Razem50plus
Recenzja 2024

razem50plus screenshot
0
3.8/5
Łatwa obsługa
4/5
Funkcje
4/5
Zaangażowanie
2/5
Profesjonalizm
5/5
Cena
4/5

Duża ochrona prywatności i danych

Użytkownicy i użytkowniczki z całej Polski

Tylko dla osób, które ukończyły 50 lat

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne

Aktualna recenzja
Razem50plus

razem50plus logo

Internet to wspaniałe narzędzie, dzięki któremu można jeszcze łatwiej przełamywać dotychczasowe schematy, także te, dotyczące randkowania. Portal randkowy Razem50plus udowadnia, że miłość można znaleźć także w drugiej połowie życia. Los nieraz potrafi spłatać figla lub przynieść nieoczekiwane zwroty akcji. Poszukiwanie miłości po pięćdziesiątce nie jest łatwe, szczególnie gdy posiada się już swoje przyzwyczajenia i nie chce się tracić czasu na przelotne znajomości.

Strona z randkami online Razem50plus to odpowiedź na potrzeby dojrzałych singli i singielek, które marzą o znalezieniu kogoś, z kim będzie można spędzić resztę życia. Czasami nie trzeba więcej, niż rozmowy z drugim człowiekiem lub poszerzenia grona przyjaciół, innym razem samotni po pięćdziesiątce poszukują prawdziwego uczucia i obecności drugiej osoby każdego dnia. W serwisie baza użytkowników jest duża i rejestrują się tu osoby o różnych potrzebach.

Dlaczego portal Razem50plus różni się od innych serwisów randkowych dostępnych dla osób w różnym wieku? Twórcy tego serwisu z randkami postanowili skupić się na konkretnych potrzebach osób po pięćdziesiątce i udostępnić im takie narzędzia, które pomogą im znaleźć to, czego szukają. Single i singielki po pięćdziesiątce mają najczęściej inne potrzeby niż osoby młodsze o dwie czy trzy dekady. Niezobowiązujące randki czy miłosne uniesienia nie są dla nich tak atrakcyjne, jak możliwość bycia z drugim człowiekiem na dobre i na złe. Przelotne romanse czy szalone przygody, łącznie z całkowitą zmianą życia to coś, co nie znajduje się u pięćdziesięciolatków wysoko na liście priorytetów.

Na uwagę zasługują także narzędzia udostępnianie użytkownikom strony Razem50plus. Przede wszystkim każdy członek strony może mieć pewność, że jego prywatność oraz dane są odpowiednio chronione. Co więcej, strona jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Nawet osoby, które rzadko korzystają z Internetu, mogą szybko zrozumieć, gdzie należy kliknąć i co wpisać, aby rozpocząć randkowanie online. Sposoby nawiązywania kontaktu są różnorodne, od prezentów i uśmiechów, na wiadomościach kończąc.

Jeśli jesteś osobą po pięćdziesiątce i chcesz znaleźć miłość, nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie lub po prostu porozmawiać z drugą osobą, serwis Razem50plus jest dla Ciebie dobrym wyborem. Przygotowaliśmy pełną i szczegółową recenzję portalu randkowego Razem50plus przekazując Ci najważniejsze informacje, które warto wiedzieć przed rozpoczęciem korzystania z serwisu.

Spis treści

Plusy

Portal wyłącznie dla osób po 50.

Intuicyjna obsługa

Dużo opcji kontaktu

Konkurencyjna cena

Spora baza użytkowników

Minusy

1 wiadomość dziennie w trybie Standard

Brak aplikacji mobilnej

Ceny w Razem50plus

 

1 MIESIĄC

Miesięcznie: 30,75 zł
Razem: 30,75 zł

 

3 MIESIĄCE

Miesięcznie: 19,96 zł
Razem: 59,90 zł

 

6 MIESIĘCY

Miesięcznie: 13,31 zł
Razem: 79,90 zł

 

12 MIESIĄCE

Miesięcznie: 8,32 zł
Razem: 99,90 zł

Zakładanie nowego konta na Razem50plus

Każdy, kto chce rozpocząć poszukiwanie miłości w serwisie Razem50plus powinien najpierw zarejestrować nowe konto. Rejestracja na portalu jest darmowa. Cały proces jest niezwykle szybki i intuicyjny, ponieważ formularz służący do zakładania nowego konta można znaleźć na stronie głównej. Na początku należy wybrać swoją płeć oraz określić płeć poszukiwanej osoby. Następnie wystarczy podać swoją datę urodzenia (dostępne są daty wyłącznie od 50 lat wstecz). Kliknij przycisk „Zarejestruj się za darmo”, aby przejść do następnego kroku.

W kolejnym kroku podaj miejscowość, w której mieszkasz oraz wybierz z listy rodzaj znajomości, jaką pragniesz zawrzeć za pomocą portalu. Do wyboru masz między innymi: „codzienną znajomość”, „przyjaźń”, „towarzyski flirt”, „prawdziwą miłość” i „przelotny romans”. Cały proces rejestracji nowego konta możesz dodatkowo uprościć, wybierając rejestrację za pomocą już posiadanego konta na Facebooku. Nie musisz się obawiać, ponieważ serwis Razem50plus nie będzie publikował na Twojej tablicy niczego związanego z Twoją aktywnością na portalu.

Zakładanie nowego konta na Razem50plus

W drugim kroku wybierz swój login oraz hasło, które będą służyć Ci do logowania w serwisie. Podaj też swój adres e-mail. To już prawie wszystko, ponieważ trzeci krok to wgranie zdjęcia profilowego. Na stronie zobaczysz dokładne wytyczne dotyczące tego, jak powinno wyglądać optymalne zdjęcie profilowe – powinno być wyraźne, przedstawiać Ciebie (i tylko Ciebie). Jeśli chcesz, możesz też dodać kilka słów od siebie, opisując swoje cechy charakteru, zainteresowania oraz powody, dla których decydujesz się korzystać z portalu.

Aby móc korzystać z serwisu wymagana jest aktywacja konta. To proste – wystarczy kliknąć link weryfikacyjny przesłany na podany wcześniej adres e-mail, aby zweryfikować swoje konto. To praktycznie koniec rejestracji, ponieważ ostatnim krokiem jest uzupełnienie profilu. Później nie pozostaje nic innego, jak rozpocząć przeglądanie listy użytkowników portalu.

Analiza użytkowników portalu

Portal randkowy Razem50plus jest dedykowany określonej grupie użytkowników. Mogą z niego korzystać wyłącznie kobiety i mężczyźni, którzy ukończyli 50. rok życia. Także podczas rejestracji wymagane jest podanie wieku, a z listy opcji nie można wybrać daty innej niż 50 lat wstecz. Użytkownikami serwisu Razem50plus są osoby z całej Polski. Znalezienie kogoś w bliskiej okolicy nie jest więc problemem.

Z serwisu randkowego korzystają osoby poszukujące nowych znajomości, przyjaźni, miłości lub romansu. Wystarczy zaznaczyć w swoim profilu, jakiego typu znajomości się oczekuje, aby zwiększyć prawdopodobieństwo lepszego dopasowania

Proces dopasowywania

Na portalu Razem50plus nie ma typowego testu osobowości, który jest dobrze znany użytkownikom innych, konkurencyjnych portali. Oznacza to, że nowi użytkownicy mogą od razu po założeniu konta przystąpić do działania i rozpocząć wyszukiwanie interesujących znajomości na własną rękę. Na stronie profilu, po prawej stronie znajduje się jednak niewielka lista proponowanych użytkowników „Mogą Cię zainteresować”, w której algorytm portalu wyszukuje osoby o podobnych zainteresowaniach i poszukiwanych cechach. Inna lista wskazuje nowych użytkowników portalu.

Najwięcej możliwości daje jednak samodzielne przeszukiwanie bazy użytkowników za pomocą filtrów. Można z dużą dokładnością określić, w jakiej okolicy powinna mieszkać dana osoba, jak powinna wyglądać oraz czym się interesować. Później takim osobom można wysyłać uśmiechy, prezenty lub rozpocząć rozmowę.

Proces dopasowywania - Razem50plus

Możliwości kontaktu

Rejestracja na portalu Razem50plus jest zupełnie darmowa, podobnie, jak członkostwo w serwisie. Użytkownicy korzystający z darmowej opcji randkowania mogą przeglądać listę użytkowników, jednak posiadają z nimi ograniczony kontakt. Darmowe członkostwo umożliwia przesyłanie 1 darmowej, prywatnej wiadomości dziennie pod warunkiem, że użytkownik posiada w pełni uzupełniony profil wraz ze zdjęciem. Nieco więcej opcji daje członkostwo Premium. Użytkownicy, którzy wykupią abonament, mogą korzystać ze wszystkich funkcji portalu, bez ograniczeń i limitów.

Portal randkowy Razem50plus umożliwia kontakt z innymi użytkownikami i nawiązywanie nowych znajomości na kilka sposobów:

– rozmowy na czacie z wybranymi osobami,

– podglądanie, kto obejrzał Twój profil i nawiązywanie znajomości,

– pisanie i odbieranie wiadomości,

– wysyłanie wirtualnych prezentów,

– dodawanie do listy ulubionych,

– wysyłanie uśmiechów i ofert.

Każdy z tych sposobów ma swoje zalety, a osoby korzystające z serwisu mogą samodzielnie decydować o tym, jaki sposób nawiązywania kontaktu jest dla nich najbardziej komfortowy. Jak podkreślają twórcy portalu, duże znaczenie ma uzupełnienie profilu w taki sposób, aby zawrzeć w nim jak najwięcej informacji o sobie. Zwiększa to prawdopodobieństwo nawiązania jeszcze większej ilości znajomości i szybsze znalezienie prawdziwego uczucia.

Aplikacja Razem50plus

Strona z randkami online Razem50plus jest dostępna za pomocą przeglądarki internetowej na komputerach, laptopach, smartfonach i tabletach. Chociaż właściciel strony nie zdecydował się stworzyć dedykowanej aplikacji mobilnej, każdy użytkownik serwisu może bez najmniejszego problemu korzystać z narzędzi i funkcji strony także na urządzeniach mobilnych. Wystarczy wpisać adres strony w przeglądarce mobilnej i szybko uzyskać dostęp do swoich randek i kontaktów.

To doskonały sposób na to, aby pozostawać na bieżąco, odbierać i wysłać wiadomości, a także przeglądać bazę użytkowników wszędzie tam, gdzie akurat się znajdujesz. Wszystko to bez pobierania dodatkowego oprogramowania i instalacji, dostępne wszędzie tam, gdzie masz połączenie z Internetem.

Nasza ocena

Razem50plus to innowacyjny portal randkowy dla singli i singielek po pięćdziesiątce. Rozbudowana baza użytkowników świadczy o tym, jak wiele osób, które ukończyło już pięćdziesiąt lat nadal poszukuje swojej drugiej połówki. Razem50plus zapewnia swoim użytkownikom to, czego najbardziej potrzebują – ochronę prywatności i bezpieczeństwa, możliwość pokazania się od swojej najlepszej strony oraz ułatwia nawiązywanie kontaktu za pomocą różnych, łatwych w obsłudze narzędzi.

Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji bez limitu, należy wykupić abonament, jednak jego cena jest na tyle przystępna, że większość użytkowników będzie mogła sobie pozwolić na ten zakup. Naszym zdaniem serwis Razem50plus to miejsce, które jest potrzebne w polskim Internecie i za pomocą tej platformy łamane są stereotypy dotyczące randkowania w sieci osób, które pierwszą połowę życia mają już za sobą.

Razem50plus logo
3.8/5

3.8

/5

Razem50plus logo
3.8/5

3.8

/5