MyDwoje
Recenzja 2024

0
4.2/5
Łatwa obsługa
5/5
Funkcje
5/5
Zaangażowanie
3/5
Profesjonalizm
5/5
Cena
3/5

Nr 1 w rankingach portali randkowych

Ponad 800 tys. zarejestrowanych singli

Anonimowe i bezpieczne profile

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne

Aktualna recenzja MyDwoje

Biura matrymonialne często wydają się reliktem z zamierzchłych czasów. Serwis randkowy MyDwoje udowadnia jednak, że internetowe biura matrymonialne wciąż mają ogromną moc. Tym bardziej, jeśli oferują dobór partnerów dla osób wyjątkowo wymagających, które dobrze wiedzą, kogo i jakich relacji poszukują.

MyDwoje to jeden z najlepiej ocenianych portali randkowych w mediach i portalach branżowych. Serwis regularnie publikuje listy od wielu szczęśliwych par, które poznały się dzięki portalowi oraz przytacza ich historie. MyDwoje oferuje dużo więcej niż inne, konkurencyjne portale. Przede wszystkim pomaga dopasować pary na podstawie testu doboru starannie przygotowanego przez eksperta w dziedzinie psychologii i związków.

Serwis MyDwoje poważnie podchodzi do wypełniania testu osobowości. Jest to wręcz najważniejszy etap podczas Twojej przygody w poszukiwanie nowych znajomości. Na wypełnienie testu doboru warto przeznaczyć sobie ponad pół godziny. Jest tam wiele ogólnych i bardziej szczegółowych pytań. Warto zwrócić także uwagę na różne opcje abonamentu w serwisie. Dostępne są zarówno opcje Premium, jak i Premium + odblokowujące więcej opcji.

Czy wirtualne biuro matrymonialne MyDwoje to serwis, którego szukasz? Przeczytaj nasz szczegółowy przewodnik i dowiedz się więcej.

Spis treści

Plusy

wysokie oceny ekspertów

duża baza użytkowników

wiele pomyślnych dopasowań

test osobowości przygotowany przez eksperta

bardzo szczegółowe profile użytkowników

szybka i łatwa rejestracja konta

Minusy

wypełnianie testu osobowości może zająć do 40 minut

wysoka cena abonamentu

Ceny w MyDwoje

 

1 MIESIĄC

Miesięcznie: 60 zł
Razem: 60 zł

 

3 MIESIĄCE

Miesięcznie: 32 zł
Razem: 95 zł

Rejestracja nowego konta na MyDwoje

Rozpocznij korzystanie z serwisu MyDwoje rejestrując nowe konto użytkownika. Na początku standardowo wypełnij formularz podając swój adres e-mail i hasło, datę urodzenia i płeć. Jeśli chcesz przyspieszyć ten proces, możesz skorzystać ze swojego konta na Facebooku i połączyć je z portalem MyDwoje. Dzięki temu skrócisz czas zakładania konta do minimum.

Rejestracja nowego konta na MyDwoje

Niezwykle ważne jest podanie prawidłowej płci w formularzu, ponieważ na podstawie tych danych przygotowywany jest test osobowości oraz propozycje potencjalnych partnerów lub partnerek. Jeśli przez przypadek podasz nieprawidłowe informacje, możesz je jeszcze zmienić na tym etapie. Aby rozpocząć wypełnianie testu, kliknij link weryfikacyjny, który został przesłany na Twój adres e-mail. W tej wiadomości otrzymasz także swoją unikalną nazwę użytkownika.

W kolejnym kroku przechodzisz od razu do wypełniania testu doboru partnera. Warto przeznaczyć na wypełnienie testu wolną chwilę i wypełniać go w skupieniu. Od podanych odpowiedzi zależy dokładność doboru partnerów i szybsze powodzenie w znalezieniu drugiej połówki. Podczas odpowiadania na każde pytanie zobaczysz pasek z procentem ukończenia testu. Co ważne, po wypełnieniu testu swoje odpowiedzi możesz zmienić dopiero po sześciu miesiącach korzystania z portalu.

Rejestracja nowego konta na MyDwoje 2

Wypełnienie testu jest etapem niezbędnym do tego, aby móc rozpocząć korzystanie z serwisu. Jednak jeśli zdecydujesz się na wykupienie wersji Premium, możesz przeskoczyć ten krok, od razu rozpocząć korzystanie z serwisu i dokończyć test w dowolnym momencie. Po wypełnieniu testu pozostaje ostatni krok, czyli uzupełnienie swojego profilu. Test pomógł wskazać Twoje cechy psychologiczne, teraz możesz powiedzieć więcej o swoim wyglądzie – wzroście, kolorze włosów, oczu czy budowie ciała. Możesz także uzupełnić szczegółowe opcje, takie jak ulubione gazety, które czytasz, ulubiony rodzaj oglądanego sportu czy muzyka, której słuchasz.

Analiza użytkowników portalu

Przeglądając bazę użytkowników serwisu MyDwoje nie sposób jest odnieść wrażenia, że z portalu MyDwoje korzystają osoby, które doskonale wiedzą, czego chcą i nie interesują ich przelotne znajomości. Wszystkie profile nowych osób dołączających do portalu są weryfikowane ręcznie i nie ma tu miejsca dla fałszywych kont lub osób, które nie podają informacji o sobie. Nie tylko zdjęcia, ale także opisy w profilu są sprawdzane i dopiero po wstępnej weryfikacji można rozpocząć poszukiwanie innych interesujących znajomości.

Ze strony randkowej MyDwoje korzystają osoby w różnym wieku, jednak zdecydowanie jest tu więcej osób w wieku 30, 40 i 50 lat niż młodych dorosłych. Szczegółowa weryfikacja konta oraz wypełnianie szczegółowego testu o sobie może odstraszać tych użytkowników, którzy nie poszukują trwałego związku, jedynie przelotnych znajomości. Z serwisu MyDwoje korzystają osoby, które poszukują doskonale dopasowanej drugiej połówki.

Proces dopasowywania

Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje oferuje sprawdzone naukowo dopasowywanie partnerów. Pomaga w tym „Test Doboru Partnerskiego”, który stanowi główny filar dopasowywania do siebie różnych użytkowników. Jej podstawą jest miarodajny i rzetelny test psychologiczny, który został przygotowany przez psychologa Andrzeja Rutkowskiego, zajmującego się zawodowo terapiami par małżeńskich. Najważniejszym kryterium testu jest sporządzenie profilu osobowości. Dzięki temu profilowi łatwiejsze staje się dobieranie propozycji potencjalnych partnerów, z którymi istnieje większa szansa na stworzenie udanego i szczęśliwego związku.

Na jakie cechy charakteru i osobowości zwracana jest szczególna uwaga? Podstawą jest temperament obu stron – towarzyskość, szybkość działania, ekspresyjność. Zdaniem eksperta, to właśnie zgodny temperament z powodzeniem łączy ze sobą pary i pomaga w budowaniu związku. Kolejnym ważnym budulcem związku, który pomaga badań test psychologiczny jest dojrzałość psychiczna. Podczas dopasowywania partnerów zwracana jest uwaga na to, aby chociaż jedna strona wykazywała cechy dojrzałości psychicznej. Kolejne badane cechy to życiowe priorytety i wartości, granice tolerancji w związku czy kryteria własne.

Opcje kontaktu

Witryna randkowa MyDwoje oferuje różne opcje nawiązywania kontaktu. Na początku możesz przejrzeć listę sugerowanych osób, które spełniają Twoje oczekiwania i pasują do Twojego profilu i zaznaczyć ulubione konta serduszkiem. Możesz też od razu rozpocząć znajomość przesyłając do danej osoby bezpośrednią wiadomość. Nieco wygodniejszą opcją jest funkcja „Flirt” lub „Czat”. To od Waszych relacji zależy, w którym momencie zdecydujecie się spotkać na żywo lub zaaranżować spotkanie np. na czacie wideo.

Aplikacja mobilna MyDwoje

Platforma MyDwoje nie posiada dedykowanej aplikacji mobilnej do pobrania. Nie oznacza to jednak, że nie można z niej korzystać na swoim smartfonie. Strona mobilna MyDwoje doskonale dopasuje się do wielkości Twojego ekranu pomagając Ci wygodnie i bez problemu prowadzić rozmowy, przesyłać wiadomości lub przeglądając bazę użytkowników. Wystarczy, że uruchomisz przeglądarkę mobilną i wpiszesz adres strony. Korzystaj z mobilnego biura matrymonialnego gdziekolwiek zechcesz – podczas podróży, przerwy w pracy czy odpoczywając na sofie. 

Nasza ocena

MyDwoje to serwis randkowy dla osób, które wiedzą, czego chcą. Pierwsze kroki z portalu są dość czasochłonne, jednak dołożenie wszelkich starań, aby poprawnie wypełnić test psychologiczny oraz szczegółowo opisać siebie w profilu randkowym owocuje lepszymi dopasowaniami i zwiększa szansę na szybkie znalezienie drugiej połówki.

Witryna MyDwoje przypadnie do gustu wszystkim tym użytkownikom, które chcą skorzystać z osiągnięć psychologii i nauki w lepszym dopasowaniu partnerów. Z oferty MyDwoje regularnie korzystają tysiące użytkowników. Prawdopodobieństwo, że znajdziesz tu kogoś, kto odmieni Twoje życie jest więc całkiem spore.

Mydwoje logo
4.2/5

4.2

/5

Mydwoje logo
4.2/5

4.2

/5