Buziak
Recenzja 2024

Buziak screenshot
0
4.8/5
Łatwa obsługa
5/5
Funkcje
5/5
Zaangażowanie
5/5
Profesjonalizm
5/5
Cena
4/5

Autorski program dopasowania

Ponad 580 tysięcy użytkowników

Przewaga profili kobiet

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne

Nasza recenzja serwisu
Buziak

Dla wielu osób poszukujących miłości online ważne jest nie tylko znalezienie drugiej połówki, ale także dobra zabawa. Z tego powodu coraz więcej nowoczesnych portali randkowych decyduje się zaoferować swoim użytkownikom pomysłowe narzędzia, dzięki którym mogą oni nie tylko nawiązywać nowe znajomości, ale także pozostawać ze sobą w kontakcie i spędzać miło czas. Jednym z takich serwisów randkowych oferujących nieco więcej niż konkurencja, jest Buziak.

Buziak to bezpieczny portal randkowy, który oferuje wszystkim użytkownikom w pełni darmową rejestrację konta. Tej popularnej polskiej stronie randkowej zaufało już ponad 580 tysięcy użytkowników! To ogromna baza osób, które poszukują swojej drugiej połówki. Serwis Buziak oferuje wiele narzędzi i zabawnych opcji, z których można skorzystać, aby jeszcze szybciej nawiązywać nowe znajomości.

Wszystkie kobiety, które zakładają nowe konto w serwisie Buziak od razu otrzymują dostęp do darmowej opcji Premium, w której mogą między innymi wysyłać wiadomości innym użytkownikom. Aby aktywować dodatkowe funkcje, należy wykupić program VIP, dokonując jednorazowej płatności.

Buziak pomaga łączyć się w pary na wiele sposobów. Jednym z nich jest Test na miłość, którego wyniki pomagają tworzyć dopasowania do innych już zarejestrowanych kont. Kolejną z opcji jest szybkie lajkowanie lub odrzucanie losowych zdjęć użytkowników, a także wideo rozmowy, które już wkrótce mają pojawić się w serwisie. Strona z randkami online Buziak jest także dostępna w wersji mobilnej, dzięki czemu możesz czatować, lajkować i zawierać nowe znajomości, gdzie tylko zechcesz!

Zastanawiasz się, czy w serwisie Buziak znajdziesz prawdziwą miłość? Dowiedz się więcej o tym portalu, czytając naszą recenzję.

Spis treści

Plusy

darmowy status Premium za upublicznienie zdjęcia

darmowy status Premium dla kobiet

opcja aktywacji SMS

jednorazowa płatność (brak cyklicznych opłat)

Minusy

wysyłanie wiadomości tylko w opcji Premium

mało wyróżniający się program VIP

Ceny w Buziaku?

 

1 MIESIĄC

Miesięcznie: 15 zł
Razem: 15 zł

 

6 MIESIĘCY

Miesięcznie: 6,50 zł
Razem: 39 zł

 

12 MIESIĘCY

Miesięcznie: 5,75 zł
Razem: 69 zł

Rejestracja nowego konta na stronie Buziak

Zakładanie nowego konta na stronie Buziak jest banalnie proste. Na samej górze strony głównej znajdziesz uproszczony formularz rejestracyjny. Wypełnij go podając swoje podstawowe dane – płeć, datę urodzenia, miasto, w którym aktualnie mieszkasz, imię i wybrany login, adres e-mail, hasło oraz wiek. Zapoznaj się z regulaminem serwisu. Kliknij przycisk „Rejestracja przez e-mail”, aby przejść dalej. Po zakończeniu wypełniania formularza otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym. Wybierz opcję „Potwierdź swój e-mail”, aby od razu przejść do strony, gdzie czeka na Ciebie Twoja asystentka.

Pierwszym krokiem jest przesłanie Twojego zdjęcia. Ten krok jest kluczowy w poznawaniu nowych osób i pozwala na jeszcze szybsze zawieranie nowych znajomości. Jeśli nie chcesz udostępniać swojego wizerunku wszystkim użytkownikom portalu, z pewnością ucieszy się fakt, że Twoje zdjęcie może być widoczne tylko dla wybranych osób, które odwiedzą Twój profil. Jeśli jednak zdecydujesz się na upublicznienie swojego zdjęcia, otrzymasz status Premium zupełnie za darmo!

Rejestracja nowego konta na stronie Buziak

Gdy wgrasz już swoje zdjęcie, możesz rozpocząć wypełnianie profilu podając więcej informacji o sobie. Wskaż kogo szukasz na Buziaku, jaki jest Twój stan cywilny, jakie masz wykształcenie, zawód, stosunek do nałogów i szczegóły dotyczące Twojego wyglądu. Aby móc swobodnie korzystać z wszystkich funkcji oferowanych przez stronę Buziak, przejdź weryfikację tożsamości. Polega ona na przesłaniu zdjęcia oraz potwierdzeniu numeru telefonu. Bez wykonania tej czynności, takie opcje, jak „Zachcianki”, będą dla Ciebie niedostępne.

Analiza użytkowników portalu

Liczba osób zarejestrowanych na stronie randkowej Buziak przekroczyła już pół miliona. Nie brakuje tu osób z całej Polski, w różnym wieku i o różnych oczekiwaniach, których przyciągnął przyjazny projekt strony, interesujące funkcje oraz przystępna cena. Z łatwością znajdziesz tu potencjalnych partnerów lub partnerki wykorzystując zaawansowany system wyszukiwania i filtrowania.

Analiza użytkowników portalu - Buziak

Portal Buziak nie podaje szczegółowych informacji na temat tego, jaki jest podział płci użytkowników zarejestrowanych w serwisie, jednak stosuje bardzo sprytną metodę w postaci konta Premium dla wszystkich kobiet. Jest to doskonały sposób na zachęcenie do rejestracji większej ilości użytkowniczek, a spora baza kobiet szukających miłości to także większe zainteresowanie portalem wśród mężczyzn, którzy zyskują więcej szans na rozpoczęcie rozmowy.

Proces dopasowywania partnerów

Test na miłość to jeden ze sposobów na szybsze znalezienie dopasowanych profili. Test składa się z kilkudziesięciu pytań, na które należy odpowiedzieć zaznaczając opcję TAK lub NIE. Wypełnienie całego testu zajmie Ci około 8 minut. Po wypełnieniu testu zobaczysz pasek postępu, który pokazuje stopień dopasowania do Twojego konta innych kont, które udzieliły podobnych odpowiedzi. Poprawne uzupełnienie Testu na miłość pozwala na wytypowanie potencjalnego partnera lub partnerki na podstawie ich osobowości, nie wyglądu.

Proces dopasowywania partnerów - Buziak

Po wypełnieniu Testu na miłość stanie się możliwe korzystanie z funkcji AutoPilot, w której uzyskasz procentową informację na temat tego, który z użytkowników lub użytkowniczek serwisu jest do Ciebie najlepiej dopasowany.

Opcje kontaktu

Strona z randkami online Buziak oferuje wiele opcji nawiązywania kontaktu z nowymi użytkownikami. W wersji konta Standard możesz za darmo oceniać zdjęcia innych osób. W opcji Premium możesz dodatkowo komentować zdjęcia, także przy użyciu emotikonek i wysyłać prywatne wiadomości do wybranych profili.

Najwięcej opcji rozpoczynania konwersacji i promowania profilu daje wykupienie opcji VIP. Poza wcześniej wspomnianymi opcjami otrzymujesz większy wybór emotikonek, możesz głosować na czyjeś zdjęcie lub promować swój profil, aby stał się on bardziej widoczny dla innych użytkowników. Zgodnie z informacjami od operatora serwisu Buziak, trwają pracę nad uruchomieniem nowatorskiej opcji konwersacji na żywo, z jednoczesnym komentowaniem i czatowaniem.

Aplikacja mobilna Buziak

Portal z randkami online Buziak nie posiada dedykowanej aplikacji mobilnej, którą można pobrać na swojego smartfona. Zamiast tego możesz swobodnie korzystać z serwisu za pośrednictwem witryny mobilnej. Wpisz adres portalu Buziak w pasku przeglądarki, aby od razu uzyskać dostęp do wszystkich Twoich ulubionych funkcji.

Możesz nawiązywać nowe znajomości i podtrzymywać już obecne w dowolnej chwili – w drodze do pracy, w oczekiwaniu na pociąg czy w kolejce do lekarza. Szybko i wygodnie możesz korzystać z wybranych funkcji, w tym lajkowania zdjęć i szukania dopasowań.

Nasza ocena

Buziak to serwis randkowy, który jest zdecydowanie wart uwagi. Posiada przyjemny projekt strony, a także funkcjonalne narzędzia, które pomagają w zdobywaniu nowych znajomości na kilka sposobów. Dużą zaletą dla kobiet, jest możliwość uzyskania darmowego statusu Premium. Chętni mogą wykonać Test na miłość i sprawdzić, jak w dopasowaniu partnera lub partnerki radzi sobie AutoPilot.

Buziak nie wiąże swoich klientów opłatami cyklicznymi i pozwala na szybkie płatności SMS. Duża ilość aktywnych profili i interesujące sposoby na budowanie społeczności (na przykład poprzez rankingi zdjęć) sprawia, że to jeden z najbardziej intrygujących portali randkowych w Polsce.

Buziak
4.8/5

4,8

/5

Buziak
4.8/5

4,8

/5