Happn
Recenzja 2024

0
4.2/5
Łatwa obsługa
5/5
Funkcje
5/5
Zaangażowanie
5/5
Profesjonalizm
4/5
Cena
2/5

100 mln użytkowników na całym świecie

Dla osób szukających randek w swojej okolicy

Popularność w grupie wiekowej 19 – 35 lat

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne

Recenzja aplikacji randkowej Happn

happn logo

Happn to serwis randkowy, który postawił sobie ważne zadanie – pomoc w nawiązywaniu kontaktu niezależnie od granic państwowych, języków i kultur. Twórcy strony z randkami online Happn zdają sobie sprawę, że codziennie spotykamy na swojej drodze różne osoby i nawiązujemy różne znajomości, zarówno prywatne, jak i biznesowe. Zdaniem wielu, nie ma więc potrzeby poznawania nowych osób także online. Nie brakuje jednak osób, które spędzają większość czasu w obrębie swojego miejsca zamieszkania lub brakuje im śmiałości, aby poznawać nowe osoby na żywo.

Happn dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników na wiele sposobów. Przede wszystkim daje im możliwość zablokowania profilu dowolnej osoby w momencie, gdy kontakt z nią stanie się uciążliwy. Co więcej, każdy nowo założony profil jest starannie weryfikowany, aby potwierdzić jego autentyczność. Chroniona jest także lokalizacja każdego użytkownika – w razie wystąpienia „napotkania” podawane są jedynie przybliżone dane.

Rozmowa w Happn zaczyna się w momencie, gdy obie osoby nawzajem polubią swoje zdjęcia. Ogranicza to do minimum wiadomości od profili, które zupełnie Cię nie interesują i pozwala skupić się na jednym celu, jakim jest poszukiwanie idealnej osoby na randkę. Tym, co najbardziej wyróżnia aplikację Happn, jest skupienie się na „napotkanych” osobach lub osobach w Twojej okolicy.

Chcesz przenieść poznawanie nowych osób na nowy poziom i zwiększyć prawdopodobieństwo znalezienia prawdziwej miłości? Czytaj dalej, aby poznać możliwości platformy Happn.

Spis treści

Plusy

pozwala zidentyfikować osoby mijane na ulicy

szybka rejestracja profilu

wiele opcji dostępnych za darmo

kontakt po wzajemnym polubieniu profilu

Minusy

niewielka baza użytkowników z Polski

dopasowanie odbywa się wyłącznie na podstawie lokalizacji

Ceny Happn

 

1 MIESIĄC

Miesięcznie: 54,99 zł
Razem: 54,99 zł

 

3 MIESIĄCE

Miesięcznie: 45 zł
Razem: 135 zł

 

6 MIESIĘCY

Miesięcznie: 33,34 zł
Razem: 199,99 zł

Rejestracja nowego konta w aplikacji Happn

Nowe konto w serwisie randkowym Happn możesz założyć przez przeglądarkę internetową lub pobierając aplikację na swojego smartfona. Zdecyduj, czy chcesz szybko założyć nowe konto, łącząc je z adresem e-mail, czy preferujesz użycie numeru telefonu.

W kolejnych krokach podaj swoją datę urodzenia, płeć i płeć osoby, której szukasz na portalu. Na koniec możesz łatwo dodać swoje zdjęcie. To wszystko, Twoje konto zostanie od razu utworzone. Opcjonalnie możesz też wypełnić ankietę, w której podasz powody swojej rejestracji w Happn, swój wzrost, podejście do uprawiania sportu, gotowania, podróżowania, stosunku do nałogów i posiadania dzieci. Aby móc odkrywać użytkowników Happn znajdujących się w Twojej okolicy, zezwól na udostępnienie swojej lokalizacji GPS.

Analiza użytkowników portalu

Aplikacja randkowa Happn jest szczególnie popularna wśród młodych osób, od 18 do 35 roku życia. Bardzo bezpośredni sposób poznawania nowych ludzi, wyłącznie na podstawie ich zdjęcia i lokalizacji, sprzyja szybkim randkom i niezobowiązującym spotkaniom. Nie warto jednak zamykać się także na inne uczucia, kto wie, czy między Wami nie rozwinie się coś więcej.

Baza polskich użytkowników stale rośnie, jednak Ty zobaczysz tylko tych, którzy są zlokalizowani w Twojej okolicy. Oznacza to, że przemieszczając się, poszerzasz możliwości spotkania zupełnie nowych osób. Możesz zawęzić kryteria do konkretnej płci i wieku, jednak w dowolnym momencie możesz zmienić tę opcję.

Proces dopasowywania partnerów

Dopasowanie partnerów w Happn odbywa się wyłącznie na podstawie lokalizacji. W dowolnym momencie możesz uruchomić mapę i na podstawie swojej lokalizacji znaleźć osoby znajdujące się w pobliżu, Dzięki temu możesz od razu ocenić ich zdjęcia i zdecydować, czy masz ochotę na nawiązanie znajomości.

W Happn dopasowanie osób bazuje głównie na lajkowaniu zdjęć innych użytkowników. Ten proces nazywany jest „Zauroczeniem”. Można dodatkowo podkreślić swoje zainteresowanie danym profilem, przesyłając „FlashNote”, czyli krótką, spersonalizowaną wiadomość, która pozwoli Ci na wyróżnienie się z grona innych osób.

Happn stara się także pomóc przeznaczeniu i pozwala na znalezienie osoby, z którą właśnie minęliście się na ulicy. Oczywiście musi ona posiadać profil w Happn i mieć włączoną usługę lokalizacji. Dzięki temu możesz w szybki sposób dowiedzieć się nieco więcej o danej osobie, poznać jej gust muzyczny i zainteresowania, a także spróbować nawiązać kontakt i pomóc szczęściu.

Opcje kontaktu

Kontakt z drugim użytkownikiem lub użytkowniczką portalu jest możliwy tylko wtedy, gdy nastąpi obustronne polubienie swoich zdjęć w Happn. Można zacząć rozmowę na czacie, uatrakcyjnić ją przesyłanymi GIF-ami, piosenkami lub animacjami, a także skorzystać z opcji czatu wideo. To najszybszy sposób na przekonanie się, czy po drugiej stronie rzeczywiście znajduje się osoba, z którą chcesz spotkać się na żywo. Dużą zaletą opcji kontaktu w Happn jest możliwość blokowania niechcianych profili (jeśli z dłuższej rozmowy okaże się, że po prostu do siebie nie pasujecie) oraz uniemożliwienie wysyłania wiadomości, jeśli wcześniej nie nastąpiło obustronne polajkowanie zdjęć.

Aplikacja mobilna Happn

Aplikację mobilną Happn pobierzesz z oficjalnego sklepu Apple Store lub Google Play. Ten serwis randkowy jest ukierunkowany właśnie na aplikację, dlatego tylko po pobraniu i instalacji Happn na telefonie uzyskasz dostęp między innymi do opcji zakupu funkcji Premium z dodatkowymi funkcjami. Opcja Premium pozwala na wysyłanie 10 wiadomości Flash Note każdego dnia, korzystanie z aplikacji bez reklam, umożliwia powrót do wcześniej odrzuconego profilu, a także sprawdzenie (w tajemnicy), komu się podobasz.

Korzystanie z aplikacji mobilnej Happn to także najwygodniejszy sposób na sprawdzenie, czy ktoś ciekawy znajduje się w Twojej okolicy. Swojego smartfona masz zawsze przy sobie, dlatego nic nie powstrzymuje Cię od sprawdzenia od czasu do czasu, kto znajduje się w okolicy. Im więcej razy „napotkasz” daną osobę, tym więcej okazji do rozmowy otrzymasz.

Aplikacja mobilna Happn pozwala na odbieranie powiadomień push, które od razu zawiadomią Cię o nowej próbie kontaktu lub opcjach na znalezienie Zauroczenia. Pobranie i instalacja aplikacji są darmowe.

Nasza ocena aplikacji Happn

Happn to nowatorska aplikacja randkowa, która zmienia postrzeganie randkowania online. Pomaga łączyć się osobom znajdującym się w podobnej lokalizacji, a także ułatwiać kontakt z osobami spotkanymi na ulicy. Zaletą Happn jest możliwość bezpłatnego korzystania z wielu funkcji nawiązywania kontaktu. Wersja Premium dodaje nieco więcej opcji, jednak nie jest wymagana.

Osoby korzystające z Happn mogą czuć się bezpiecznie. Nie trzeba obawiać się męczących wiadomości od znajomych. Do czasu, aż nie nastąpi obustronne „Zauroczenie”, nie zostanie odblokowana możliwość rozmowy. Happn skupia się na dopasowaniu wyłącznie na lokalizacji, dlatego trudno jest oczekiwać, że profile polecanych osób będą odpowiadać innym Twoim wymaganiom, takim jak cechy charakteru.

happn logo
4.2/5

4,2

/5

happn logo
4.2/5

4,2

/5