Fotoflirt.pl
Recenzja 2024

fotoflirt.pl screenshot
0
3.4/5
Łatwa obsługa
5/5
Funkcje
4/5
Zaangażowanie
2/5
Profesjonalizm
3/5
Cena
3/5

2000 nowych rejestracji każdego dnia

4 miliony użytkowników

Użytkownicy od 18 do 80 lat

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne

Nasza recenzja serwisu
Fotoflirt

fotoflirt.pl logo

W serwisie randkowym Fotoflirt wszystko kręci się wokół zdjęć. Ten prosty portal randkowy jest dedykowany wszystkim singlom i singielkom, którzy poszukują miłości, jednak nie chcą tracić czasu na czasochłonne rejestracje konta i uzupełnianie testów osobowości. Podczas zakładania konta wystarczy tylko podać podstawowe dane, a najważniejsze wciąż pozostaje zdjęcie.

Strona z randkami online Fotoflirt cieszy się sporą popularnością w krajach europejskich, zaufało jej już ponad 4 miliony użytkowników, których liczba rośnie każdego dnia. Single i singielki poszukujący miłości w witrynie Fotoflirt wykazują się sporą aktywnością online – z pewnością zawsze znajdzie się ktoś, z kim porozmawiasz na czacie.

Dużą zaletą portalu randkowego Fotoflirt jest udostępnienie użytkownikom bez płatnej subskrypcji możliwości pisania i odbierania wiadomości. Wiele konkurencyjnych portali uniemożliwia nawiązywanie kontaktu z innymi bez wykupienia opcji Premium. Wykupienie subskrypcji dodaje mnóstwo nowych funkcji, z których najciekawszą jest możliwość umówienia się na rozmowę przez czat wideo. Fotoflirt dba o to, aby integrować swoją społeczność, za aktywność na kanałach komunikacyjnych przyznaje się punkty, tworzone są także top listy najbardziej aktywnych użytkowników.

Nie wiesz, czy serwis randkowy Fotoflirt jest tym, czego szukasz? Przeczytaj naszą recenzję, aby rozwiać swoje wątpliwości.

Spis treści

Plusy

błyskawiczna rejestracja

prosta obsługa

darmowe opcje kontaktu

czat wideo

Minusy

subskrypcja pobierana w euro

przestarzały wygląd strony

Ceny w Fotoflirt

 

1 MIESIĄC

Miesięcznie: 14,90 zł
Razem: 14,90 zł

 

3 MIESIĄCE

Miesięcznie: 9,97 zł
Razem: 29,91 zł

 

6 MIESIĘCY

Miesięcznie: 8,32 zł
Razem: 49,92 zł

Zakładanie nowego konta na Fotoflirt

Fotoflirt to portal randkowy z darmową rejestracją bez zobowiązań. Możesz więc założyć nowe konto użytkownika i bezpłatne przetestować wszystkie funkcje, przeglądając bazę użytkowników i rozpoczynając rozmowę z wybranymi singlami lub singielkami. Proces zakładania konta jest szybki i intuicyjny. Na początek wybierz swoją nazwę użytkownika, hasło i podaj swój e-mail. Potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią i wyraź zgodę na otrzymywanie danych marketingowych (ten krok jest wymagany dla wszystkich darmowych rejestracji).

Zakładanie nowego konta na Fotoflirt

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego upewnij się, że poprawnie wpisano adres e-mail, pod który zostanie przesłany kod aktywujący Twój nowy profil. W kolejnym kroku możesz już uzupełnić swój profil o dodatkowe szczegóły, dzięki którym dasz się lepiej poznać innym użytkownikom serwisu. Określ swoją płeć oraz płeć i wiek osoby, której szukasz, podaj swoją datę urodzenia, kolor oczu i włosów oraz stosunek do nałogów. Na koniec podaj kod pocztowy, aby pomóc w dopasowaniu nowych propozycji kontaktu do Twojej lokalizacji.

Ostatni krok jest tym najważniejszym – czeka Cię wgranie swojego zdjęcia. Domeną serwisu Fotoflirt są właśnie profile ze zdjęciem, dzięki czemu możesz szybko podjąć decyzję o tym, czy chcesz rozpocząć znajomość z danym singlem lub singielką. Dopiero po wgraniu Twojego zdjęcia, Twoje nowe konto użytkownika zostanie aktywowane.

Analiza użytkowników portalu

Na stronie Fotoflirt znajdziesz profile singli i singielek z całej Polski. Są to osoby w różnym wieku, od 18 do nawet 80 lat. Duża baza użytkowników sprzyja poszukiwaniom osoby, która w 100% spełni Twoje oczekiwania. Nie musisz iść na kompromisy, podaj kryteria swojej wymarzonej drugiej połówki i sprawdź, kto najlepiej do nich pasuje.

Analiza użytkowników portalu - Fotoflirt

Aby zyskać dodatkową motywację do poszukiwania miłości w serwisie Fotoflirt, zapoznaj się z historiami miłosnymi par, które poznały się przez portal i stworzyły udany związek. Mamy też dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy obawiają się niesprawdzonych i fałszywych profili. Operator witryny dba o to, aby dodatkowo wyróżnić profile osób, które potwierdziły swoją tożsamość. Można to zrobić na cztery sposoby: potwierdzając numer telefonu, potwierdzając swoje zdjęcie poprzez aplikację, zgłaszając się przez kamerkę internetową lub przesyłając skan dowodu osobistego.

Proces dopasowywania partnerów

Proces dopasowywania na stronie z randkami online Fotofliri nazywany jest meczowaniem. Zasady gry są podobne do tych znanych z innych aplikacji randkowych. Na Twoim profilu pojawią się losowe zdjęcia osób, które mogą przypaść Ci do gustu. Twoim zadaniem jest pozostawienie pod ich zdjęciem serduszka (jeśli zdjęcie Ci się spodoba), opcji „być może”, jeśli nie masz pewności lub złamanego serduszka, jeśli dany użytkownik nie jest w Twoim typie. System meczowy zbiera następnie te dane i na ich podstawie przedstawia wyniki. Jeśli polubiona przez Ciebie osoba również polubiła Twoje zdjęcie, zostaniecie o tym powiadomieni i będziecie mogli rozpocząć rozmowę.

Fotoflirt - Proces dopasowywania partnerów

Kolejnym sposobem na znalezienie idealnej drugiej połówki jest skorzystanie z wyszukiwarki. Określając z największymi szczegółami swoje preferencje, można wyselekcjonować tylko te profile, które odpowiadają wytycznym.

Opcje kontaktu

Na stronie z randkami Fotoflirt możesz za darmo wysyłać i odbierać wiadomości. Z wybranymi kontami możesz także porozmawiać na czacie, a także na czacie wideo. Najprostszym sposobem na nawiązanie znajomości jest po prostu wejście na profil wybranej osoby i kliknięcie w ikonę „Napisz”. Wybrane profile można też dodać do listy ulubionych, wpisywać się do księgi gości lub rozpocząć proces meczowania, sprawdzając, czy wybrany singiel lub singielka potwierdzają Twoje zainteresowanie.

Aplikacja mobilna Fotoflirt

Serwis Fotoflirt nie posiada aplikacji mobilnej, którą można pobrać na swojego smartfona. Nie musisz więc martwić się o pobieranie i instalację dodatkowych plików i zmniejszenie dostępnej pamięci urządzenia.

Nie oznacza to jednak, że nie masz żadnej możliwości na korzystania z usług witryny gdziekolwiek zechcesz. Wystarczy, że uruchomisz stronę Fotoflirt przez przeglądarkę – uzyskasz dostęp do strony i możliwość nawiązywania kontaktu i podtrzymywania konwersacji z kimkolwiek zechcesz. Za pomocą wersji mobilnej strony możesz także zweryfikować swoją tożsamość za pomocą zdjęcia – więcej szczegółów poznasz w regulaminie usługi. 

Nasza ocena

Fotoflirt to serwis randkowy dla wszystkich, którzy nie chcą tracić czasu na formalności. Ta strona z randkami online oferuje wiele opcji nawiązywania kontaktu, także za darmo. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy nie potrzebują zaawansowanych funkcji i liczy się dla nich wyłącznie poznawanie nowych osób oraz rozmowa. Dzięki opcji meczowania możesz w szybkim tempie przeglądać różne profile i zdecydować, czy dane zdjęcie jest dla Ciebie interesujące. To świetny sposób na natychmiastowe nawiązanie znajomości.

Zaletą serwisu Fotoflirt jest spora baza użytkowników. Możesz szybko znaleźć zweryfikowane profile i upewnić się, że osoby, z którymi rozmawiasz naprawdę są tymi, za kogo się podają. Dodatkowo dostępna jest opcja czatu wideo. Jeśli chcesz poznawać sporo nowych osób, Fotoflirt jest miejscem dla Ciebie. Operator dba o to, aby społeczność portalu rosła i świetnie się dogadywała. Za aktywność przyznawane są punkty, tworzone top listy oraz rankingi najlepszych profili.

Fotoflirt logo
3.4/5

3.4

/5

Fotoflirt logo
3.4/5

3.4

/5