskonały sposób na lepsze poznanie drugiej osoby i prawdziwy przedsmak spotkania na żywo. Upewnij się, że wasza rozmowa „klei się”, a po drugiej stronie ekranu siedzi dokładnie ta osoba, której się spodziewasz.

   

 • lajkowanie zdjęć. Na Twoim koncie będą pojawiać się losowe zdjęcia osób, które mogą zwrócić Twoją uwagę. Za pomocą zwykłego lajka lub naciskając znak „x” możesz błyskawicznie wyrazić swoje zainteresowanie.

   

Nieograniczone opcje kontaktu są dostępne wyłącznie dla użytkowników, którzy wykupili pakiet Premium. Darmowe konta posiadają bardzo niewiele opcji nawiązywania nowych znajomości oraz rozmyte zdjęcia, które utrudniają lepsze poznanie nowej osoby.

Aplikacja be2

Aplikacja mobilna be2 jest dostępna na urządzenia z systemem iOS oraz Android. Można je szybko pobrać z dedykowanych sklepów z aplikacjami. Zaletą tej opcji jest możliwość aktywowania powiadomień, dzięki którym można szybko zareagować na nową wiadomość lub próbę kontaktu.

Nie musisz jednak pobierać aplikacji mobilnej be2 – wystarczy, że uruchomisz przeglądarkę na swoim smartfonie, a następnie uruchomisz stronę be2. Otrzymujesz dostęp do wszystkich funkcji strony, gdziekolwiek zechcesz.

Aplikacja be2

Nasz werdykt

Poszukując zaufanych i sprawdzonych serwisów randkowych trudno jest przejść obojętnie obok strony be2. Operator cieszy się dużym doświadczeniem w branży randek online oraz dużą bazą klientów, co pomaga w szybszym znalezieniu dopasowania. Dopracowany test osobowości pomaga w znalezieniu bardziej trafnych propozycji na pierwsze spotkanie.

Oferta be2 jest dedykowana osobom, które poważnie podchodzą do nawiązywania nowych relacji i myślą o stałym związku. Niestety, aby w pełni cieszyć się możliwościami, jakie daje serwis be2 należy wykupić członkostwo Premium. Dobrą wiadomością jest to, że opłata za jeden miesiąc często jest obniżana, dlatego można zarejestrować się na 30 dni i sprawdzić, czy to, co oferuje be2 spełnia Twoje oczekiwania.

Be2
4.6/5

4,6

/5

Be2
4.6/5

4,6

/5