Randkujmy
Recenzja 2024

randkujmy screenshot
0
4.2/5
Łatwa obsługa
5/5
Funkcje
3/5
Zaangażowanie
5/5
Profesjonalizm
3/5
Cena
5/5

Darmowy portal randkowy

30 000 konwersacji dziennie

Użytkownicy z całej Polski

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne

Szczegółowa recenzja
Randkujmy

Randkujmy to darmowy portal randkowy, który skupia wokół siebie użytkowników poszukujących bratniej duszy w świecie online. Do serwisu codziennie dołączają nowi członkowie, którzy chcą znaleźć nowych partnerów lub partnerki, przyjaciół lub osoby do podzielenia się swoimi poglądami, lub zorganizowania niezobowiązujących spotkań. Serwis Randkujmy jest otwarty dla każdego, kto chce spróbować szczęścia w zawieraniu internetowych znajomości.

Do portalu Randkujmy dołączają osoby w każdym wieku, mieszkające w różnych stronach Polski, z przeróżnymi doświadczeniami w związkach. Rozpoczęcie przygody w Randkujmy jest proste. Wystarczy stworzyć nowy profil użytkownika, dodać swoje zdjęcie i wskazać preferencje dotyczące poszukiwanej osoby. Później wystarczy tylko przeszukać bazę zarejestrowanych osób i zgodnie z własnymi kryteriami znaleźć użytkowników, z którymi chce się nawiązać kontakt.

Największą zaletą serwisu Randkujmy są prawdziwe i zweryfikowane konta. Nie ma tu miejsca na fałszywe profile. Wszyscy nowi użytkownicy są weryfikowani przez administratora, a wszystkie podawane dane są w 100% bezpieczne.

Nie wiesz, czy witryna z randkami online Randkujmy jest dla Ciebie odpowiednia? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Spis treści

Plusy

bezpłatny serwis randkowy

manualna weryfikacja autentyczności profili

prosta obsługa i rejestracja

Minusy

brak dodatkowych funkcji

niewielka baza użytkowników

brak aplikacji mobilnej

Ceny w Randkujmy

Randkujmy to darmowy serwis randkowy, dlatego możesz korzystać ze wszystkich funkcji i narzędzi bez dodatkowych opłat.

Rejestracja nowego konta na Randkujmy

W przeciwieństwie do innych portali randkowych, w Randkujmy możesz przejrzeć bazę użytkowników zupełnie za darmo jeszcze przed założeniem nowego konta. Wskaż kogo szukasz w krótkim formularzu na stronie głównej, aby przejść do kolejnego kroku. Co ciekawe, aby oglądać profile użytkowników nie musisz rejestrować nowego konta. Zanim zdecydujesz się nawiązać kontakt, możesz upewnić się, że wśród dostępnych osób znajduje się ktoś, kto szczególnie wzbudził Twoją uwagę.

Podobnie, jak w przypadku wszystkich portali randkowych, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, wymagane jest założenie nowego konta w serwisie Randkujmy. Aby rozpocząć, wybierz pomarańczowy przycisk „Załóż konto”. Na początek podaj swój adres e-mail, imię/pseudonim, wiek i miejsce zamieszkania. W kolejnym kroku prześlij swoje zdjęcie (jest to opcjonalne, ale zalecane, aby zwiększyć zainteresowanie profilem) oraz wybierz hasło do konta. Na koniec kliknij link weryfikacyjny i przejdź do dalszego uzupełniania swojego profilu.

Analiza użytkowników portalu

Baza użytkowników serwisu randkowego Randkujmy stale się powiększa, jest jednak zdecydowanie mniejsza niż w przypadku innych, konkurencyjnych portali. Średnio w dowolnym momencie dostępnych jest kilkaset osób, nie brakuje jednak kont nieaktywnych od miesięcy. Pomimo faktu, że wszystkie konta są weryfikowane ręcznie, wciąż wiele z nich nie posiada zdjęcia, co obniża atrakcyjność danego profilu.

Randkujmy - Analiza użytkowników portalu

Z usług portalu Randkujmy korzystają osoby w różnym wieku, z całej Polski oraz mieszkające w innych krajach. Są tu zarówno osoby poszukujące znajomości korespondencyjnej, przyjaźni, randki, jak i romansu, a także mających bardziej poważne plany małżeńskie. Wystarczy wskazać cechy, które najbardziej Cię interesują, aby od razu rozpocząć przeglądanie dopasowanych profili. Serwis nie publikuje żadnych szczegółowych danych na temat profili demograficznych zarejestrowanych osób.

Proces dopasowywania

Portal z randkami online Randkujmy nie oferuje żadnego testu osobowości. Mimo to każdy użytkownik może jasno sprecyzować jakiego typu znajomości poszukuje oraz jakie posiada preferencje względem potencjalnego partnera i partnerki. Pomagają w tym filtry i kryteria wyszukiwania. Randkowicze mogą wskazać nie tylko płeć, wiek i miejsce zamieszkania osób, z którymi chcą nawiązać nową znajomość. Mogą także sprawdzić wyłącznie profile osób, które niedawno logowały się do serwisu, profile zweryfikowane lub konta ze zdjęciami.

Szczegółowo mogą wskazać także preferencje dotyczące wyglądu: koloru i rodzaju włosów (np. długie proste czarne, krótkie kręcone blond), kolor oczu, noszone okulary / szkła kontaktowe, wzrost, wagę i budowę ciała, typ urody (azjatycki, latynoski, skandynawski, arabski, ciemnoskóry), najlepszą cechę wyglądu czy cechy szczególne (tatuaże, piercing, ciekawa fryzura).

Proces dopasowywania - Randkujmy

Równie szczegółowo można wyszukiwać nowe osoby pod względem ich stylu życia, wskazując ich stosunek do nałogów (papierosy, alkohol), stan cywilny, informacje o potomstwie, zawód, stanowisko, roczny przychód, własność nieruchomości czy stosunek do zwierząt. W dziale poglądy można wskazać wyznawaną religię, znajomość języków obcych, wykształcenie i znak zodiaku. Minusem tak szczegółowych wyszukiwań jest fakt, że nie wszystkie osoby dostępne na portalu Randkujmy mogą chcieć dzielić się tak szczegółowymi informacjami o sobie. Czasami więc lepszym rozwiązaniem jest rozszerzenie wyszukiwania zaznaczając mniej wnikliwe kryteria.

Nawiązywanie kontaktu

Możesz szybko nawiązać kontakt z interesującym Cię profilem użytkowniczki lub użytkownika serwisu Randkujmy na kilka sposobów. Pierwszy z nich to wysłanie bezpośredniej wiadomości. Służy do tego specjalny przycisk „Wyślij wiadomość”. Możesz także wybrać przycisk „Okaż zainteresowanie”, aby przesłać danej osobie znak, że jej profil przypadł Ci do gustu i chcesz rozpocząć nową znajomość. Jeśli wybrana użytkowniczka lub użytkownik odpowie na Twoją zaczepkę, jest to dobra okazja do rozpoczęcia rozmowy.

Po prawej stronie każdej profilu użytkownika Randkujmy znajdziesz tabelę z dopasowaniem. Pojawią się tam różne kategorie, które zostały przez Ciebie uzupełnione w profilu. Jeśli któreś z Waszych odpowiedzi pokrywają się, zostaną one zaznaczone na zielono, jeśli są odmienne zobaczysz czerwony punkt. Jeśli nie do końca wiesz, czy chcesz zaczepić daną osobę, dodaj jej profil do ulubionych i wróć do niego później.

Wersja mobilna Randkujmy

Serwis Randkujmy nie posiada dedykowanej aplikacji mobilnej do pobrania. Nie oznacza to jednak, że nie możesz korzystać z usług witryny na swoim telefonie. Wystarczy, że uruchomisz przeglądarkę mobilną i wpiszesz adres strony. Na swoim ekranie zobaczysz wygodną w obsłudze witrynę mobilną.

Możesz z niej korzystać tak, jak zwykle, przeszukując bazę użytkowników oraz wysyłając wiadomości. Twoje konto w serwisie Randkujmy jest dostępne przez cały czas, nawet wtedy, gdy jesteś w ruchu. Aktualizuj swój profil dodając zdjęcia z telefonu i nawiązuj nowe znajomości  gdziekolwiek jesteś.

Wersja mobilna Randkujmy

Nasza ocena

Randkujmy to witryna z randkami online, której największą zaletą jest to, że jest ona darmowa dla wszystkich użytkowników. Aby móc nawiązywać kontakt z nowymi osobami czy to w celach rozmowy, randkowania czy poszukiwania drugiej połówki, nie musisz ponosić dodatkowych kosztów abonamentu. Wszystkie dostępne funkcje na Randkujmy są bezpłatne.

Randkujmy to jeden z nowszych serwisów randkowych w Polsce, którego baza użytkowników stale rośnie. Aktualnie są tu zarejestrowane osoby z całej Polski, jednak ich liczba jest znacznie mniejsza niż na konkurencyjnych, komercyjnych portalach. Randkujmy to dobre miejsce dla osób, które dopiero wkraczają w świat randek online. Pozwala nawiązywać nowe znajomości bez konieczności ponoszenia opłat, mając gwarancję bezpieczeństwa i autentyczności.

Randkujmy logo
4.2/5

4,2

/5

Randkujmy logo
4.2/5

4,2

/5