Porady dotyczące randek onlinePrzewodniki po randkowaniu

Najlepsze teksty na podryw w realu i online

Teksty na podryw to dla wielu singli jeden z najlepszych sposobów na przełamanie nieśmiałości i rozpoczęcie konwersacji. O ile sztampowe, oklepane i zniechęcające teksty na podryw są często pożywką dla memów i dowcipów, o tyle przemyślane i wypowiedziane niezobowiązującym tonem słowa, mogą zaintrygować drugą osobę na tyle, że zechce ona wdać się z nami w dłuższą konwersację. Moc, jaką posiadają najlepsze teksty na podryw jest nie do przecenienia.

Jakie są najlepsze teksty na podryw, które zawsze wzbudzają zainteresowanie, a jakich zwrotów należy unikać? Sprawdź nasz poradnik, dzięki któremu teksty na podryw przestaną być dla Ciebie obce. Chociaż poszukiwanie sprawdzonych tekstów na podryw wydaje się domeną mężczyzn, również kobiety mogą znaleźć tu interesujące wskazówki.

Teksty na podryw w pigułce

 • Teksty na podryw sprawdzają się w różnych sytuacjach. Odpowiednio dobrane słowa mogą pomóc nie tylko w rozpoczęciu znajomości, ale także na pierwszej randce lub w celu zrobienia dobrego wrażenia na zakończenie spotkania.
 • Dobre teksty na podryw to nie utarte frazesy. W Internecie można znaleźć wiele tzw. sprawdzonych tekstów na podryw, jednak w wielu przypadkach nie są one najwyższych lotów i mogą przynieść skutek odwrotny od oczekiwanego.

   

 • Wybór złych tekstów na podryw może zakończyć się porażką. Użycie nieodpowiednich słów może w mgnieniu oka zdemaskować intencje drugiej osoby. Należy zachować szczególną ostrożność.

Czy istnieją idealne teksty na podryw?

Znalezienie doskonałego tekstu na podryw nie jest łatwe. Liczą się w końcu nie tylko słowa, ale także zachowania niewerbalne, pewność siebie i stosowność dobranych słów. Jak wynika z badań, to mężczyźni najczęściej poszukują najlepszych tekstów na podryw w Internecie, nie ufając zbytnio swojej zdolności do znalezienia odpowiednich słów. Z jednej strony nie chcą, aby to, co mówią lub piszą zabrzmiało jak wyświechtany tekst na bajerę, z drugiej strony nie chcą wyjść na kogoś, kim naprawdę nie są.

Niestety, podobnie jak saper, osoba korzystająca z tekstu na podryw myli się tylko raz. To, jak rozpoczynasz rozmowę z drugą osobą ma błyskawiczny efekt i podpowiada odbiorcy z kima ma do czynienia. Zabawne teksty, inteligentne gadki czy humorystyczne wstawki? To do Ciebie należy decyzja co do tego, która z opcji najlepiej sprawdzi się w danym przypadku. Możesz korzystać z różnych opcji w zależności od tego, czy decydujesz się na podryw w realu – na imprezie lub pubie, lub na portalu randkowym, lub na Tinderze.

Proste, ale skuteczne teksty na podryw

W większości przypadków nie trzeba stosować udziwnionych i wyuczonych zwrotów. Dużo lepiej sprawdzą się szczere, proste słowa i jasno wyrażone intencje. Są to bezpieczne rozpoczęcia rozmowy, które nie wymagają od Ciebie niczego więcej, niż autentycznych intencji poznania drugiej osoby. Niektóre z nich dobrze sprawdzą się podczas spotkań na żywo, inne do dobre początki rozmowy online.

Oto kilka przykładów prostych, ale skutecznych tekstów na rozpoczęcie rozmowy z osobą, którą chcesz poznać:

 • najprostszy sposób na nawiązanie znajomości w każdych warunkach: Cześć, jestem X. Pięknie wyglądasz. Chciałbym zaprosić Cię na kawę i lepiej poznać.

   

 • rozmowa o wspólnych zainteresowaniach: Widzę, że interesujesz się bieganiem / filmem / malarstwem. Może spotkamy się w innych warunkach i wymienimy się poglądami?

   

 • wspólne wypicie drinka: Masz ochotę na drinka? Mój ulubiony to X.

   

 • zaczepne: Jak masz na imię? … To moje ulubione.

   

 • nie do odrzucenia: Mam w domu najnowszą grę X. Chcesz pograć?

   

 • sprytne: Przepraszam, mówiłaś coś do mnie? A widzisz, już mówisz.

Zabawne teksty na podryw na imprezie

Śmieszne teksty na podryw nie zawsze są skazane na porażkę. Jeśli z natury jesteś osobą lubiącą dobrą zabawę i rozbawiającą towarzystwo, użycie humorystycznego zwrotu w odpowiedni sposób będzie dla Ciebie łatwe i przyjemne. Zabawne i śmieszne teksty na podryw z pewnością pozwolą Ci zabłysnąć, jeśli druga osoba ma podobne poczucie humoru do Twojego.

Oto niektóre z nich, które możesz modyfikować na wiele sposobów:

 

 • Widzisz tamtych gości? To moi koledzy. Założyli się ze mną, że nie podejdę do najładniejsze dziewczyny na imprezie. Na co wydamy te pieniądze?
 • Chyba wisisz mi drinka, jak tylko Cię zobaczyłem to mój wypadł mi z ręki!
 • Jesteś piękna, ale jeśli lubisz pizzę hawajską nie masz u mnie szans.
 • Zgubiłem swój numer telefonu, dasz mi swój?
 • Już jestem, jakie są Twoje dwa pozostałe życzenia?
 • Chciałbym mieć zeza. Widziałbym Cię podwójnie.
 • Wiesz, z czego jest zrobiona moja koszulka? Z materiału na chłopaka.
 • Masz mapę? Zgubiłem się w Twoich oczach.

Teksty na podryw prosto z kultowych filmów

Wykorzystując cytaty z filmów trudno jest wzbudzić zainteresowanie na imprezie lub zagadując na portalu randkowym. Warto jednak mieć je w swoim arsenale i wykorzystać w odpowiednim czasie podczas kolejnych konwersacji z osobą, która wyjątkowo przypadła Ci do gustu.

Cytaty wypowiedziane przez największych amantów kina, którzy z pewnością znali się na sztuce podrywu, można z łatwością wpleść je w słowa pożegnania, użyć podczas składania życzeń lub umieścić w swoim profilu na portalu randkowym. Z pewnością przykują uwagę nie tylko fanek kinematografii. Oto nasze ulubione:

 • Dla Ciebie chcę stać się lepszym facetem. (Jack Nicholson w Lepiej być nie może)

 • Potrzebujesz całowania. Powinnaś być całowana i to często. I przez kogoś, kto wie jak. (Clark Gable w Przeminęło z wiatrem)

 • A co taka miła dziewczyna jak Ty robi w takim miejscu? (Sean Connery w Żyje się tylko dwa razy”)

Najgorsze teksty na podryw niezależnie od sytuacji

Rozpoznanie fatalnych tekstów na podryw nie wymaga żadnej edukacji. Niewłaściwy dobór słów od razu jest skazany na porażkę. Dodajmy do tego niewerbalne sygnały i zbyt dużą pewność siebie rozmówcy i otrzymujemy przepis na katastrofę.

Oto najbardziej żenujące teksty na podryw:

 • podkreślające zbyt dużą pewność siebie: Wpadłem Ci w oko, czy mam przejść obok Ciebie jeszcze raz?

 • chwalą wygląd drugiej osoby: Jesteś taka słodka, Twój tata jest producentem cukru?

 • sugerujące dwuznaczne intencje: Gdybyś była marchewką, już dawno bym Cię wyrwał.

 • wulgarne i niesmaczne: Czy Twój tata jest ogrodnikiem? Masz cudowne melony!

 • słabe: Masz chłopaka? A może chcesz mieć drugiego?

 • powtarzalne: Twoje oczy są jak ocean. Można się w nich utopić.

Czy da się wybrnąć po wypowiedzeniu podobnych słów? Jest to bardzo trudne, chyba że masz wrodzone poczucie humoru i szybko obrócisz je w żart. Najlepiej po prostu unikać niegrzecznych i nieśmiesznych tekstów. Szansa, że przypadną do gustu drugiej osobie nie jest tak duża, jak w przypadku prostych i szczerych tekstów na podryw, które znajdziesz na początku tego poradnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *