LOVOO
Recenzja 2024

0
3.8/5
Łatwa obsługa
5/5
Funkcje
5/5
Zaangażowanie
3/5
Profesjonalizm
3/5
Cena
3/5

70 mln użytkowników na świecie

35 mln dopasowań

25% kobiet | 75% mężczyzn

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne

Nasza recenzja aplikacji randkowej 
LOVOO

Czy można połączyć technologię z prawdziwym życiem? Aplikacja randkowa LOVOO udowadnia, że prawdziwe uczucie można znaleźć za pośrednictwem telefonu. LOVOO to platforma mobilna do poznawania nowych osób, która powstała w 2011 roku. Jest to miejsce, w którym skupiają się osoby poszukujące nowych znajomości – na jedną noc, na kilka miesięcy, a także na całe życie.

Zdaniem LOVOO, miłość można znaleźć wszędzie, trzeba tylko dać jej szansę się odnaleźćAplikacja randkowa może stać się tak samo dobrym środkiem do poznawania nowych osób, jak losowe, codzienne sytuacje w pracy, na imprezie lub w podróży. Twórcy aplikacji LOVOO zachęcają do podjęcia ryzyka i rzucenia się w nieznane. I chociaż możliwe, że będziesz próbować kilka razy, za kolejnym może w końcu się udać.

LOVOO nie twierdzi, że uczucie między dwojgiem ludzi może zostać zastąpione przez technologię – wręcz przeciwnie. Uznaje aplikację mobilną jedynie za środek w drodze do celu. A gdy spotkacie się na żywo, przekonasz się, czy ta okazja na miłość jest warta wykorzystania i podjęcia ryzyka. LOVOO pomaga w znalezieniu drugiej połówki w świecie cyfrowym i kontynuowania znajomości w świecie rzeczywistym. Społeczność LOVOO jest różnorodna, a narzędzia udostępniane w aplikacji pozwalają nawiązywać nowe znajomości po swojemu i na wiele sposobów. Najpopularniejsze funkcje to poznawanie osób w swojej okolicy, prowadzenie transmisji na żywo, dopasowania, flirty, lodołamacze czy radary.

LOVOO to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych w krajach niemieckojęzycznych, a teraz podbija także polski rynek. LOVOO to zabawne, autentyczne i wszechstronne miejsce, a sztab ekspertów i pracowników dba o to, aby udoskonalać je każdego dnia.

Zastanawiasz się, czy warto pobrać aplikację randkową LOVOO na swój telefon? Sprawdź, co na jej temat sądzą nasi recenzenci.

Spis treści

Plusy

wiele ciekawych funkcji

możliwość weryfikacji profilu

różne opcje płatności

rosnąca baza użytkowników

łatwość obsługi

Minusy

stosunkowo wysoka cena Premium

profile z podstawowymi informacjami

Ceny w LOVOO?

 

1 MIESIĄC

Tygodniowo: 15 zł
Razem: 59,99 zł

 

3 MIESIĄCE

Tygodniowo: 9,59 zł
Razem: 114,99 zł

 

6 MIESIĘCY

Tygodniowo: 8,96 zł
Razem: 214,99 zł

 

12 MIESIĘCY

Tygodniowo: 7,30 zł
Razem: 349,99 zł

Rejestracja nowego konta w aplikacji LOVOO

Zakładanie nowego konta użytkownika LOVOO jest szybkie i proste. Wystarczy podać swoje podstawowe dane, takie jak imię, miasto, płeć, datę urodzenia, adres e-mail oraz wybrane hasło. Tak naprawdę to wszystko, co należy zrobić, aby móc korzystać z aplikacji LOVOO. Warto jednak zwiększyć swoje szanse na poznanie nowych osób, uzupełniając swój profil o dodatkowe informacje oraz przesyłając zdjęcie.

Po zakończonej rejestracji od razu przejdziesz na swoje nowo utworzone konto. Do pełnego zakończenia procesu pozostały tylko trzy kroki – wgranie zdjęcia, potwierdzenie konta za pomocą kliknięcia linku przesłanego na adres e-mail oraz weryfikacja profilu.

Weryfikacja profilu jest opcjonalna, jednak po jej poprawnym zakończeniu Twoje konto uzyska status „zweryfikowanego”, co zdecydowanie zwiększy zainteresowanie innych użytkowników na nawiązanie z Tobą kontaktu. Proces weryfikacji konta rozpoczyna się po załadowaniu zdjęcia. W drugim kroku należy zrobić sobie zdjęcie, trzymając w ręku kartkę papieru z odręcznie napisanym kodem, podanym na stronie. Ma to zagwarantować, że jesteś tą osobą, za którą się podajesz.

Na koniec możesz uzupełnić swój opis na stronie, wskazać, kogo szukasz oraz zadać pytania osobom, które są zainteresowane nawiązaniem kontaktu.

Analiza użytkowników portalu

Z aplikacji randkowej LOVOO korzysta znacznie więcej mężczyzn niż kobiet, jednak baza użytkowników rośnie z dnia na dzień, dlatego codziennie znajdziesz okazję na poznanie kogoś nowego. LOVOO jest dedykowana osobom poszukującym szybkich randek i stałych związków, dlatego przekrój oczekiwań i możliwości znalezienia kogoś, o podobnych potrzebach do Twoich, jest niezwykle szeroki.

W aplikacji LOVOO znajdziesz profile głównie osób około 30. roku życia, mieszkańców większych polskich miast. Sporo profili tworzą także obcokrajowcy mieszkający w Polsce. Jeśli zależy Ci wyłącznie na poważnych ofertach od prawdziwych osób, korzystaj z opcji brania pod uwagę tylko zweryfikowanych profili.

Proces dopasowywania partnerów

Aplikacja randkowa LOVOO nie posiada dedykowanego testu osobowości, który możesz wypełnić, aby uzyskać dopasowanie. Większy nacisk kładzie się tu na interakcję i dobrą zabawę. Pierwszym krokiem do znalezienia partnera lub partnerki jest typowa gra „Match”. Na ekranie pojawią się losowe zdjęcia osób, spełniających Twoje kryteria. Możesz polubić lub odrzucić dane zdjęcie, a następnie poczekać na odpowiedź od osób, które najbardziej przypadły Ci do gustu – one także mogą polubić Twoje zdjęcie. To pierwszy krok do rozpoczęcia rozmowy.

W aplikacji mobilnej LOVOO możesz uczestniczyć w transmisjach na żywo i w ten sposób poznawać nowe osoby. Wszystko działa na zasadzie streamingu i jest koordynowane przez specjalną osobę, która dodatkowo motywuje uczestników do rozmowy i brania udziału w konkursach. Ponadto dostępne są zabawne bitwy na żywo z innymi uczestnikami oraz szybkie randki z niespodzianką.

Jedną z najbardziej nowatorskich i ekscytujących funkcji w aplikacji randkowej LOVOO jest Randka w ciemno. To narzędzie pomaga poznawać nowe osoby poprzez rozmowę na żywo. Początkowo obraz każdej osoby, która dołącza do randki w ciemno, jest zapikselowany i rozmyty. W miarę kontynuowania rozmowy, obraz rozmywa się i coraz bardziej daje się rozpoznać, kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Na początku, liczy się wyłącznie osobowość i charakter danej osoby. Jeśli uznasz, że chcesz poznać lepiej tę osobę, możesz dotknąć symbolu serca i uruchomić dopasowanie. Obraz od razu staje się ostry i możecie zobaczyć się na żywo. Aby ułatwić lepsze dopasowanie randek w ciemno, można zawęzić kryteria danej osoby do wieku lub miejsca zamieszkania, a także wybrać, jak długo ma trwać spotkanie w ciemno.

Opcje kontaktu

Aplikacja LOVOO jest dostępna bezpłatnie oraz w wersji Premium. Zupełnie za darmo możesz zarejestrować swój profil i sprawdzić innych użytkowników, którzy znajdują się w okolicy. Możesz też skorzystać z tzw. łamaczy lodów i szybko rozpocząć rozmowę. Bezpłatnie dostępna jest także gra „Match”.

W tej randkowej aplikacji mobilnej możesz poznawać nowe osoby na wiele sposobów. Dostępne jest streamowanie, odkrywanie innych singli i singielek, czatowanie, flirtowanie, nagradzanie diamentami 

Wersja Premium odblokowuje wszystkie dodatkowe funkcje na platformie, takie jak sprawdzenie, kto odwiedził Twój profil lub polubił Twoje zdjęcie w grze „Match”, Twój profil znacznie częściej pokaże się w grach „Match” na profilach innych użytkowników, a także zyskasz więcej tzw. łamaczy lodów do wysłania innym osobom – zwiększa to szansę na rozmowę na czacie. To nie wszystko, ponieważ wraz z wersją Premium możesz w pierwszej kolejności rozmawiać z nowymi osobami w Twojej okolicy, blokować reklamy oraz ukrywać swoją obecność online.

Aplikacja mobilna LOVOO

LOVOO to aplikacja mobilna, którą możesz pobrać na swoje urządzenie z systemem operacyjnym Android oraz iOS. Oczywiście istnieje także możliwość korzystania z usług platformy za pośrednictwem strony internetowej, jednak to właśnie aplikacja pozwala na wygodne testowanie wszystkich narzędzi i funkcji oraz zabieranie jej zawsze ze sobą.

Aplikacja mobilna LOVOO cieszy się ogromną popularnością. Z samego sklepu Google Play pobrano ją już ponad 50 mln razy. Dużą zaletą aplikacji jest możliwość otrzymywania powiadomień i pozostawanie w kontakcie, gdziekolwiek jesteś.

Nasza ocena

LOVOO to nowoczesna aplikacja randkowa, która przenosi tradycyjne randki online na nowy poziom. Nie musisz polegać wyłącznie na rozmowach na czacie. LOVOO oferuje wiele narzędzi, które pozwalają z miejsca poznać drugą osobę prawie tak dobrze, jak na żywo. Możliwość zagrania w gry w dopasowanie, randki w ciemno czy bitwy ułatwia przełamanie pierwszych lodów i lepsze poznanie się przed spotkaniem na żywo.

LOVOO to aplikacja, która ma potencjał na zostanie jedną z najchętniej wybieranych aplikacji randkowych. Co więcej, wiele funkcji jest dostępnych zupełnie za darmo. Opcja Premium aktywuje dodatkowe opcje, gwarantujące jeszcze lepszą zabawę.

Lovoo logo
3.8/5

3.8

/5

Lovoo logo
3.8/5

3.8

/5