Bumble
Recenzja 2024

0
4.6/5
Łatwa obsługa
5/5
Funkcje
5/5
Zaangażowanie
5/5
Profesjonalizm
5/5
Cena
2/5

Ponad 6 mln profili

84% aktywnych użytkowników

Kobiety robią pierwszy krok

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne

Recenzja aplikacji randkowej
Bumble

Bumble to aplikacja randkowa, która przełamuje schematy. Zdaniem twórców Bumble „nie ma równości, bez szacunku”. W praktyce oznacza to, że aby przeciwstawić się przestarzałym zwyczajom, zgodnie z którymi to panowie powinni pierwsi zacząć rozmowę, zachęca się kobiety do zrobienia pierwszego kroku. Bumble ułatwia nawiązywanie nowych znajomości i poszukiwania drugiej połówki w bezpiecznym środowisku, oferując maksymalnie uproszczoną obsługę aplikacji.

Bumble to zupełnie darmowa aplikacja randkowa, którą możesz od razu pobrać na swoje urządzenie z systemem operacyjnym iOS lub Android. Funkcje premium są opcjonalne, a ich zadaniem jest dodanie do Twojego konta nowych, zabawnych funkcji, takich jak: Bumble Boost, Bumble Premium, Światło reflektorów czy SuperSwipe. Nowoczesna aplikacja randkowa Bumble pozwala też na połączenie swojego konta w Spotify lub na Instagramie.

Bumble ułatwia poznawanie nowych osób w okolicy – o ile główną motywacją nadal pozostaje znalezienie miłości, osoby, z którą można spędzić niezobowiązującą randkę lub nawiązać głębszą relację, Bumble stawia także na inne rodzaje znajomości. Za pomocą aplikacji Bumble można poznawać także nowych przyjaciół oraz partnerów biznesowych!

W 2021 roku aplikacja randkowa Bumble została wyróżniona przez AppStore w kategorii Trend of the Year: Connection.

Chcesz porzucić konwenanse i poznawać nowe osoby na swój własny sposób? Bumble to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Sprawdź, co na temat tej aplikacji mówią nasi recenzenci.

Spis treści

Plusy

wysoka ochrona bezpieczeństwa

darmowy dostęp do konta

aplikacja prosta w obsłudze

duża baza użytkowników

wiele opcji kontaktu

Minusy

wieloetapowa weryfikacja

Ceny Bumble Boost?

 

1 TYDZIEŃ

Miesięcznie: 34,99 zł
Razem: 34,99 zł

 

1 MIESIĄC

Miesięcznie: 92,99 zł
Razem: 92,99 zł

 

3 MIESIĄCE

Miesięcznie: 49,99 zł
Razem: 149,99 zł

Rejestracja nowego konta w aplikacji Bumble

Zrób pierwszy krok, zakładając swoje nowe konto w aplikacji randkowej Bumble. Zdecyduj, czy chcesz zrobić to przez przeglądarkę, czy od razu pobrać aplikację na swój telefon. Kliknij przycisk „Dołącz”, aby rozpocząć rejestrację.

Cały proces jest szybki i prosty – wybierz opcję Zaloguj przez Apple, Kontynuuj przez Facebook lub podaj swój numer telefonu. W przypadku dwóch pierwszych opcji rejestracja nastąpi automatycznie. Co więcej, Twój profil randkowy zostanie od razu uzupełniony podstawowymi informacjami zaciągniętymi z Twojego konta społecznościowego. Jeśli wybierzesz zakładanie konta za pomocą numeru telefonu, otrzymasz wiadomość SMS z kodem aktywacyjnym.

W kolejnych krokach podaj swoje imię, datę urodzenia, płeć, płeć osoby, które poszukujesz i dodaj swoje zdjęcie. Możesz je szybko wgrać, korzystając z konta na Facebooku lub Instagramie. Na koniec zezwól na dostęp do Twojej lokalizacji – wszystko po to, aby jeszcze szybciej i precyzyjniej znaleźć nowe dopasowania.

To nie wszystko – Bumble dba o bezpieczeństwo i ochronę swoich użytkowników. Z tego powodu chcą przekonać się, że jesteś tą osobą, za którą się podajesz. Na koniec zweryfikuj swój profil robiąc jednorazowe selfie – nie zostanie ono nikomu udostępnione.

Analiza użytkowników portalu

Aplikacja Bumble stawia na tworzenie zdrowych i bezpiecznych relacji – niezależnie od płci i wieku. Użytkownicy, którzy zakładają swoje konto na tym portalu, pomagają promować szacunek do drugiej osoby, równość, uprzejmość i uczciwość.

Największą grupę użytkowników aplikacji Bumble stanowią młodzi dorośli od 20 do 35 roku życia, którzy poszukują szybkich randek, także tych bez zobowiązań. Profile wszystkich osób zarejestrowanych w serwisie są starannie weryfikowane. Dużym plusem Bumble jest ogromna baza użytkowników oraz zorientowanie na nawiązywanie nowych znajomości w okolicy.

Proces dopasowywania partnerów

Analizując proces dopasowywania partnerów w Bumble, warto zwrócić uwagę na filozofię marki. Bumble powstał po to, aby zmienić dotychczasowe zasady randkowania, które uważa za przestarzałe. Operator nie chce także skupiać się wyłącznie na parach różnej płci. Bumble zachęca kobiety do wykonania pierwszego ruchu i nadawania tonu konwersacji.

Ma to na celu uchronienie kobiet przed natrętnymi wiadomościami od mężczyzn i pozwolenie im na wykonanie pierwszego kroku.

Zasady dopasowywania profili są proste i działają na podobnej zasadzie jak w przypadku innej popularnej aplikacji mobilnej – Tinder. Na ekranie zobaczysz zdjęcia osób wybranej przez Ciebie płci, które znajdują się w Twojej lokalizacji. Twoim zadaniem jest przesunięcie zdjęcia w prawo (tzw. SuperSwipe), jeśli zdjęcie Ci się spodoba lub w lewo – jeśli nie.

Opcje kontaktu

Gdy obejrzysz już na ekranie zdjęcia innych użytkowników, masz kilka opcji nawiązania kontaktu:

– Jeśli jesteś kobietą i szukasz mężczyzny w Bumble, to do Ciebie należy pierwszy krok. Jeśli otrzymasz komunikat o dopasowaniu, masz 24 godziny na rozpoczęcie rozmowy – jeśli tego nie zrobisz, Twoje dopasowanie wygasa.

– Jeśli jesteś mężczyzną i szukasz kobiety w Bumble, poczekaj, aż do ona zrobi pierwszy krok.

– Jeśli szukasz drugiej połówki tej samej płci, nie musisz czekać na rozpoczęcie rozmowy. Po udanym dopasowaniu macie 24 godziny na rozpoczęcie rozmowy.

W ramach funkcji Premium możesz wydłużyć czas aktywnego dopasowania lub aktywować ponowną rozmowę z osobą, z którą dopasowanie już wygasło.

Rozmowa na czacie to nie jedyna opcja kontaktu z dopasowanymi kontami. Inną możliwością jest rozmowa przez wideo czat. To doskonały sposób na lepsze poznanie się przed pierwszym spotkaniem w cztery oczy.

Aplikacja mobilna Bumble

Aplikację mobilną Bumble pobierzesz ze swojego oficjalnego sklepu z aplikacjami: App Store oraz Google Play. Możesz także wejść na stronę Bumble przez przeglądarkę i znaleźć tam plik do pobrania. Jeśli chcesz, możesz w dowolnym momencie uruchomić platformę poprzez przeglądarkę mobilną i zalogować się na swoje konto.

Z aplikacją mobilną Bumble możesz poszukiwać nowych znajomości gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz. To wygodny i łatwy sposób na poszerzenie kręgu swoich znajomych. Uruchom powiadomienia push, aby dodatkowo podnieść wrażenia z użytkowania aplikacji.

Nasza ocena aplikacji Bumble

Bumble to aplikacja randkowa, która różni się od innych, konkurencyjnych platform randkowych. Jej zadaniem jest wzmocnienie pozycji kobiet w świecie randek online i umożliwienie im dokonania pierwszego kroku. Kobiety w serwisie Bumble nie muszą obawiać się natrętnych wielbicieli i wielu wiadomości. Nawiążą kontakt wyłącznie z tymi osobami, do których jako pierwsze wyciągną rękę.

Aplikacja randkowa Bumble opiera się na dopasowywaniu pod względem wyglądu. Profile użytkowników nie zawierają zbyt dużo szczegółów, przez co trudno jest ocenić charakter dopasowanej osoby do momentu rozpoczęcia rozmowy. Z usług serwisu Bumble korzystają ludzie młodzi, którzy liczą na szybkie znajomości i przelotne randki. Jeśli szukasz prawdziwej miłości i trwałego związku, może to nie być najlepsza opcja.

Dużym plusem aplikacji Bumble jest możliwość darmowego korzystania z większości funkcji oraz szczegółowa weryfikacja profili. Nie ma tu mowy o fałszywych kontach i ich duplikatach. Abonament Premium jest opcjonalny i ułatwia korzystanie z wszystkich narzędzi dostępnych na portalu.

Bumble logo
4.6/5

4,6

/5

Bumble logo
4.6/5

4,6

/5