eDarling
Recenzja 2024

edarling pl
0
4.6/5
Łatwa obsługa
5/5
Funkcje
4/5
Zaangażowanie
5/5
Profesjonalizm
5/5
Cena
4/5

13 milionów zarejestrowanych osób

Ponad 122 tysiące nowych członków co miesiąc

85% użytkowników z wyższym wykształceniem

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne

Obszerna recenzja
eDarling

eDarling logo

Świat online zdecydowanie ułatwia odnalezienie drugiej połówki. Wiedzą o tym miliony użytkowników, którzy przy pomocy aplikacji i portali randkowych poszukują osób, z którymi mogą spędzać wolny czas lub resztę życia.

O ile aplikacje do szybkich randek, takich jak Tinder, cieszą się sporym zainteresowaniem młodszego pokolenia, tradycyjne serwisy randkowe online wciąż są chętnie odwiedzane przez wszystkich, którzy poszukują poważnego lub długotrwałego związku.

eDarling to jeden z najpopularniejszych serwisów randkowych w Polsce i w Europie, który może pochwalić się dużym doświadczeniem w branży. Portal eDarling powstał w 2009 w Niemczech, rok później uruchomiono stronę w języku polskim. Serwis do dzisiaj z sukcesem działa w wielu krajach europejskich i na całym świecie, a co tydzień nowe konta na eDarling zakłada kilka tysięcy nowych użytkowników.

eDarling to zdecydowanie pionier w branży randek online. Zdecydowaliśmy się wypróbować ten serwis i przekonać się, jak wypada na tle innych. Chcesz upewnić się, że eDarling to serwis randkowy, w którym znajdziesz swoją drugą połówkę? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej

Spis treści

Plusy

W branży od 2009 roku

Bezpieczeństwo i wysoka jakość usług

Dopasowanie partnerów potwierdzone naukowo

Minusy

Duże ograniczenia dla darmowych kont

Opłaty w eDarling?

 

3 MIESIĄCE

Miesięcznie: 27,90 zł
Razem: 83,70 zł

 

6 MIESIĘCY

Miesięcznie: 19,90 zł
Razem: 119,40 zł

 

12 MIESIĘCY

Miesięcznie: 12,90 zł
Razem: 154,80 zł

Rejestracja na eDarling

Rejestracja na portalu eDarling została uproszczona w taki sposób, aby każdy nowy użytkownik, niezależnie od poziomu zaawansowania, mógł szybko rozpocząć poszukiwanie drugiej połówki. Na początku wystarczy na stronie głównej wybrać swoją płeć i płeć poszukiwanej osoby, a następnie wpisać adres e-mail i hasło.

W kolejnym kroku Twoim zadaniem będzie udzielenie odpowiedzi na pojawiające się na ekranie pytania (tzw. test osobowości, o którym więcej opowiemy w dalszej części przewodnika). Portal poprosi Cię m.in. o podanie stanu cywilnego, wykształcenia, cech wyglądu czy poszukiwanego partnera lub partnerki oraz odpowiedzenie na kilka prostych pytań psychologicznych.

Niektóre z pytań mogą wydać Ci się zaskakujące (np. o wybranie ulubionego wzoru na ekranie), inne pozwolą Ci określić swoje preferencje względem pierwszej randki czy oczekiwań. Na koniec pozostanie tylko wgranie swojego zdjęcia profilowego. Cały proces rejestracji nowego konta nie powinien Ci zająć dłużej niż 10 minut.

Rejestracja na eDarling

Analiza klientów portalu

Baza klientów eDarling regularnie się powiększa – obecnie liczy sobie ponad 13 milionów użytkowników zarejestrowanych w Europie. Według ostatnich danych co miesiąc w serwisie nowe konto zakłada ponad 122 tysiące nowych członków w regionie Europy Wschodniej. Portal nie podaje, jak kształtuje się struktura demograficzna użytkowników, podkreśla jednak, że aż 85% członków ma wyższe wykształcenie.

Z oferty eDarling korzystają tysiące polskich użytkowników z większych i mniejszych polskich miast. Zdaniem operatora 100% profili użytkowników jest starannie sprawdzanych. Bez względu na to, czy jesteś osobą, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z randkowaniem online lub posiada w tej kwestii spore doświadczenie, z pewnością nie zabraknie tu interesujących osób do kontaktu i rozmowy.

Proces dopasowywania

Tym, co wyróżnia portal eDarling od innych serwisów randkowych jest opracowany naukowo test osobowości, który uzupełnia każdy nowy użytkownik portalu. Pytania są proste i dotyczą wyłącznie cech i preferencji użytkownika. Na koniec powstaje unikalny model osobowości (tzw. pięcioczynnikowy model osobowości), który określa między innymi główne cechy charakteru, nastawienie do drugiej osoby, otwartość na nowości czy sumienność. Na podstawie wyników testu przeprowadzany jest tzw. matching.

Algorytm przeszukuję bazę użytkowników i proponuje profile osób, o najbardziej zbliżonych lub poszukiwanych cechach. Uwzględniane są między innymi preferencje co do wyglądu, miejsca zamieszkania, wieku czy wykształcenia. Wyniki testów osobowości są regularnie analizowane przez naukowców z najlepszych europejskich uniwersytetów, aby jeszcze skuteczniej dopasowywać do siebie osoby, które mają największą szansę na stworzenie relacji.

To nie wszystko, ponieważ użytkownicy mogą samodzielnie zdefiniować kryteria wyszukiwania i przeszukiwać bazę użytkowników także w oparciu o inne kryteria. Pozwala to otworzyć się na zupełnie nowe, nieoczekiwane możliwości. Warto wspomnieć także o gwarancji kontaktu. Jeśli zdecydujesz się na członkostwo premium, uzyskujesz zapewnienie o pewnej liczbie nawiązanych kontaktów, która wzrasta tym bardziej, im dłuższa jest Twoja subskrypcja.

Opcje kontaktu

Możliwość nawiązania kontaktu z inną osobą na portalu jest mocno ograniczona dla wszystkich bezpłatnych użytkowników. Jeśli chcesz swobodnie wysyłać nieograniczoną liczbę wiadomości do wszystkich profili, upewnij się, że Twoje konto posiada jedną z dostępnych wersji premium.

W jaki sposób możesz okazać zainteresowanie profilem innego użytkownika i rozpocząć nawiązywanie znajomości? Na początku przejrzyj oferty dopasować, które raz dziennie zostaną Ci zaproponowane przez portal. Jeśli jakaś osoba wpadnie Ci w oko możesz:

  • wysłać uśmiech. Szybki i niezobowiązujący sposób na pokazanie, że dany profil wpadł Ci w oko. Specjalna ikona z uśmiechem jest dostępna na stronie profilu wybranej osoby.

  • wysłać wiadomość. Skorzystaj z okna na przesłanie wiadomości, aby napisać kilka słów o sobie lub zaprosić do rozmowy.

  • polubić i skomentować. Możesz polubić komentarz lub wpis danej osoby (w tym celu wybierz ikonę z dymkiem). Dostępne są także tradycyjne lajki z kciukiem w górę.

  • poprosić o dodanie zdjęcia. Jeśli chciałbyś zobaczyć dodatkowe zdjęcia danej osoby, wyślij odpowiednią prośbę na jej profilu.

Po nawiązaniu pierwszego kontaktu możecie kontynuować konwersację w polu wiadomości. Jeśli jednak został zaproponowany Ci profil, który zupełnie Ci nie odpowiada, wybierz ikonę „x”, aby wykluczyć go z kolejnych prób dopasowania.

Opcje kontaktu - eDarling

Aplikacja eDarling

Dzięki aplikacjom mobilnym możesz mieć nieograniczony dostęp do swoich kontaktów, nawiązywać nowe znajomości gdziekolwiek jesteś i szybko odpowiadać na pytania. Portal eDarling posiada swoją dedykowaną aplikację mobilną, którą możesz pobrać na swojego smartfona.

Obsługa aplikacji jest prosta, a jej projekt przypomina stronę internetową eDarling, z której korzystasz na komputerze. Jeśli nie masz ochoty instalować aplikacji mobilnej, możesz po prostu otworzyć przeglądarkę na telefonie i wpisać adres portalu randkowego.

Aplikacja mobilna eDarling ułatwia dodawanie zdjęć prosto z telefonu, a dzięki powiadomieniom można być na bieżąco z tym, kto odwiedził Twój profil, nowymi dopasowaniami, komentarzami innych użytkowników czy rozmowami z wybranymi osobami.

Nasza ocena

Portal randkowy eDarling to jeden z najbardziej uznanych i najpopularniejszych portali randkowych w Polsce. Jego plusem jest duże doświadczenie w branży i wykorzystanie nauki w celu uzyskiwania jak najlepszych dopasowań. Duża baza użytkowników pozwala na poznawanie osób z całej Polski, a także Europy o różnych preferencjach i zainteresowaniach. Jest to więc serwis dla osób w każdym wieku, skłaniający się w stronę użytkowników z wyższym wykształceniem.

Aby móc w pełni korzystać z możliwości, jakie daje eDarling, warto odblokować wszystkie funkcje wykupując subskrypcję na 3 miesiące, pół roku lub rok. W zamian uzyskujesz gwarancję nawiązania kontaktu ze sporą ilością osób, które najbardziej odpowiadają Twoim oczekiwaniom i preferencjom. Niezależnie od tego, czy poszukujesz intymnej relacji, czy długotrwałego związku – inwestycja w eDarling prawdopodobnie z nawiązką rekompensuje cenę abonamentu.

eDarling logo
4.6/5

4.6

/5

eDarling logo
4.6/5

4.6

/5